Teraz jest 20 kwi 2024, 03:13

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lut 2012, 16:40 
Offline

Dołączył(a): 7 lis 2011, 20:00
Posty: 3
Zapraszam wszystkich na serwer KMAX 200%TICKETS (600-800) [HC] MIX.
Mapy: Metro , Seine Crossing, Bazaar, Damavand Peak, Caspian Border, Kharg Island oraz mapy dodatku "Powrót do Karkand".

W zwiazku z ogromna ilością serwerów na których jest mrowie snajperów, pojazdów i wszechobecnego strzelania z RPG postanowiłem założyć własny serwer na którym obowiązują określone zasady:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/se ... rvers-com/

Nie używa się RPG-7/SMAW/M320 na mapach (Metro, Seine Crossing, Bazaar)

Brak snajperów na Seine Crossing ,Metro,Wake Island ,Bazaar, Damavand Peak

Nie można używać pojazdów na Seine Crossing ,Metro,Wake Island ,Bazaar

Wymagamy gry fairplay i kultury osobistej.
Życzymy miłej zabawy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lut 2012, 18:58 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 18:18
Posty: 32
Witam
Możliwe że mam błąd ale pokazuje że strona nie istnieje.
I chętnie zagrałbym z takimi zasadami.(rpg sam potrafi nieźle wku***** człowieka :)

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2012, 20:14 
Offline

Dołączył(a): 7 lis 2011, 20:00
Posty: 3
Bardzo mi przykro. Niestety z powodu bardzo małego zainteresowania serwer został już wyłączony. "Sponsor" zdecydował się nie przedłużać działania serwera, na którym grały tylko 3-4 osoby. Nie pomogło nawet umieszczenie serwera na tym forum. Szkoda... bardzo mało jest serwerów z "zaawansowanymi" zasadami. "NO RPG/SMAW/M320" zazwyczaj dotyczy tylko mapy Metro, co i tak z reguły omijane jest przez używanie "deszczu" granatów. "No Sniper" znalazłem chyba tylko raz a i tak konfiguracja -mimo zakazu- pozwalała na strzelanie z tego typu broni. Dziwi mnie ten fakt... A może nie potrafię szukać? Może nasz serwer został źle zareklamowany? Bo czy naprawdę wśród takiej wielkiej rzeszy graczy jest tak mało osób, które chciałyby pograć trochę bardziej taktycznie (czyt. trochę bardziej realistycznie)? Pozostaje mi grać dalej w Armę... :(

Jeśli ktoś znalazł działający i podobnie skonfigurowany serwer do naszego bardzo prosiłbym o link...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2012, 18:05 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 18:18
Posty: 32
Witaj.

Udalo mi sie dojść do ładu z bf3. szkoda że server został wyłączony. Ale jeżeli udało by ci sie zachecić odpowiednia liczbę ludzi na server(no np. 70% wolnych slotów) czy wtedy była by możliwość restartu servera?Moi znajomi zaczynają kupować BF3 po tym jak zobaczyli jak ja gram i ile.Wiadomo początki serverów są cieżkie ale jeżeli ustawiłbys 32-48 slotów i przez pierwsze kilka dni zachęciłbys ludzi do grania, to sądze że wkrótce coraz wiecej ludzi zaczynało by tam grać. Przy okazji bardzo mi sie podobały zasady tego servera.Fakt że zostało kilka drobynch rzeczy które mogłby by poprawić sytuację servera(Dodanie wszystkich map i możliwość głosowania na następną mape oraz tryb gry.)Mógłbym zachecić znajomych do gry na twoim serverze. Ostatnio jestem nawet po 8 godzin dziennie na bf3 a w weekendy wiecej.

Sądzę że nienalezy tak szybko rezygnować z servera.

Acz kolwiek to tylko moja opinia może być błedna.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL