Teraz jest 19 kwi 2024, 01:53

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lis 2011, 23:11 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:19
Posty: 10
Odradzam stanowczo ten serwer! Od samego początku nie podobał mi się i nie podoba i wielu innym użytkownikom.
Przyczyny:
Admin: troptopbea
Usuwa wszystkich użytkowników -banuje jeśli ktoś z was ogrywa ich kolegów (znajomych)
czyli:Exile_LolQi , Zzz54 i innych.
Ci panowie oraz Pan troptobea grają na tzw: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ci panowie przez przypadek kiedy weszliśmy do gry czyli ich serwerra napisali sobie jak mają włączyć hacka treść:

To get started select a huck push insert ....... croshair itp itp
Jednego PB zbanował a ten unbanowal go i napisal żeby zrobił upgred hacka na stronie xxxxxxxxxxxxxxxx.
Nędza i żałosne. Dodam że gracze po pewnym czasie sami już wychodzili z ich servera.
A oni tylko napisali:
Nie nawidzę tych małolatów.
Mam nadzieje że zbanuja ten hackerski server i dadzą locka na Keya tym Panom a przede wszystkim administratowi.
Faktycznie ich nazwa servera pasuje do ,,burdelu,,

edit Kobra - nie podajemy stron haksów


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 11:55 
Offline

Dołączył(a): 27 paź 2011, 13:19
Posty: 3
Po pierwsze admini mają w nicku LOLQi
a reszta która napisałeś to nie są adminami nawet ich nie znamy.
To co napisałeś o tym Hacku to jest śmieszne bo nikt z LOLQ- ów
nie bawi się w takie rzeczy.
Chcesz przyjdź na naszą stronkę

http://www.polskiburdel.pl

tam jest nasze forum i wyjaśnimy problem
i napisz proszę swój nick jaki masz w grze

Z pozdrowieniami Ares_LOLQi


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 12:39 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 18:39
Posty: 74
Lokalizacja: Gdańsk
Podał przecież, że udział w sesji cheaterskiej brał Exile_LolQi. Czy na tak jawny dowód chamskiego cheatowania można znaleźć jakieś usprawiedliwienie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 13:14 
Offline

Dołączył(a): 27 paź 2011, 13:19
Posty: 3
zapraszam na nasze forum tam sie sprawa wyjasni
bo ja mysle i wierze ze to nieporozumienie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 14:14 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 13:48
Posty: 2
W życiu bym się nie spodziewał, że będę zmuszony do rozpoczęcia dyskusji z kimś kto pisze posty pod wpływem zbyt dużej ilości filiżanek kakao, ale skoro mowa tutaj o mnie, to czuję się zobowiązany do wyjaśnienia paru rzeczy.
1. Nie przypominam sobie ani Ciebie ani tej sytuacji, zapewne miała miejsce wczoraj więc albo ja muszę zwiększyć dawkę magnezu albo Ty zwyczajnie w świecie łżesz.
2. Ten admin o którym piszesz (troptopbea) i który tak podstępnie banuje wszystkich lepszych od siebie i jego znajomych, kimkolwiek on jest to na pewno nie u nas serwerze, bo nic ani mi ani innym adminom nie wiadomo o istnieniu takiego kogoś.
3. Bana/kicka za bycie dobrym u nas nie dostaniesz, chyba że napierdzielasz 2 heady na sekundę z M249 w biegu (a taka sytuacja zdarzyła się tylko raz).
4. Ja sam na razie mam czyste konto, nie dałem żadnego bana/kicka.
5. Kicka możesz dostać z automatu za TK albo wulgarne słownictwo.
6. Musiałbym bym być skończonym debilem, albo pić za dużo kakao, żeby na czacie głównym pisać do ludzi (których notabene nie znam, bo kto to jest Zzz54??) jak włączyć cheata, szczególnie że mamy kanał TS, ale Ty zapewne to widziałeś i masz niezbity dowód w postaci screena albo nie daj Boże logów.
7. Z jednym się z Tobą zgodzę, trzeba zbanować te cheaterskie serwery, bo ja też nie lubię oszustów którzy psują zabawę mnie i innym.
8. Nie lubię również bezpodstawnych oskarżeń.
9. Ostatni raz cheatowałem w 1999, bo skorzystałem z kodu na odrodzenie postaci w Baldurs Gate.

A teraz Taayo, Ty nie udawaj takiego uczciwego teraz jak sprawa się wydała, bo sam chciałeś żebym Ci przesłał instrukcję do odpalenia Catalysta, no ale na tak JAWNY DOWÓD chamskiego cheatowania nie ma żadnego usprawiedliwienia.

Pozdrawiam normalnych, wpadnijcie, zagrajcie, wysnujcie wnioski, odwiedźcie naszą stronę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 16:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2006, 21:54
Posty: 633
Lokalizacja: 58-506
Areczku :wink: chciało Ci się tyle pisać :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 23:31 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 18:39
Posty: 74
Lokalizacja: Gdańsk
Jak nieraz sprawy się mechacą to nikt by nie uwierzył. Trochę może przesadziłem z osądem bo dowodu klemarine03 faktycznie nie przedstawił choć z drugiej strony na tyle sie rozpisał, że ciężko to sobie wymyśleć bez hektolitrów kakao. Tak czy siak bez obrazka z gry to jest to jak Exil napisał temat do rozmów bardziej bilateralnych. Niestety zostałem uderzony co bardzo mnie zabolało otóż: Exil, ty mnie z kimś pomyliłeś bo ja nigdy o xxxxxxxxxxxxx czy też instrukcji do tego nie prosiłem. Dodam, że nikogo nie prosiłem bo nie miałem nigdy tego w komputerze. Wogóle skąd ci się to wzięło? Przeciez my się nawet nie znamy, chyba (bo jednego Exila ze spamataku znam). Co do tego forum, czy ja mam coś walnięte w przeglądarkach czy to nie działa?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2011, 01:01 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 13:48
Posty: 2
Taayo toż to była ironia z mojej strony, wynikająca z Twojego przedwczesnego osądu, chciałem tylko zwrócić uwagę na to że każdy może napisać cokolwiek o kimkolwiek i może to zostać uznane za prawdę objawioną.
Tak dla pewności, nigdy się z Tobą nie spotkałem, ani też nie prosiłeś o jakieś catalysty.
Czy klemarine się rozpisał i przedstawił obrazowo sytuację? Dla mnie nie, każdy kto jest w temacie może takie rzeczy wymyślić, wystarczy wejść na serwer, dostać w dupsko, ewentualnie autokicka, albo po prostu "bo się nudzę i zrobię komuś psikusa", poszperać w google na temat hacków i już temat gotowy. Ja to znam zbyt dobrze z cod4, sfrustrowani, słabi, albo oszukujący i złapani gracze oskarżają każdego.
Nie przejmuję się tym bo i po co, nic na to nie poradzę a świadomość że przed kimś się tłumaczę (będąc fair) troszkę mi urąga, ale czasem trzeba przełknąć dumę i wyrzygać wszystko co leży na żołądku.
Także Taayo, jak to mówią pokój z Tobą, i zerknij kiedyś na Burdel, może się przekonasz, jak wyglądają "cheaterskie sesje".
PZDR.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2011, 00:14 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 29 lis 2011, 00:05
Posty: 3
Potwierdzam ten server to cheterzy a Panowie admini graja na tzw dopalaczach: [...ciach...] dzisaj obczailem to dopiero po tym jak wyszedlem z gry a tu proszę juz pisza o nich na forum....
Dzieki takim stronom jak ta mozemy dowiedziec sie wszystkiego i omijac takie servery jak ten.

Odmawiam grania na tym serverze, Admini uzywajacy hackow [...ciach...] (wallhack)

Nie podajemy tu takich nazw, płaca Ci za ich reklamę ??

Sokar44


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2011, 17:56 
Offline

Dołączył(a): 25 lis 2011, 19:27
Posty: 2
Pełno jest graczy używających wspomagaczy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2011, 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Discoverypol napisał(a):
Potwierdzam ten server to cheterzy a Panowie admini graja na tzw dopalaczach: [...ciach...] dzisaj obczailem to dopiero po tym jak wyszedlem z gry a tu proszę juz pisza o nich na forum....
Dzieki takim stronom jak ta mozemy dowiedziec sie wszystkiego i omijac takie servery jak ten.

Odmawiam grania na tym serverze, Admini uzywajacy hackow [...ciach...] (wallhack)

Nie podajemy tu takich nazw, płaca Ci za ich reklamę ??

Sokar44


Czy bycie dobrym od razu oznacza używanie hacków? A po czym się skapłeś, że na tym serwerze są cheaty? Co takiego się działo?

A poza tym - nazwa serwera chyba nie jest zła. "Burde" to nie "Burdel". A słowo "Burde" zawsze może znaczyć coś innego w innym języku niż polski. Po hiszpańsku jednak chodzi chyba o burdel, ale także o dom. Zwykły dom... Sprawdzałem w tłumaczu google. Nazwa "burde" po hiszpańsku może jednak oznaczać burdel.

A po łacinie, słowo "burde" znaczy "osłomułów". Tak, wiem że trudne słowo, ale chodzi na 100% o zwierzęta podobne do osła i do muła. Ale nie będę już offtopował.

Cytuj:
Pełno jest graczy używających wspomagaczy

Dziwne, że ja ich nie spotykałem. Parę razy mnie nieźle koszono, ale nie uważam, żeby mieli hacki.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2011, 13:40 
Offline

Dołączył(a): 25 lis 2011, 19:27
Posty: 2
@up nie mówię tu o was, bo z wami nie grałem. Wczoraj wbił cheat na serwer gdzie z jednego respa zabijał innych prawie przy drugim respie na mapie metro więc dziękujmy PB że tak chroni nasze serwery.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2012, 21:37 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2012, 16:52
Posty: 23
A ja muszę wziąść w obronę serwery polskiburdel.pl grałem na nich ,żeby tu nie skłamać od 2006 r. W EnemyTeritory potem CoD:MW i z tym co pisał kolega a mianowicie o hackach itp itd nie mogę się całkowicie zgodzić nigdy tego typu rzeczy nie miały miejsca przez cały ten okres czasu. A hackowanie i utrudnianie życia wszystkim bylo nagminnie tępione.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL