Teraz jest 20 kwi 2024, 02:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 gru 2011, 20:14 
Offline

Dołączył(a): 10 paź 2011, 16:37
Posty: 6
Dawałem kika ostrzegawczo możliwe a raczej na pewno nie patrzyłem się kto z kim jest(byłem już sfrustowany) w tym wypadku przepraszam bo potrafię się przyznać do błędu lecz nie powiesz mi że na mapie "METRO" nie zamknęliście (zamknęli) zespołu na respie bo powiesz nie prawdę i nie mówię tutaj o ograniczeniu się do zdobycia ostatniej flagi tylko zepchnięcie całego zespołu do respa i nie wypuszczenie go na centymetr . Serwer publiczny nie oznacza zupełną akceptacje na wszystko .
Nie odpowiedziałeś też na moje pytanie dlaczego zignorowaliście moją PROŚBĘ ?????? Tak samo po fotkach można łatwo wywnioskować jak inni gracze byli szczęśliwi Waszą postawą - w momencie jak weszliście serwer był pełny ostatni skrin pokazuje jak szybko wszyscy pouciekali z serwera .
Do tej pory sądziłem że słowo " proszę " jest magiczne i znajduje uznanie wśród graczy z jakimś dorobkiem ........ widocznie się myliłem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2011, 20:42 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2009, 18:26
Posty: 57
Serwer pełny 32 sloty mapa metro was 12 i 4 nie zrzeszonych druga strona nas 4 i nie zrzeszonych 12 ale to my was zepchneliśmy a na czacie ani slowa z waszej strony wymyslaj dalej

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2011, 21:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2005, 11:43
Posty: 63
Lokalizacja: Zielona Góra
Wydaje mi się, że dalsza dyskusja jest bez sensu. Po prostu nie rozumiem jak można kogoś wyprosić z serwera bo lepiej mu wychodzi gra ? Mimo nieprzyjemnej sytuacji zapraszamy na nasz serwer publiczny BF3, można tam pograć bez obawy wyrzucenia za skill.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2011, 21:10 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2010, 20:25
Posty: 9
Lokalizacja: Łódź
Sprawdzimy Puchaty, sprawdzimy :), rozumiem, że zaproszeni są wszyscy, a nie tylko POS?

_________________
Ten, który chciał wiedzieć więcej ...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2011, 21:43 
Offline

Dołączył(a): 10 paź 2011, 16:37
Posty: 6
ttostry napisał(a):
Serwer pełny 32 sloty mapa metro was 12 i 4 nie zrzeszonych druga strona nas 4 i nie zrzeszonych 12 ale to my was zepchneliśmy a na czacie ani slowa z waszej strony wymyslaj dalej


Dokładnie tak było jak piszesz kropka w kropkę , i nie wymyślam !!! Osoby które choć troszkę mnie znają wiedzą doskonale że zawsze piszę prawdę nawet jak ona jest po stronie przeciwnej .

puchaty napisał(a):
Wydaje mi się, że dalsza dyskusja jest bez sensu. Po prostu nie rozumiem jak można kogoś wyprosić z serwera bo lepiej mu wychodzi gra ? Mimo nieprzyjemnej sytuacji zapraszamy na nasz serwer publiczny BF3, można tam pograć bez obawy wyrzucenia za skill.


Tak sytuacja nie jest miła tym bardziej że zaistniała między Polskimi klanami i to boli bo pod względem i hasłem Polska jestem bardzo uczulony .
Za zaproszenie dziękuję (jemy) lecz nie jesteśmy gotowi na was może później .
Gra dla nas jest odskocznią od codziennych problemów z jakimi spotykamy się codziennie
Medal ma dwie strony i każda strona wygląda inaczej , i tak samo tutaj prawda jest po środku .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2011, 00:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2010, 21:33
Posty: 139
Niektorym woda sodowa uderza do głowy, grając od 1942 i mając wysokie lvl czujecie sie panami i wam wszystko wolno. Nie chcieli was, to trzeba było wyjść, jestescie przeciez polska BAAA swiatową elitą tej gry to co sie z nupkami zadajcie ? I jeszcze skarga na forum, po co ? Gdzie mnie nei chcą to sie nie pcham i nie wdaje w głupie dyskusje. Kocham czytac tematy na tym podforum, discover czy jakis miał niezłe pociski, sikałem ze śmiechu :) Wiecej takich tematów

_________________
Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział salwą rakiet po czym odleciał w kierunku Moskwy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2011, 04:18 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2009, 18:26
Posty: 57
A Skypan mnie wywalil z serwera za kucanie chyba sie zaraził od wilkow :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2011, 16:25 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
hmm czytam ten temat i tak mnie zastanawia po co ta prowokacja? Grałem trochę z chłopakami z POS (jeszcze na serwerach MOH) i pamiętam doskonale że nie można było powiedzieć o nich ani jednego złego słowa (no czasem Neilipryde się denerwował ale to pocieszne było ;)). Rozmawiałem swego czasu z Reksiem i wiem że czują się jako nowicjusze tej sceny i nie do końca jeszcze są przyzwyczajeni do tego co dla weteranów jest normą (typu zamykanie w bazie). Czasy się panowie zmieniają, z każdą serią pojawia się nowe pokolenie graczy. Skoro uprzednio Was grzecznie prosili o wyjście z serwera lub zmianę postępowania (a Wy mieliście to głęboko w dupie) to dlaczego teraz dyskutujecie? Po co ten zbędny flame? Za spokojnie na scenie było?

Pozdrawiam [PRGK-42] WojtaaSs

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2011, 17:03 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2009, 18:26
Posty: 57
Rozumiem ale powodem wyproszenia nas z serwera nie było jakieś zamykanie na respie biegaliśmy jak wszyscy po flagach drużną pytałem czy łamiemy zasady serwera odpowiedz była ze gracze twierdza ze gramy na dopalaczach :?: było mineło rozumiem że team play jest zakazany na tym serwerze, grałem u nich na MOHu i dostałem bana i tu cytat "bigos sprawdziliśmy cie grasz na kodach" :stupid:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 gru 2011, 17:02 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2010, 13:26
Posty: 70
Niestety w dzisiejszych czasach byle dziecko może dostać admina i tak kultura serwera pada.
Wyrzucanie kogoś z serwera za to, że jest lepszy to największy debilizm ze strony admina jaki mogę sobie tylko wyobrazić. Jeżeli tak postępuje któryś z adminów na serwerze powinno się mu zabrać funkcję admina. Jeżeli jednak reszta "szefostwa" uważa, że tak jest dobrze to proponuję zmienić nazwę na "Oddział specjalny".
Miałem parę razy funkcję admina w CSS i jak ktoś mnie ownował to nigdy nie wywalałem nikogo, nawet na prośbę innych graczy, gdyż uważam, że jest to nie fair i szkodzi opinii serwera w oczach naprawdę dobrych graczy. Jak już miałem dosyć takiej gry to sam wychodziłem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL