Teraz jest 19 kwi 2024, 19:40

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 paź 2011, 20:38 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
Obrazek

Serwer teamu PRGK już jest udostępniony dla graczy! Serdecznie zapraszamy do gry na serwerze team Pl.Rec.Gry.Komputerowe - 1942!

:arrow: Serwer name: Multiplay :: PRGK-42.Nagraj.PL
:arrow: ip: 85.236.105.5:20267
:arrow: Lokalizacja: Holandia
:arrow: Pingi: ~ 30

Obrazek

Aktualnie serwer działa jako 32-slotowy Conquest z 9 mapami. Od momentu uruchomienia jest bezustannie oblegany przez graczy.
Posiada streaming PB oraz GCC.

:idea: W związku z meczami ligowymi serwer kilka razy w tygodniu może być hasłowany (godziny wieczorne - około godz. 21). Za ew. utrudnienia przepraszamy.

Serdecznie zapraszam chętnych do gry i w imieniu całej ekipy PRGK-42 życzę miłej zabawy ;)

Obrazek

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Ostatnio edytowano 3 lis 2011, 18:45 przez WojtaaSs, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Mam wrażenie, że panowie czasem kickują lepszych od siebie albo ludzi którzy "zabiorą" im helkę ..... :oops:

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 15:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2010, 21:53
Posty: 201
Kolega chyba zapomniał że to serwer klanowy i udostępniamy go z własnej życzliwości. Czasem też chcemy na nim pograć a przez to że praktycznie 24h jest pełen musimy kogoś losowo kickować (płacimy to chcemy też czasem na nim zagrać)... :oops:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 15:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2004, 12:27
Posty: 755
Lokalizacja: Katowice
druga sprawa nikt nie dostał żadnego kicka za to że wziął sobie jakiś sprzęt . owszem z balbinem latamy helką , ale jeśli któryś z nas jest na miejscu pilota prosimy strzelca o wyjście i udostępnienie klanowiczowi tego miejsca, jeśli nie jest na miejscu pilota trudno, gra się dalej .Więc drogi kolego masz mylne wrażenie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 21:44 
Offline

Dołączył(a): 23 lip 2005, 23:44
Posty: 75
Lokalizacja: Bukowno
a Pan Lipton to pamiętam zawsze jakiś problem miał - wyluzuj człowieku i przypomnij sobie swoje zachowania w BF2, wtedy będzie Ci łatwiej zrozumieć.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 00:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Picor_PL napisał(a):
a Pan Lipton to pamiętam zawsze jakiś problem miał - wyluzuj człowieku i przypomnij sobie swoje zachowania w BF2, wtedy będzie Ci łatwiej zrozumieć.

?
A ty kto ? :lol: :lol: :lol: :lol:
Wracaj do cyrku czy skąd tam przyszedłeś ... :stupid:

Cytuj:
Kolega chyba zapomniał że to serwer klanowy i udostępniamy go z własnej życzliwości.


Mamy na kolanach dziękować za łaskawość ?

Cytuj:
Czasem też chcemy na nim pograć a przez to że praktycznie 24h jest pełen musimy kogoś losowo kickować (płacimy to chcemy też czasem na nim zagrać)... :oops:


no no, dziwnym trafem prawie zawsze trafia się to ktoś z góry tabeli ...


No i gdzie ja napisałem, że jest to jakaś reguła ?

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 01:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2004, 13:16
Posty: 313
Lokalizacja: Szczecin(PL), Carlisle(UK)
Lipton, przestań trollować :roll: Sprawa jest prosta nie podoba Ci się, nie graj, nie zmuszamy Cię...

Zaparz się i wyparuj z głowy swoje prymitywne riposty... Nie są ani zabawne, ani nie wnoszą nic inteligentnego do tego tematu.

Chill out guys 8)

_________________
Obrazek
Pilot PRGK-42


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 20:04 
Offline

Dołączył(a): 23 lip 2005, 23:44
Posty: 75
Lokalizacja: Bukowno
:lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 16:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2003, 16:29
Posty: 1247
Lokalizacja: Warszawa
Jak dla mnie na tym serwerze mogą grać tylko średniaki lub słabiaki, bo jak jesteś dobry to wtedy chłopcy z PRGK będą cię zabijać z adminki, bo niestety inaczej nie są w stanie. Mam już trochę przegrane na różnych serwerach ale "Bad luck" zaraz po spawnie 4-5 razy pod rząd tylko u was widziałem.

Warta wspomnienia jest też wypowiedz panów "adminów" :

"Nie podoba się nie graj",

albo

suszin napisał(a):
Kolega chyba zapomniał że to serwer klanowy i udostępniamy go z własnej życzliwości. Czasem też chcemy na nim pograć a przez to że praktycznie 24h jest pełen musimy kogoś losowo kickować (płacimy to chcemy też czasem na nim zagrać)... :oops:

Powyższe cytaty można rozumieć, że skoro PRGK wyłożyło kase na server to chce sie dobrze bawić (co jest oczywiste), ale oni poszli o krok dalej i forsują poprzez adminke, lepszych graczy do opuszczenia servera.

Przykre, że niegdyś dobry klan w BF 1942 opanowały takie dzieciaki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 17:40 
Offline

Dołączył(a): 23 lip 2005, 23:44
Posty: 75
Lokalizacja: Bukowno
Nie wiem co mam Wam napisać na te zarzuty - mogę zagwarantować, że są bezpodstawne i chybione.
Może przyjdziecie na nasz TS i pogracie z nami. Jestem pewien, że będzie Wam po kilku dniach głupio, że pisaliście takie rzeczy.
Osobiście bardzo się cieszymy, że nasz serwer jest tak oblegany i dokładamy wszelkich starań, aby wszystkim grało się jak najlepiej.
Może zastanówmy się dwa razy zanim coś napiszemy.
Trwa rekrutacja do PRGK więc tym bardziej zapraszam do nas na TS.

Z dzieciakami to Cię trochę poniosło :), nie ma sensu się obrażać publicznie, tym bardziej, że nie masz racji, a ludzie, którzy są aktualnie w klanie to nie tylko "świeżaki", większość to stare pryki od wielu lat związane z PRGK.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 18:49 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją zabijania z poziomu adminki. Nie pozwala nam nawet na to system udostępniony przez developera o0

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 19:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Ładne bajeczki opowiadacie panowie, nic tylko kłaść się do łóżka i śnić o jednorożcach...

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2011, 19:41 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
W takim razie życzę Lipton kolorowych snów. Twoje posty są bynajmniej żenujące momentami. To właśnie pokazuje jak podchodzisz do szczerzej wypowiedzi. Mam to w dupie, jestem zajebisty, pospamujmy.

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2011, 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2004, 13:16
Posty: 313
Lokalizacja: Szczecin(PL), Carlisle(UK)
GOKU napisał(a):
Warta wspomnienia jest też wypowiedz panów "adminów" :

"Nie podoba się nie graj",


Tzn ma grać jak mu się nie podoba? Nie rozumiem...

Jeżeli wchodzę na serwer, gdzie nie odpowiada mi zachowanie graczy, etc... po prostu przestaję grać na tym serwerze i zmieniam na inny. No, chyba, że Wy na upartego zostajecie, żeby podnieść sobie ciśnienie rzeczami które Was mogą denerwować :roll:

GOKU napisał(a):
chłopcy z PRGK będą cię zabijać z adminki

Przykro mi, że muszę Cię rozczarować, ale nie posiedliśmy wiedzy umożliwiającej zabicie gracza z poziomu administratora...


Z tymi dzieciakami to spokojnie, bo skład względem BF2 zbytnio się nie zmienił, a nawet dołączyli weterani z BF42
Łatwo się krytykuje rzeczy, bez wcześniejszej ich analizy

_________________
Obrazek
Pilot PRGK-42


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2011, 19:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2003, 16:29
Posty: 1247
Lokalizacja: Warszawa
Niestety dla was nie jesteście jedyni którzy posiadają server w bf3 i istnieje taka opcja jak zabicie gracza, którą sam sprawdziłem i pojawia się wspomniany wcześniej bad luck (http://imageshack.us/f/337/ffftb.jpg/).

Mój post miał na celu naświetlenie wam sprawy, że daliście adminke osobie która nie powinna jej mieć, ale widzę, że raczej nie staracie się często używać mózgu, bo zamiast się zastanowić nad sprawą, to jedyne co was interesowało to to, że nazwałem was dziećmi oraz zaczęliście na mnie najeżdżać, że niby nie wiem o czym piszę (zabijanie przez konsole), oraz jacy to z was wielcy weterani Battlefield'a.

Ja jednak proponuje wam zweryfikować osoby posiadające prawa administratora u was na serwerze jeżeli chcecie by was serwer prezentował jakiś poziom, a nie był zbiorowiskiem plebu. Chyba, że o to wam chodzi, to jesteście na najlepszej drodze.


Nie musicie też wszyscy mi pisać, że nie muszę grać na waszym serverze, ponieważ jak pewnie część graczy od was zauważyła, już na niego nie wchodzę.

Z mojej strony to wszystko. Zrobicie, co będziecie chcieli.


Spinacz_pl napisał(a):
GOKU napisał(a):
Warta wspomnienia jest też wypowiedz panów "adminów" :

"Nie podoba się nie graj",


Tzn ma grać jak mu się nie podoba? Nie rozumiem...
y


Szkoda

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL