Teraz jest 28 mar 2024, 13:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 cze 2013, 08:42 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Witam.Mam pytanie.Czy znacie jakieś serwery,nie koniecznie polskie,gdzie "pseudo-skilowcy-nobo-lole(bo normalnie ręce opadają) są wywalania za używanie "najlepszej broni" czyli m-16 i jej klonów,aek-a i innego tego typu dziadostwa?Czasami wchodzę na serwer,zapowiada się fajnie,16/16 z czego 24 z m 16-no ludzie.To po cholerę tyle tych karabinów pytam.Ktoś fajnie na czacie napisał kiedyś,że gdyby nagle pojawiła się łatka ograniczająca moc tych broni i celność,to było by dużo wolnego miejsca na serwerach.Ma chłop rację.
Osobiście znam tylko jeden polski serwer,mojego znajomego,na którym obowiązują takowe zasady.Najpierw kick potem ban i adios medyku.Używanie strzelb też jest mocno ograniczone i przeważnie dopuszczanie są tylko w DM- i to nie zawsze-zależy od zachcianki graczy.Gra się na taki serwerze po prostu wspaniale,zresztą nie ma co o tym pisać,ponieważ każdy kto ma dostęp do własnego serwera i może nim zarządzać,wie o czym mowa.Sęk w tym że nie za często jest dostępny.Wiadomo,ludzie pracują na zmiany i nikt nie będzie po nocach siedział i grał-trzeba rano wstać i na chleb zarabiać.
A więc jeżeli ktoś coś wie,proszę o cynk.Myślę,że nie jeden z Was też dostaje szału na widok bandy medyków-szczególnie w szturmach z m-xxx :lol: i tez o tym pomyślał,a mianowicie czy są takie serwery....

Najlepszym rozwiązaniem jest wynajem,czy jak to się fachowo nazywa,własnego serwera co miało miejsce w przypadku BF2BC.Jestem coraz bardziej skłonny podjęcia tej decyzji i wprowadzenia na nim takich ostrych zasad.Na dzień dzisiejszy jest nas sześciu...

Pozdro niedzielny gracz


Ostatnio edytowano 11 cze 2013, 08:45 przez krolo76, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2013, 08:44 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2013, 13:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Krolo, skoro wszystkie m xxx i do tego aek, strzelby i inne badziewie są dla noobków "pro-skillujących loli", to napisz może z łaski swojej, jaki karabin medyka jest dla prawdziwych twardzieli.
Bo jakoś nie mogę się dopatrzeć na liście jednej pukawki przez którą nie zostałem nazwany noobem.

Skoro tak ci doskwiera problem m16 to może zacznij grać na serwerach hardcore, tam różnica między karabinami się zaciera i każdy gra czym lubi.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2013, 13:57 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
No jasne nie ma broni prócz tych trzech karabinów :lol: Może masz jakąś wersję okrojoną i ile gwiazdek masz na te m16 20.40?
A prawdziwy twardziel to z kosą heheh.
A tak poważnie to 9 broni jest do wyboru +cała masa pistoletów maszynowych ,więc jest z czym biegać.
Znalazłem jeszcze jeden-o dziwo ruski.Szkoda tylko że u nich ping jest dosyć wysoki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 cze 2013, 09:22 
Offline

Dołączył(a): 24 wrz 2011, 19:24
Posty: 2
Witam. nie wiem czy moge tu to napisac.. ale z kolegami z mojego klnu FS(z gry Warfighter) wykupiliśmy niedawno serwer do bf3.
http://battlelog.battlefield.com/bf3/se ... -Mix-Mode/

Narazie są problemy z rozkrecaniem serwera.. ale juz zapewniam ze nie bedzie zakazów na bronie i tępych zasad...

i tak jak w moha tak tez w bf3 i bf4 bedzie przynajmniej po jednym serwerze naszego klanu.. wszelkie pytania na gg-5725990


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL