Teraz jest 25 kwi 2024, 19:56

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lut 2012, 17:58 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 12 sty 2012, 01:35
Posty: 77
zakładając ten temat chciałbym przestrzec graczy przed szukaniem rozrywki na tym serwerze. Admini czują się panami i władcami i robią co im się żywnie podoba. Niby wszystko fajnie dopóki panom nie skopie się tyłków. zaczyna się wyzywanie,a gdy podczas rundy wykręciłem 40:5 zostałem wyzwany od kamperów w czołgu(nie wiedziałem że przemieszczanie się po całej mapie Caspianw podboju do campienie.Równie dobrze mógłbym powiedzieć że latanie helikopterem to kampienie ale nie skomentuje tego). Gdy toczyłem pojedynek z pilotem drużyny przeciwnej zostałem obsypany wulgaryzmami. Gracz zaczął płakać że nie daje mu naprawić helikoptera i prowadzę do niego ogień. okrzyknięty zostałem baserapperem gdy ostrzelałem go przy próbach naprawy. Niejaki pan orzechT90 orzekł że jestem hujem i pajacem. Do tego pan admin stwierdził dosadnie "spierdalaj cwelu nie jesteś u siebie" po czym [UGS] oDaVo rzucił parę wulgaryzmów i wstawił mi bana. Myślałem że goście z Service Colonel star 67 i 37 będą normalnymi graczami z którymi można fajnie się pobawić.Niestety po raz kolejny kultura niedorozwojów wzięła górę.nie pierwszy raz spotykam się z sytuacją gdy Polacy(tak niestety rodacy) wyzywają graczy od frajerów,kutasów itd itp.to przykre niestety.Odradzam ten serwer i nie zamierzam tam więcej zaglądać. zero kultury,chamstwo i upośledzenie umysłowe panów z UGS.Niedojrzałe dzieciaki z przekręconymi po 300godzin w BF3 pokazały klase. Get a girl KID !!

Unikać jak ognia !!!

wybaczcie wulgaryzmy w poście ale to tylko część epitetów ,które usłyszałem co do mojej skromnej osoby,a nie słowa którymi posługuję sie na co dzień spędzając czas na zabawie z BF3 ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2012, 17:07 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2012, 10:57
Posty: 8
Standard :)
Jak masz na serwerze 10 adminów i w tym gro to dzieci którym skok na ambicje odbiera wszystko.
Sam lvl i ilośc przegranych godzin nie znaczy że ktoś potrafi się zachować.
Zresztą czego można się spodziewać po Fast Respawn na serwerze ?
Ze będziesz mógł tam sobie normalnie dobrze pograć?

Grałem tam raz ale chyba nie było adminów bo zrobiłem z kolegą w Śmigłowcu średnio po 30:0 i nikt nas nie wyzywał


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2012, 13:02 
Offline

Dołączył(a): 20 maja 2007, 20:26
Posty: 58
Lokalizacja: Warszawa
Widzę, że UGS są sławni już. Moje doświadczenia są dosłownie z przed kilku chwil. Dopiero co wyszedłem i przeczytałem 2 poprzednie posty.

W moim przypadku nie było tak kolorowo z fragami, wręcz tragicznie. Ale dlaczego tak było... na początku siły rozkładały się po równo (powiedzmy) 3 graczy z UGS w jednym teamie i 5 w przeciwnym. Oczywiście przegrywaliśmy i w końcu dostaliśmy locka. Wielokrotnie umierałem, bo po śmierci jeden z UGS na killkamie mówił koledze co robię i gdzie jestem i mnie dobijali. Po kilku minutach locka zaglądam do tabeli i co się okazuje. Wykorzystując moc administratora wszyscy UGS znajdują się po stronie wygrywającej, a my biedne żuczki jesteśmy dla chłopaszków free fragami. W tym momencie pytam się dlaczego się nie podzielą na 2 zespoły i jaki jest fun z zabijania 8 osobowym zespołem randomów. To akurat 2 squady i równe szanse na dobrą zabawę dla wszystkich. Jednym słowem syf się zrobił i żenada.

Po tym moim pytaniu ktoś z UGS napisał, że to server klanowy i wszędzie tak jest i jak się nie podoba to mogę sobie iść. Ponad to żebym liczył się ze słowami, bo jak jeszcze raz powiem "syf" to mnie zbanuje :D

Reasumując servery UGS są tylko po to, żeby ten team farmił. Nie ma na celu zabawy, fair play, czy czegokolwiek. Moim zdaniem to jakaś pomyłka, że na ich serverach jest ranking.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL