Teraz jest 22 maja 2024, 14:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 paź 2013, 01:33 
Offline

Dołączył(a): 30 paź 2013, 01:18
Posty: 2
System operacyjny: Windows 7 64bit (oryginalny)
Service Pack: 1
Ilość ram: 4GB DDR3
Procesor: AMD Phenom II X3 2,7GHz BE
Płyta Główna: Asus M4a78T-E
Karta graficzna: Radek HD4870 1GB
Wersja sterowników do karty dźwiękowej: Creative SB Titanium, Aktualizowane na bieżąco
Moc zasilacza: Corsair 650W II generacja z lepszym chłodzeniem

Problem jest następujący:
odpalam kampanię (wczytuje się z 3 minuty, mimo porządnego neta z pingiem <30). Po 1-20 minutach gry ta po prostu się wiesza. Identycznie z multi.
W chwili zwiechy obraz staje nieruchomo, a dźwięk jeszcze przez jakieś 10 sekund idzie na przód, tak jakby wszystko było ok. Mogę grę normalnie zminimalizować i odpalić menadżera zadań, gdzie status jest uruchomiony, jednak po zakończeniu działania po chwili wyrzuca monit, że nie odpowiada i trzeba wymuszać zakończenie.
Nie ma znaczenia grafika - dzieje się to samo na totalnie najniższych i najwyższych detalach. Lagów podczas gry nie ma, dźwięk chodzi płynnie wszystko jest ok tylko po prostu ścina...
Robiłem 'napraw instalację' jednak nic nie daje

Mówiąc wprost, uniemożliwia to całkowicie jakąkolwiek grę...
Przeglądałem dziesiątki topiców w necie, jednak albo ktoś nie umie opisać swojego problemu, albo są to zbliżone akcje (gra sama się wyłącza, lub zwiesza się cały komputer, bo nie może uciągnąć...).

Macie pomysły, co może być przyczyną tych problemów?
Dodam tylko, że BF3 zakupiłem na wyprzedaży humble bundle w zestawie z innymi tytułami i np. Crysis 2 na Steamie na ultra detalach nie tnie się wcale, DeadSpace I i III również.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2013, 20:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2013, 23:18
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
Miałem mój drogi taki problem z betą i nie miałem pojęcia co zrobić. Freezy pojawiały się czasami po godzinie, czasami po minucie. Rozwiązanie problemu przyniosła aktualizacja na origin i aktualizacja sterowników od geforca. Nie wiem jak Ci pomóc, ale jest szansa, że problem nie leży po Twojej stronie. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

_________________
bellum omnia contra omnes.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2013, 12:01 
Offline

Dołączył(a): 30 paź 2013, 01:18
Posty: 2
Może reinstall całkowity origina i BFa pomoże? Na ile skuteczne jest to narzędzie do naprawiania instalacji? Spróbuję też przeinstalować sterowniki.
Napiszę czy coś dało


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL