Teraz jest 29 mar 2024, 00:01

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lut 2012, 00:01 
Offline

Dołączył(a): 20 lut 2012, 23:57
Posty: 2
mhmmmm......


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2012, 11:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2010, 21:53
Posty: 201
KubaziPL napisał(a):
mhmmmm......


Możesz rozwinąć twoją wypowiedz?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2012, 14:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
no tak jak pisalem wyzej ma inne zdanie niz ja na Twoj temat

ale naprawde mozna sie pogubic gdy tak wiele czynnikow wplywa na ta jak sie gra przeciwko roznym ludziom (co dziwne w bf chyba zawsze dobry ping dawal przewage a tutaj czesto ludzie ktorzy maja sporo wiekszy maja lepiej WTF?!) a do tego tez bardzo duzo wspomagaczy jest (platne i darmowe lub chociazby j... makro)

dla mnie jesli ktos mnie posadza o nieuczciwosc jest z jednej strony irytujace bo co inni pomysla ale z drugiej strony jest poprostu "komplementem inaczej" :D

pozdrawiam

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2012, 15:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2010, 21:53
Posty: 201
Po prostu chce żeby było wszystko jasne a nie jakieś nieuzasadnione osadzanie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2012, 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
@Marioseda

Powiem tylko tyle, zrezygnuj z adminki bo się do tego nie nadajesz a jak chcesz to ci powiem : Admin na dawać kicki/ bany ludziom dlatego, że grają nie fair, a nie dlatego, że ciebie ktoś zabił i od razu kick.

dodam tylko że popieram użytkowników maLENstwo i roman2503

Zdecydowanie odradzam grę na tym serwerze

PS. Marioseda, tylko nie pisz jednego ze swoich głupkawych komentarzy :roll:

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2012, 10:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
a jednak napisze
napisz komu dalem kicka lub bana ZA TO ZE MNIE ZABIL? bo chyba nie w temacie jestem moze mnie oswiecisz?

bo i owszem dostalo sie paru typom za rpg, czechowi za ping 300+ ale ze mnie ktos zabil ?

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2012, 01:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 10:01
Posty: 38
marioseda napisał(a):
bo i owszem dostalo sie paru typom za rpg, czechowi za ping 300+ ale ze mnie ktos zabil ?


zapominasz o takich którzy dostali za to że jakieś lolki nie umieją czytać logów ;P
na szczęście oduczyłem swoich znajomych gry na tym serwerze i już tam raczej nie błądzę wchodząc do gry za nimi :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2012, 16:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 gru 2011, 00:07
Posty: 2
Lokalizacja: Reykjavik IS
djshadows napisał(a):
Szkoda mi czasu na moje wypociny, ale niestety ten serwer powinni zamknąć, a administracje oddać na długo miesięczne leczenie do zakładu psychiatrycznego. Wiele osób mnie zna z bardzo starej sceny klubowej (głownie bf2) i wie, że nie należę do osób zbyt przejmujących się duperelami. Ale wyraźnie na serwerze widać przerost formy nad treścią. Admini specjalnie zabijają osoby, który niby zabrały "ich sprzęt" - dosłownie kupa śmiechu :) Nie mówiąc o celowych samobójstwach i innych tego typu rzeczach co można zrobić z poziomu konsoli.

A właściciel nicku Pan_Kamil życzę powodzenia w życiu prywatnym o ile w ogóle daje sobie w nim radę.

Odradzam przez duże O

Dzięki za post;] przekonał mnie,żeby wogóle tam nie wchodzić(dobrze piszesz) po zamieszczonych tu komentarzach ten serv.wygląda na smarkaterie pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2012, 12:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
szkoda ze innych tez nie przeczytales a wyciagasz wnioski po poscie typa ktory nie dosc ze sie wpierdolil do heli to jeszcze wyzwal pilota za to ze sie o cos tam rozwlil itd
no ale Pan dorosly nie musi sobie zaprzatac glowy takimi drobiazgami

czyli jesli tak saamo myslisz grajac to dziekujemy ze nie zagladasz do nas bo szkoda miejsca na serwerze

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2012, 18:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2010, 21:05
Posty: 41
Lokalizacja: Płock
Zdecydowanie odradzam grę na tym serwerze!!! Admini są po prostu żałośni. Bez przerwy mają jakieś problemy do innych graczy, baserapują, a jak się któregoś z nich zabije to od razu leci tekst w stylu "ta jasne...". To smutne...

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2012, 12:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
jakbys nie zauwazyl u nas na serwerze nie ma zasady "no baserape" takze nie wiem o co kaman
i przepraszam ze Cie obrazilem napisaniem "ta jasne"

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2012, 16:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2010, 21:05
Posty: 41
Lokalizacja: Płock
marioseda napisał(a):
jakbys nie zauwazyl u nas na serwerze nie ma zasady "no baserape" takze nie wiem o co kaman
i przepraszam ze Cie obrazilem napisaniem "ta jasne"

Czyli nawet jetem wystartować nie można bo zanim wystartujesz to zabije Cię admin. Fajnie... A przepraszać mnie nie musisz bo mnie nie obraziłeś, ale takimi tekstami sugerujesz, że mam jakieś cheaty. Jakbyś myślał, że jesteś taki PRO, że nie możliwe jest, aby ktoś mógł Cię zabić.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2012, 17:07 
Offline

Dołączył(a): 14 lut 2010, 23:07
Posty: 33
jakobo811 napisał(a):
Czyli nawet jetem wystartować nie można bo zanim wystartujesz to zabije Cię admin.


Yyyy to działa w 2 strony? zresztą co to za różnica czy zabija Cie admin czy nie?
Zresztą jak tutaj w BF3 można rozumieć baserape jako pojęcie i jak chcesz temu zapobiec?
Nie ma czegoś takiego jak w BC2 aby móc wyznaczyć "linię/granicę" za którą jest baserape a gdzie go nie ma ?
i jak to bez tego egzekwować?
czy lotniskowiec to baserape ? a jak wyskoczysz za jego burtę to już nie? czy te 200m wody wliczać czy nie wliczać ?

w CQ nie powino być czegoś takiego jak baserape .... To waszym zadaniem jest branie flag i ich utrzymywanie to że ludzie nie potrafią pomyśleć i współpracować ze sobą to jedynym respem jest baza


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2012, 18:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2010, 21:05
Posty: 41
Lokalizacja: Płock
fragb0ss napisał(a):
Yyyy to działa w 2 strony?

Skoro nie mogę się wydostać z bazy to uwierz mi, że to nie działa w dwie strony :) .

frab0ss napisał(a):
zresztą co to za różnica czy zabija Cie admin czy nie?

Taka różnica, że szczególnie admin powinien szanować graczy grających na jego klanowym serwerze, a nie atakować ich sekundę po zrespieniu się...

fragb0ss napisał(a):
Zresztą jak tutaj w BF3 można rozumieć baserape jako pojęcie i jak chcesz temu zapobiec?

Dla mnie baserape to atakowanie przeciwnika w najbliższej okolicy jego respa. A zapobiec temu można chociażby kickując takich graczy.

fragb0ss napisał(a):
w CQ nie powino być czegoś takiego jak baserape .... To waszym zadaniem jest branie flag i ich utrzymywanie to że ludzie nie potrafią pomyśleć i współpracować ze sobą to jedynym respem jest baza

Akurat w tej sytuacji mój team chyba miał którąś flagę, ale admin zamiast zająć się przeciwnikami w pobliżu tej flagi, wolał latać nad naszym lotniskowcem :/...

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2012, 19:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
jakobo811 napisał(a):
marioseda napisał(a):
jakbys nie zauwazyl u nas na serwerze nie ma zasady "no baserape" takze nie wiem o co kaman
i przepraszam ze Cie obrazilem napisaniem "ta jasne"

(...) ale takimi tekstami sugerujesz, że mam jakieś cheaty. Jakbyś myślał, że jesteś taki PRO, że nie możliwe jest, aby ktoś mógł Cię zabić.



ani nie mysle ze jestem pro ani ze nie mozna mnie zabic ale jak komus na leb wskakuje to dziwne dla mnie ze ktos mnie jeszcze zabije ale Ty akurat powinienes wiedziec bo tez piszesz od czasu do czasu jasne i wtf :wink:

a co do Ciebie to akurat nie powiedzialbym zebys mial wspomaganie


1. nie trzeba bylo doprowadzic do takiej sytuacji
2. skoro nie ma zasady baserape to czy to bedzie admin czy nie nie ma zadnego znaczenia
3 to przeciez wieszkosc ludzi nie moze zrozumiec zeby nie strzelac z rpg do piechoty a co dopiero baserape
4 to trzeba bylo zajac sie nastepnymi flagami wtedy ten co robi sobie baserape nie mialby czego szukac u Was

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL