Teraz jest 13 maja 2024, 07:08

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lis 2013, 16:53 
Offline

Dołączył(a): 16 lis 2013, 16:37
Posty: 4
Nudny wstęp: jestem zagorzałym fanem BF2. Najpierw sobie ćwiczyłem z botami, cieszyłem się gierką, później jak już ogarnąłem wszystko to multiplayer, znałem każdą mapę, taktyki, sposób prowadzenia pojazdów, etc. Byłem pewny siebie i też najgorszych wyników w statach nie było. Miałem jednak troszku wyrzuty sumienia z tego, że taka super gierka, a ja ją ściągnąłem z torrentów. Powiedziałem sobie, że następną wersję tej wyjebistej gierki kupię. Jak zobaczyłem trailer bf3 to mi dupę z miejsca urwało. Kupiłem sobie i... dupa. Gra pod względem fizyki i sterowania jest kompletnie inna niż w bf2 (to jak najbardziej zrozumiałe). Mogę sobie zagrać w multiplayer, ale oczywistym jest, że dostaję chędożny wpierdol. Granie nie ma sensu. To może boty? Pogram sobie z komputerem, poznam mapy, myki, fizykę gry. Patrzę na googlach i co? Nie ma. Ludzie radzą, żeby wbić na pusty serwer i tam sobie poćwiczyć. Co ***** poćwiczyć? Strzelanie do drzewa? Obsługę pojazdów (podstawa, ale jednak w walce to zaledwie jakieś 10-20%)? Czytam dalej i zbulwersowani mówią "chcesz poćwiczyć strzelanie do botów? To kampanię masz!" - pozostawię bez komentarza. Podobno producent pierwotnie dał możliwość grania z botami, ale to... wyłączył, bo na serwerach były boty. No to ***** wyłączyć to na serwerach i dać możliwość gry single player vs. boty jak to było w bf2!

Jak nauczyć się w to grać? Proszę bez odpowiedzi takich, jakie widziałem - polataj se helikopterem po pustej mapie i ostrzeliwuj drzewa, a jak chcesz ruchomego przeciwnika to kampanię. Wybaczcie za przydługi wstęp, ale pierwszy raz KUPIŁEM (nie zassałem skądś) grę i bardzo tego żałuję.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Początek
PostNapisane: 16 lis 2013, 17:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
TheMikmas napisał(a):
Jak nauczyć się w to grać? Proszę bez odpowiedzi takich, jakie widziałem - polataj se helikopterem po pustej mapie i ostrzeliwuj drzewa, a jak chcesz ruchomego przeciwnika to kampanię. Wybaczcie za przydługi wstęp, ale pierwszy raz KUPIŁEM (nie zassałem skądś) grę i bardzo tego żałuję.

Albo znajomi albo skaczesz na głęboką wodę, innej opcji nie ma.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Początek
PostNapisane: 16 lis 2013, 17:12 
Offline

Dołączył(a): 16 lis 2013, 16:37
Posty: 4
Czyli pierwsze odpada - nikt ze znajomych w to nie gra (zapowiada się, że dołączę do tej społeczności niegrających), albo skaczę na głęboką wodę tzn. mam być free fragiem przez ileś set rund? 0 osiągnięć i jak tylko zobaczę ruchomy cel wroga to nie wiedząc jak się nawet bronić (odrzut broni, typ, zasięg, siła - wszystko co przydałoby się poznać) mam czekać na śmierć? Zaczynam podziwiać ludzi, którzy mają takie samo zaparcie :).

W gwoli ścisłości - gra ma być rozrywką, a nie jakimiś mistrzostwami najbardziej zdesperowanych no-lifów, którzy 24h/dobę są wstanie obrywać wpierdol


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Początek
PostNapisane: 16 lis 2013, 17:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
TheMikmas napisał(a):
albo skaczę na głęboką wodę tzn. mam być free fragiem przez ileś set rund? 0 osiągnięć i jak tylko zobaczę ruchomy cel wroga to nie wiedząc jak się nawet bronić (odrzut broni, typ, zasięg, siła - wszystko co przydałoby się poznać) mam czekać na śmierć? Zaczynam podziwiać ludzi, którzy mają takie samo zaparcie :).

Jeśli masz jakiekolwiek umiejętności w FPSach to nie powinno być tak źle, 90% broni w BF3 kopie w górę i w prawo co bardzo łatwo kompensować, prócz tego walenie z biodra jest użyteczne do jakichś 20 metrów, do 100 można spokojnie magdumpować.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Początek
PostNapisane: 16 lis 2013, 17:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Graj multi, nie marudź. W bf3 jest pełno drewien, nie pchaj się tylko na clusterfucki i tdmy bo cie z noob m16 dojadą i będzie dobrze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Początek
PostNapisane: 15 gru 2013, 14:21 
Offline

Dołączył(a): 16 lis 2013, 16:37
Posty: 4
"Graj multi, nie marudź. W bf3 jest pełno drewien, nie pchaj się tylko na clusterfucki i tdmy bo cie z noob m16 dojadą i będzie dobrze." - mało co nawet zrozumiałem z tej wypowiedzi :D. W skrócie mówiąc - bez żadnej praktyki mam walić na pałę, może przeciwnik będzie równie noobem jak ja? "Super" gierka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Początek
PostNapisane: 15 gru 2013, 14:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, 14:11
Posty: 141
Lokalizacja: Newmarket
Biorac pod uwagę ze bf3 kosztuje tyle co dwie paczki fajek, jest sporo świeżego miecha. W tym miejscu pozwolę sobie zacytować jednego z moich kompanów z bf3/4
"biegniesz, celujesz, strzelasz.."~Kamehan


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Początek
PostNapisane: 29 gru 2013, 12:36 
Offline

Dołączył(a): 16 lis 2013, 16:37
Posty: 4
Cieszę się z jednego - po BF2 byłem tak zapatrzony na bf3, że chciałem go kupić niedługo po premierze. Na szczęście spiraciłem i teraz wyrzuciłem w błoto tylko 10, a nie 200zł. Myślałem, że spiracona wersja nie ma po prostu tak podstawowej opcji, dlatego w ogóle kupiłem. Anyway. Dzięki za pomoc :). Do zobaczenia, ale raczej nie w tej grze :P.

Miło, że przyznajesz się że jesteś ZŁODZIEJEM.

Sokar44


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL