Teraz jest 28 mar 2024, 20:56

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 kwi 2012, 19:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
@UP

To wytnij z niego sceny, które świadczą na niekorzyść serwera.

Nie wiem, jak to było kiedyś, ale aktualnie BIMBROWNIA jest świetnym serwerem, bawię się na nim codziennie i nieprzestrzegania regulaminu przez adminów nie widziałem. Za to jak wbijesz na TSa i powiesz, ze coś jest nie w porządku, to reakcja jest natychmiastowa - przychodzi ktoś z "obsługi" i robi porządek.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2012, 10:33 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 09:25
Posty: 40
Witam chciał bym przekazać wam parę informacji o naszym serwerze powstaliśmy 25.03.2012 po zmianie serwera z 32 slotów na 48 tydzień później dostaliśmy inne ip wtedy założyliśmy konto serwera na gametracker czyli rankingu serwerów. Startowaliśmy z miejsca 10857 około przez ten krótki czas naszego istnienia dotarliśmy na miejsce 269 i ciągle się pniemy w górę . Miejsce to daje nam drugie miejsce w rankingu Polskich serwerów z czego jesteśmy bardzo dumni. Nasz zespół uważa że gra ma bawić i umilać czas a nie tworzyć spięcia dlatego też u nas jest dozwolona każda broń i niema bez sensownych zakazów. Jak na niektórych serwerach najlepiej dać graczowi śrubokręt a jak nie daj bóg kogoś nim zabije to nazywa się go NOOBem twórcy gry dali nam arsenał mniej lub bardziej dopracowany i wyrównany więc należy z niego korzystać. Nie popadliśmy też w samo zachwyt i nie uważamy że jesteśmy najlepsi wiemy że serwer jest jeszcze nie dopracowany i ma wiele niedociągnięć wiec prosimy was wszystkich i każdego z osobna o pomoc w jego budowie chcieli byśmy wiedzieć co was irytuje co byście zmienili my nie jesteśmy nie omylni i nie wszystko wiemy.Jak już mówiłem wyżej gra ma być dla rozrywki gra nie jest życiem mamy się wspólnie dobrze bawić.Z tą myślą powstał nasz serwer. ZA WASZ WIELKI I JAK ŻE CENNY WKŁAD CHCE KAŻDEMU Z WAS POWIEDZIEĆ WIELKIE DZIĘKI


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2012, 11:38 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 09:25
Posty: 40
Witam dziś dodaliśmy pewien bajer wpiszcie w wyszukiwarce www.bf3.com.pl a połączycie się ze stroną naszego serwera


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2012, 12:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
Grałem na tym serwerze. Bardzo dobrze. Administracja, która podejmuje odpowiednie działanie, jeśli ktoś łamie zasady i do tego możliwość głosowania na next mapę i tryb. Polecam.

DO Adminów tego serwa: Dobra robota i oby tak dalej.

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2012, 16:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
SzYmCiO_1990 napisał(a):
Grałem na tym serwerze. Bardzo dobrze. Administracja, która podejmuje odpowiednie działanie, jeśli ktoś łamie zasady i do tego możliwość głosowania na next mapę i tryb. Polecam.

DO Adminów tego serwa: Dobra robota i oby tak dalej.


W imieniu wszystkich Adminów serdeczne dzięki i wpadaj do nas jak najczęściej!

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2012, 22:20 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 09:25
Posty: 40
Mamy propozycję dla was wychodząc wam na przeciw (klanom plutonom i innym tego typu tworom lub zwykłym graczom) chcieliśmy postawić 16 slotowy serwer nie rankingowy do meczy z programem zarządzającym procon i hasłem mogli byście go wypożyczać za 15 PLN na dzień lub 5PLN na godzinę. Teraz moje pytanie czy byli by zainteresowani ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2012, 23:20 
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2011, 08:14
Posty: 136
DYFUZOR napisał(a):
Mamy propozycję dla was wychodząc wam na przeciw (klanom plutonom i innym tego typu tworom lub zwykłym graczom) chcieliśmy postawić 16 slotowy serwer nie rankingowy do meczy z programem zarządzającym procon i hasłem mogli byście go wypożyczać za 15 PLN na dzień lub 5PLN na godzinę. Teraz moje pytanie czy byli by zainteresowani ?


Kolego, serwer 16 slotowy kosztuje 50zł na g4g, wiec liczysz na dymanie w dupę nieświadomych ludzi, a ty sobie dorobisz?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2012, 03:02 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 09:25
Posty: 40
backbone napisał(a):
DYFUZOR napisał(a):
Mamy propozycję dla was wychodząc wam na przeciw (klanom plutonom i innym tego typu tworom lub zwykłym graczom) chcieliśmy postawić 16 slotowy serwer nie rankingowy do meczy z programem zarządzającym procon i hasłem mogli byście go wypożyczać za 15 PLN na dzień lub 5PLN na godzinę. Teraz moje pytanie czy byli by zainteresowani ?


Kolego, serwer 16 slotowy kosztuje 50zł na g4g, wiec liczysz na dymanie w dupę nieświadomych ludzi, a ty sobie dorobisz?

Nie nie liczę i nikogo "kolego" nie mam zamiaru w "dupę" dymać daję serwer z rconem i nie zarabiam dla siebie tylko na utrzymanie naszych trzech pozostałych serwerów (od dwóch lat utrzymuję serwery BO i nie zarobiłem na tym ani grosza dla siebie wręcz odwrotnie płacę co miesiąc gameservers grube pieniądze z własnej kieszeni). Nie zmuszam nikogo do wynajęcia tylko daję ludziom opcję ale rozumiem że ty uważasz to za wyzysk a ja za danie komuś szansy kto nie ma własnego serwera i nie dysponuje większym budżetem a chce zagrać sparing . Jest to pytanie do graczy a nie fakt dokonany jeśli nie będzie chętnych serwer nie powstanie i tyle ja nie widzę problemu. Ale ciebie to widzę strasznie boli jak powiedziałem parę postów wyżej tu jest Polska i do je.....ą się do ciebie tu o wszystko masz jakiś pomysł to zaraz jesteś de....lem który chce innych dymać a nie człowiekiem który chce pomóc ale ok żyj sobie dalej spokojnie życzę ci zdrowia

Druga sprawa dziś dodaliśmy nasz serwer do ggc-stream


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2012, 22:11 
Offline

Dołączył(a): 1 maja 2012, 20:18
Posty: 3
Ja również gram na tym serwerze i polecam go innym graczom .

Do Adminów podziękowania za fajny serwer .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, 11:34 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 09:25
Posty: 40
Zapraszam do wzięcia udziału w naszej ankiecie bez rejestracji wszystko zajmuje kilka sekund a pomoże nam to w budowie jeszcze lepszego serwera oto adres http://www.sonda.bimbrowniamix.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2012, 15:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, 19:51
Posty: 10
Fajny serwer, ale poprawcie ten autobalancer czy wyrównywanie teamów po rundzie, przez ostatnie parę dni to cienko to wyglądało.. Mi tam rybka generalnie, tyle że co to za przyjemność z gry przy 0-300 w ticketach albo skończeniu rozgrywki w rush w ataku z 0 rozbitymi mcomami (przy 200% ticketach) i tak 6 rund pod rząd.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2012, 21:49 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 09:25
Posty: 40
Balans poprawiony druga sprawa ponieważ ggc-stream.com ma dobre rezultaty tu dowód http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 7a13a.html dodaliśmy serwer również do pbbans.com

Obrazek


Witam na początku chciałbym podziękować wszystkim graczom i naszej dzielnej administracji za osiągnięcie pierwszego miejsca w Polsce i 216 na świecie w rankingu gametracker.com tu jest link http://www.gametracker.com/search/bf3/PL/?. Najtrudniej będzie to prowadzenie utrzymać ale z waszą pomocą damy radę. Jeszcze raz wielkie dzięki za waszą wspaniałą pomoc i udział w życiu naszego wspólnego serwera. Druga sprawa to próba włączenia dodatku B2K na naszym serwerze niestety okazało się to niewypałem po załadowaniu nowej mapy z dodatku z 48 graczy plus 3 w kolejce na serwerze zostały 24 osoby więc wróciliśmy do nowego map cyklu ale bez map z B2K. Naszym następnym krokiem będzie rzetelna informacji was czyli graczy o tym że chcemy takowy dodatek uruchomić i jak potem nas znaleźć w przeglądarce następna próba przewidywana jest na następny weekend.
EDIT:
Zapraszamy na naszego TS3 Ip: ts3.bf3.com.pl:9542 jeśli macie własny team lub klan dostaniecie od nas pokój na stałe z hasłem i najwyższym kodekiem plus dostęp do FTP . Aby dostać kanał wystarczy wejść na kanał BATTLEFIIELD 3 BIMBROWNIAMIX i zwyczajnie poprosić :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2012, 09:59 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 09:25
Posty: 40
Witam dodaliśmy srewer MUMBLE: mumble.bf3.com.pl port:64777
niema nanim żadnych hasełdo kanałów zapraszamy do odwiedzenia jeśli chcesz swój włąsny kanał zapraszxamy do nas na forum


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2012, 19:42 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 09:25
Posty: 40
Pragniemy Wam graczom serdecznie podziękować, za tak szerokie zainteresowanie naszym serwerem. To dzięki Wam jesteśmy w stanie konkurować w rankingu z serwerami 64-slotowymi. Idąc nawet dalej, możemy się pochwalić, że nasz serwer cały obecny tydzień spędził na szczycie polskich serwerów.
Obrazek

Mamy nadzieję, że dzięki Wam zagościmy tam na stałe. Nie będzie łatwo, ale liczymy na to, że z Waszą pomocą damy radę:)
W ciągu niecałych dwóch miesięcy istnienia naszego serwera, odwiedziło nas niespełna 30 tysięcy unikalnych graczy, co uważamy za ogromny sukces.
Nasz pluton http://pluton.bf3.com.pl Link zapełnia się naszymi fanami, jeszcze trochę a niezbędne będzie założenie drugiego plutonu, aby Was wszystkich zmieścić :)

Oczywiście nie popadliśmy jeszcze :D w samozachwyt, zdajemy sobie sprawę, że przed nami wiele do zrobienia, ale liczymy na wasze wsparcie i mamy nadzieję, że zaowocuje to, wspólną świetną zabawą, bo przecież ta czy inne gry są po to, aby nas bawić :)

Serdecznie zapraszamy do wypełniania ankiet, które pomogą nam w ulepszaniu serwera, będziemy wdzięczni, za każdy oddany głos http://sonda.bf3.com.pl


Obrazek
Gorąco także zachęcamy do korzystania z naszego serwera TeamSpeak3
Kod:
TS3.BF3.COM.PL:9542
, naprawdę warto, zabawa przednia, dużo śmiechu i niepowtarzalna możliwość współpracy w rozgrywce rozgrywce. Dodatkowo, jeżeli pilnie poszukujecie Admina, to właśnie tam najszybciej go znajdziecie.

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI,
zespół BIMBROWNIA MIX


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 maja 2012, 00:09 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 09:25
Posty: 40
Witam w dniu dzisiejszym wprowadziliśmy EVENT 1600 ticetów na metro i od razu udało się niektórym graczom popsuć rozgrywkę robiąc baserip . W związku z zaistniałą sytuacją chciałem przeprosić wszystkich porządnych graczy za kille ze strony admina próbowaliśmy zmusić drożynę baseripujaca do wycofania używając komendy nuke ale niestety zadziałała inaczej niż chcieliśmy i zabiła złą drużynę . Jeszcze raz wszystkich przepraszamy .


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL