Teraz jest 16 kwi 2024, 13:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 paź 2011, 20:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Nie myślicie żeby zrezygnować z Metra Cq 64? Przecież to jest niegrywalne.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 23:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2011, 22:40
Posty: 35
Czy Friendly Fire będzie włączony?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 16:33 
Offline

Dołączył(a): 30 kwi 2011, 23:19
Posty: 10
Jest w hardcorze?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 17:27 
Offline

Dołączył(a): 15 sie 2006, 17:30
Posty: 50
Lokalizacja: Radom
a dlaczego nie wlaczycie opcji zeby tylko przy dowodcy sie respic??

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.bf2stats.net/player/76247255/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lis 2011, 15:29 
Offline

Dołączył(a): 7 paź 2005, 10:54
Posty: 15
skypan napisał(a):
KomandoZiomal napisał(a):
a dlaczego nie wlaczycie opcji zeby tylko przy dowodcy sie respic??

Wiemy, że spora część graczy chciała by BF3 był zbliżony rozgrywką do "starych" BF-ów. Jednak doszliśmy do wniosku, że włączenie tej opcji zmniejszy dynamikę gry. Oczywiście rozumiemy także, że wprowadza to lekki zamęt w rozgrywce jeżeli trafi się na ludzi którzy nie wiedzą co to TP.
dynamiczny nie równa się dobry. Ot takiej duzej dynamiki to jest CoD. BF wcale nie musi być super dynamiczny żeby był genialny. Może właśnie dlatego że taki nie był tak go pokochaliśmy.

Ja osobiście przede wszystkim szukam serwerów gdzie można odradzać się tylko na SL i gdzie wyłączona jest regeneracja zdrowia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 01:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2005, 22:48
Posty: 203
NIE każdy. Ja poszukuje HC, bez latarek,lasera i największego lamerstwa w bf3 - NIGHTVISION i przestrzeganie zasad teamplay oczywiście !!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2011, 20:40 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 18:39
Posty: 74
Lokalizacja: Gdańsk
Jak tak to proponuję aby każda broń jakkolwiek by się nazywała posiadała te same parametry. Może jedynie w łapkach róznie leżeć. "0" granatów, apteczek i ekstra niewidocznych mundurków. Ja gram tylko technikiem i nie będę tolerował lamerskich supportów i im podobnych z rpk-ami. Gdzie jest granica między pro a lame? Może to nie ta gra? Oczywiście to nie całkiem na serio.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2011, 02:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2005, 22:48
Posty: 203
skypan napisał(a):
W większości przypadków nie ma co narzekać na graczy. DICE dało nam taką a nie inną grę. To gracze musieli przystosować się do tej gry. Dali nam jakieś badziewia, które psują rozgrywkę. Nie mam pretensji, że ktoś biega z noktowizorem, lunetą x8 w strzelbie itp. Zawsze mogę to włączyć i szanse będą równe. W większości przypadków noktowizor psuje zabawę jakimś snajperom co siedzą w krzakach całą rozgrywkę :lol:


Brednie piszesz.
Wh też możesz zawsze włączyć i szanse będą równe. Ba nawet jeszcze łatwiej ci będzie się grało bo nie każdy z tym gra !! W większości przypadków taki ** n00b z nv wypatrzy mnie na każdej mapie gdzie jest więcej szczegółowych obiektów, lub gdzie jest ciemno,dym zanim ja go zobaczę. Idealne rozwiązanie dla osób niedowidzących. Oby zabrali to gówno z całą resztą tego w przyszłych update'ach.

Tak jak można być idiotą tutaj można być ** n00bem. Nie zagram nigdy z tym n00bowskim gównem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2011, 00:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2005, 22:48
Posty: 203
A jakby dali ci dodatek wh do gry to tez byś grał z tym bo jest legal ?? Nie był by to frajerski dodatek który psuje gre ? Tak samo wyobraź sobie w BF 2 IRNV w jakim toolsie cheatoowskim ? Przeszkadzałoby to tobie tylko z tego powoduje że nie jest to legalne ?? Samo się narzuca po twoim poście że by ci przeszkadzało z tego właśnie tylko powodu. Zatem jakby za baranie myślenie dawali po **upie to byś dostał.

A moje przytoczenie koncepcji wh do nv jest jak najbardziej na miejscu. Jedno i drugi w sposób znaczący ułatwia grę, ale jak już pisałem dla ciebie liczy się to jak ktoś odgórnie ustali to należy to zaakceptować. BRAWO !!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2011, 12:22 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 18:39
Posty: 74
Lokalizacja: Gdańsk
Porównanie IRNV do WH jest mocno naciągnięte, gdyż w przypadku tego pierwszego mamy tylko inny obraz postaci fizycznie widocznej. To jest odwrotność mundurów maskujących, które w tej grze są wyjątkowo dobrze wykonane i przypuszczam, że używanie ich tobie JarasS nie przeszkadza i nie jest absolutnie noobowskie? Brak IRNV i zwykłe mundurki byłyby też dobrym rozwiązaniem zupełnie jak w BF2 tylko, że to ma być właśnie BF3 czyli gra nowsza, lepsza, ładniejsza itp. Wogóle mam takie wrażenie (może mylne), że jesteś typem gracza, który chce, żeby cały BF był do twojej dyspozycji, wykonany wg twojego stylu gry i raczej nie aprobujesz sytuacji gdy ktoś ciebie zabije. Ja myślę, że skoro jest to aż taki problem, że zauważy ciebie ktoś kto i tak powinien ciebie widzieć (IRNV nie pokazuje ludzi za czymś schowanych) to może słabo się kulisz po krzakach.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL