Teraz jest 28 mar 2024, 10:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 mar 2012, 20:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2010, 21:05
Posty: 41
Lokalizacja: Płock
Wtf raz napisałem jak rzekomo "zramowałem" jednego z was nie widząc go ( :lol: ). Na tym serwerze nie miałem powodów do pisania tekstów typu "jasne...", bo póki było na nim infantry metro grało się bardzo przyjemnie, ale jak zagrałem z Wami na Gulfie to zrezygnowałem z niego.

1. Ja do niej nie doprowadziłem, gdyż gdy zobaczyłem, że nasze 2 jety stały na lotniskowcu, stwierdziłem, że spróbuję zlikwidować wasze samoloty-niestety nawet nie wystartowałem, a już zostałem zabity :? . A co się działo na dole, to mnie akurat nie dotyczyło.
2. Mam inne zdanie, ale cóż... Każdy ma prawo mieć swoje :) .
3. To akurat zależy od graczy grających aktualnie na serwerze. Czasami się stosują do takich zasad, czasami nie, ale jak jest taka zasada, to na pewno mniej graczy będzie baserapować. Ale to Wasz serwer, więc nie mam tu nic do powiedzenia. Niektórym będzie pasować taka zasada, a niektórym nie. Cóż, nigdy każdemu się nie dogodzi :) .
4. pkt. nr 1

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2012, 22:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
wtf bylo na metrze i bylo do mnie 8)

ale mnie to nie przeszkadza tak tylko dla przypomnienia

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2012, 22:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2010, 21:05
Posty: 41
Lokalizacja: Płock
W takim razie zwracam honor. Mogło mi się zdarzyć :). Ta gra ma tyle bugów, że czasami niedowierzam :). Nie widzę sensu ciągnięcia dyskusji dalej, bo i tak obydwoje mamy swoje argumenty oraz i tak będziemy się upierali, że mamy rację. Niech użytkownicy czytający nasze posty zdecydują. Ja tylko chciałem jeszcze raz wspomnieć, abyście trochę bardziej szanowali graczy. I to by było na tyle :).

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2012, 08:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
jakobo811 napisał(a):
(...)Ta gra ma tyle bugów, że czasami niedowierzam :). (...)


nic dodac nic ujac

mimo wszystko mam nadzieje ze bedziesz nas odwiedzal bo co jak co ale uwazam ze jestes jednym z bardziej zdyscyplinowanym i myslacym gosciem u nas

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2012, 16:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2010, 21:05
Posty: 41
Lokalizacja: Płock
marioseda napisał(a):
mimo wszystko mam nadzieje ze bedziesz nas odwiedzal

Póki będzie na tym serwerze metro, to myślę, że będę tam grywał, ale za CQL bez zasady "no baserape" nie przepadam :). Na szczęście (dla mnie przynajmniej) głównie jest tam wyżej wspomniane metro, więc tak, będę Was odwiedzał :).

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2012, 18:28 
Offline

Dołączył(a): 20 lut 2012, 23:57
Posty: 2
Akurat ze mną się (zramowałeś) i to Ty we mnie wleciałeś bo inaczej przez 2 rundy nie umiałeś zabić. A teksty typu baserape zostaw sobie u siebie bo czekałem ZAWSZE aż wystartujesz i niestety f35 za bardzo nie ma szans z SU. Jak już wczesniej Mario powiedział U NAS NIE MA NO BASERAPE.
Jeżeli uważasz inaczej to już Twój problem bo jak Cie nie zabiłem na lotniskowcu :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2012, 18:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2010, 21:05
Posty: 41
Lokalizacja: Płock
KubaziPL napisał(a):
Akurat ze mną się (zramowałeś) i to Ty we mnie wleciałeś

Taaaak... Ja w Ciebie wleciałem mimo, iż Cię nie widziałem... Skoro Cię nie widziałem to raczej Ty mi wleciałeś w du*sko :roll: .
KubaziPL napisał(a):
bo inaczej przez 2 rundy nie umiałeś zabić

haha... http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 248806784/ To była pierwsza runda. Byłem po stronie rusków i nie miałem żadnego problemu z zestrzeleniem Ciebie.
http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 352461557/ To była druga runda, podczas której bez przerwy krążyłeś nad lotniskowcem i niszczyłeś każdego jeta, który się tylko zrespił (przynajmniej odniosłem takie wrażenie, bo zaraz po zrespieniu się, ginąłem). Nie ważne czy ktoś w nim był, czy nie. Jak tylko zobaczyłem co robisz, od razu wyszedłem z serwera. Tak więc nie, nie czekałeś...

Tak na marginesie, nigdy nie ramuję, przynajmniej nie specjalnie...

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2012, 16:37 
Offline

Dołączył(a): 26 lip 2011, 20:27
Posty: 3
Na naszym serwerze możecie już grać na nowych mapkach ! CQ
-Głosowanie na mapy, gracie na tej którą wybierze większość


ZAPRASZAM DO GRY POLISH HUSSARS


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL