Teraz jest 28 mar 2024, 13:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lut 2012, 21:37 
Offline

Dołączył(a): 16 paź 2008, 16:44
Posty: 137
Lokalizacja: Wawa
http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/servers/show/9322db48-12ae-4f96-896c-b2c915d86415/Crossfire-Polska-G4G-pl/

NIE polecam serwera. Adminują dzieciaki ^^ widać dostali serwer na gwiazdkę.
Zabijanie adminów kończy się kickiem lub banem. Rozwalenie czołgu z rpg = ban za rpg on inf ^^
Dyskusja za co są kickowani inni gracze = ban.

Jeszcze raz nie polecam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2012, 16:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2010, 21:05
Posty: 41
Lokalizacja: Płock
Podpisuję się pod tym postem... Najpierw, po zabiciu kilka razy adminów, zostałem skickowany za "oddanie miejsca vipowi" (ta jasne...). Potem, po raz drugi dostałem kicka za spawnkill, tylko dlatego, że admin się zrespił na kimś ze swojej drużyny!!! Przecież spawnkill się liczy tylko, gdy ktoś się zrespił na swoim rozstawieniu lub na fladze :roll: . A gdy wszedłem na ten serwer po kicku i powiedziałem adminom co o nich myślę (bez używania wulgarnych słów) dostałem bana. :D

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2012, 16:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
Również dostałem bana na tym serwerze tylko za to, że jakiś admin a ja przechodziłem sobie z C4 :lol:

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2012, 11:33 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2008, 00:20
Posty: 15
Ok. 10 ticketów przed końcem rundy dostałem ban'a o treści:
Obrazek
pierwsza i ostatnia runda przegrana na tym serwerze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2012, 14:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Nie miałem "przyjemności" grać na tym serwerze, ale tak sobie pomyślałem że fajnie by było jakby w battlelogu dało się np. ukryć w wynikach wyszukiwania nielubiany serwer, albo dodać do czarnej listy. Frustrujące jest jak się po raz kolejny wejdzie na serwer którego zasady nam nie pasują


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2012, 16:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 10:01
Posty: 38
dołączam się do uciśnionych powyżej ;)
brat dostał bana podczas naszej wspólnej gry a gdy zapytałem za co bo grając assault'em nie wiem czym mógł przewinić apteczką ? dostałem tylko w odpowiedzi że jeśli chcę mogę dostać także bana gratis :]
chyba im się coś za bardzo zwoje zcossowały ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2012, 18:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2010, 21:05
Posty: 41
Lokalizacja: Płock
dedoha napisał(a):
Nie miałem "przyjemności" grać na tym serwerze, ale tak sobie pomyślałem że fajnie by było jakby w battlelogu dało się np. ukryć w wynikach wyszukiwania nielubiany serwer, albo dodać do czarnej listy. Frustrujące jest jak się po raz kolejny wejdzie na serwer którego zasady nam nie pasują


W jakimś "dodatku" do battlelog'a można takie coś zrobić.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2012, 23:50 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2011, 19:53
Posty: 55
Lokalizacja: :ajcazilakoL
Ja dostałem bana ktorego powodem jest "Dowidzenia". Uśmiercanie za campowanie gdy zdejmiesz admina z wiekszej odleglosci chociażby pistoletem i bany jak sie odezwiesz. Trochę słaby poziom adminowania......


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2012, 09:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
Grałem wczoraj na tym serwie z kumplami, dostaliśmy bana za : Wyjdź razem z kumplami, bo nieograniasz :roll:
Czyli NIE GRAĆ na tym serwerze i już.

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2012, 19:49 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2010, 23:44
Posty: 61
Lokalizacja: Wrocław
I dobrze, tak powinno być, maszeruj albo giń.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2012, 21:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
WSRH napisał(a):
I dobrze, tak powinno być, maszeruj albo giń.


Właśnie niedobrze, bo razem z kumplami nie używamy żadnych cheatów i stosujemy się do regulaminu serwera. Ale admini tam to naprawdę nie wiem za co oni ludzi wykopują. Może dlatego, że ktoś im zabrał helkę albo coś.

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2012, 10:41 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2012, 10:01
Posty: 1
Serwer: Crossfire Polska G4G.pl
Podpisuję się pod wcześniejszymi postami. Poziom administrowania pozostawia wiele do życzenia. Zebrała się grupa chłopaczków, wykupiła serwer i robi z nim co uważa za stosowne. Część z nich w porządku i całkiem może i poważnych (np. Assaultpl), ale drugie tyle "dzieciaków". Rozumiem, oni płacą, ich serwer, więc decydują o pewnych sprawach, jednak kickowanie a ostatecznie banowanie za to, że lata się jetem lepiej od jedego z adminów (jego nick SpecNaz_pl), albo za to, że grasz lepiej wozem BMP, niż właściciele serwa, jest totalnym lekceważeniem podstawowych zasad funkcjonowania serwerów (pisanych czy też nie pisanych - to bez znaczenia). Ich argumenty, po krótce: jeździsz wozem, zabijasz wszystkich dookoła, nie można Cię ubić, nie podoba nam się jak grasz, jesteś "bee", zapewne używasz hacków... Apropo hacków, to przy lepszej grze z Twojej strony dobrze jest mieć dobre wytłumaczenie by umiejętnie wyjasnić Panu adminowi, że grasz bez żadnych dodatków, wykorzystując jedynie doświadczenie, wiedzę, myszkę klawiaturę i "mózgownicę" czyli wszystko to co po potocznie wrzuca się do worka bez dna o nazwie "skill". Zdecydowanie nie polecam. Mam nadzieję, że serwer ten przestanie się zapełniać graczami, pozostanie im grać w swoim towarzystwie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2012, 13:16 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Tez byłem "gościem" na tym serwerze.Gościłem tam dosyć długo,do czasu jak padałem po 12 razy pod kolej.Ale jak już ubiłem kogoś,bądz uciekłem od przygwożdżenia a nie daj boże użyłem noża natychmiast komunikat że gram na kodach itp. i wek mnie z serwera.Na innych serwerach też były podobne kwiatki ale na tym takie działanie jest nagminnie stosowane.
Ci że komi "właściciele" serwera to jakieś smarkate dzieciaki które powinny mieć dożywotni zakaz zbliżania się do klawiatury a administrator powinien trochę rozważniej udzielać takiej "władzy".


Ostatnio edytowano 12 kwi 2012, 19:44 przez krolo76, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2012, 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
Ogólnie dzieci się jarają, że mają adma na serwie, ale już zasady ustawiają pod siebie. Bezsens na całej linii. Ten serwer to :lame:
Podpisuję się pod postami wyżej ( znowu :D ) i odradzam serwer.

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Ostatnio edytowano 22 paź 2012, 14:36 przez SzYmCiO_1990, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2012, 18:42 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2012, 09:29
Posty: 31
Ostatnio po wsadzeniu bańki jakiemuś kolesiowi 2 (słownie:dwa) razy (Dodo_PL czy coś takiego) zostałem wykopany. Po ponownym wejściu i próbie wytłumaczenia drugi kick. Ten serwer jest beznadziejny i nie warto tam grać, jeśli nie chcecie się denerwować


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL