Teraz jest 19 kwi 2024, 20:07

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 mar 2013, 11:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Do obejrzenia tutaj:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8HVQXkeU8U


I jak się podobał?

Koleś któremu dali w to grać to taki drewniak, że parę razy oglądając śmiechłem.




Więcej dopisze jak ogarnę czy w tym nowiutkim dziale wgl można już pisać normalnie ;d

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, 15:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2012, 12:49
Posty: 41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ano. Preorder pewnie będzie zrobiony ten droższy z dostępem do bety. Grafa jest super, prawie jak w crysis. Piękne efekty oświetlenia. Nowy sposób spotowania (chyba) animacje podobne do 3, ale audio jest genialne. Nowa broń jest widzę takie coś jak warmachine z CoD BO II. Nie wiem czy to tylko na singla, czy też może podzielą na więcej klas żołnierzy. No i destrukcja (chyba, że pokazywali nam perfidnie umieszczone skrypty) No tak i Szakal jak zwykle podzielił się dygresją o drewniakach. Ubaw miałem z tego testera po pachy, grał jakby miał czułość myszy na najniższym możliwym poziomie. I ten hipfire do havoca na wieży, no po prostu leżałem. Havoc nie zniszczył Venoma który stał tuż pod nim. Na cholerę jak można walić do piechoty na dachu no normalnie jak pro plejrzy helek na publikach

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, 15:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
HUD gracza, dużo oszczędniejszy niż w BF3, nie jest absolutnie niebieski, gra nie wydaje się również być potraktowana jakimś bolesnym dla oczu filtrem.
Ciekawi mnie jak GUI będzie się zachowywać w MP, liczę na dużo bardziej minimalistyczne podejście i oparcie go na widoczności gry a nie informacji o unlockach, mogliby jakiś mały hologram wyskakujący z boku dodać z informacją "Otrzymano/Odblokowano bla bla", wisiałby przez 1.5s i znikał.
Boli mnie to wyskakujące na środek hovno z informacją co robić które potem wisi nad minimapą, nie mogło by to tam zawsze być i od czasu do czasu mrugnąć?

Imho cały BF4 to będzie BC2xWarfighter zbudowany na BF3 z kilkoma poprawkami.

Marnują pieniądze i czas na SP zamiast zrobić przyjemnego coopa i (r)ewolucyjne MP...
I ten recykling modeli z BF3 :D
Albo ta autotuba, załaduj 3 granaty, dostań 3 za darmo i stan magazynku nie aktualizuje się z ładowaniem :D To nie jest bazowane na strzelbie a na każdej innej pukawce z magazynkiem, nieładnie DICE. #edit autotuba, najwyraźniej ładuje dwa granaty naraz, mój błąd.
Wygląda też na to że dodali jakieś pierdoły do zarządzania bezmózgimi NPC, lol.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 cze 2013, 10:26 przez Mofixil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, 15:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Szkoda tylko że z tego gejmpleja nic o multi prawie nie idzie wywnioskować.
To chodzenie po wodzie mogli by fixnąć, jeden na 10 kroków działa jak powinien :P Idiotycznie to wygląda (Przynajmniej mnie to się rzucało w oczy).
I animacja wbijania kosy taka sama jak w bf3 ;/ Niech chociaż dadzą więcej tych animacji...



Mofixil napisał(a):
liczę na dużo bardziej minimalistyczne podejście i oparcie go na widoczności gry a nie informacji o unlockach, mogliby jakiś mały hologram wyskakujący z boku dodać z informacją "Otrzymano/Odblokowano bla bla", wisiałby przez 1.5 i znikał.


Mnie się podoba, jak by dali jeszcze ten dźwięk jak z coda4 przy odblokowywaniu czegoś/lvla to by było genialnie.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 mar 2013, 15:58 przez szakal0x, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, 15:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
szakal0x napisał(a):
I animacja wbijania kosy taka sama jak w bf3 ;/ Niech chodziarz dadzą więcej tych animacji...

Zrecyklingują jeszcze animacje z alphy BF3 :D
btw. chodziarz, to taki sportowiec jest, wiesz, chodzenie na czas, w ten deseń, chodziło ci o CHOCIAŻ?


szakal0x napisał(a):
Mnie się podoba, jak by dali jeszcze ten dźwięk jak z coda4 przy odblokowywaniu czegoś/lvla to by było genialnie.

Czy ja mówię że mnie nie odpowiada? HP, ammo i minimapa i tyle mi potrzeba do szczęścia, nie jakieś pizdu pizdu znane chociażby z Duty Calls :D
I niech odpuszczą sobie dźwięki, albo dadzą osobny suwaczek, nie zależy mi na głośnym WUB WUB przy odblokowywaniu kolejnej baretki która zagłuszy kroki przeciwnika.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, 18:08 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Szykuje się kolejny Call of Battlefield: Modern Bad Ops Company Warfare IV :P Skryptów jak psów, wąskie ścieżki, niewiarygodna historia i wydarzenia (co tam robił ten śmigłowiec do ewakuacji, skoro tuż obok jest mi-28, rofl) itd., innymi słowy klasyczny call-of-duty-point-and-shooty. Co prawda i tak najważniejszy jest multiplayer o którym jeszcze nic nie wiadomo na pewno, ale nie widzę powodów aby sądzić by się dużo zmienił względem BF3. Czekam na jakiegoś BFa z okresu zimnej wojny, może być znowu Wietnam...

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, 18:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
_Dominiko_PL napisał(a):
Szykuje się kolejny Call of Battlefield: Modern Bad Ops Company Warfare IV :P Skryptów jak psów, wąskie ścieżki, niewiarygodna historia i wydarzenia (co tam robił ten śmigłowiec do ewakuacji, skoro tuż obok jest mi-28, rofl) itd., innymi słowy klasyczny call-of-duty-point-and-shooty. Co prawda i tak najważniejszy jest multiplayer o którym jeszcze nic nie wiadomo na pewno, ale nie widzę powodów aby sądzić by się dużo zmienił względem BF3. Czekam na jakiegoś BFa z okresu zimnej wojny, może być znowu Wietnam...

To będzie niesamowite doznanie singleplayer*! Najlepsze w sezonie!

*on a rails™

I nie "Point-n-shooty" a "twitchshooter", lub, jak określił to TotalBiscuit, MMS, MODERN MILITARY SHOOTER.
Szykuje się BF3, obecny BF3 to jest Beta do tego co nazwali BF4 :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2013, 10:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, 10:32
Posty: 2
Hud jest świetny, grafika przyjemna dla oka i mniej męcząca niż w 3. Zastanawia mnie, czy charaktery z singla (ruscy) mają coś wspólnego z trybem multi, czy to tylko nawiązanie do 3 - wiadomo, że w multi mają być dostępne bynajmniej 2 frakcje - USA i China.

_________________
[AIM]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2013, 10:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Maza napisał(a):
Zastanawia mnie, czy charaktery z singla (ruscy) mają coś wspólnego z trybem multi, czy to tylko nawiązanie do 3 - wiadomo, że w multi mają być dostępne bynajmniej 2 frakcje - USA i China.

Wszyscy mają nadzieję że to zwykły placeholder. Przynajmniej*
Maza napisał(a):
Hud jest świetny

Na pewno dużo oszczędniejszy od BF3 ale w kampanii BF3 też nie było masy gówna wyskakującego co chwila na ekran a kompas, znacznik i stan amunicji... Tutaj dorzucili masę idiotycznych powiadomień o wyzwaniach i innych pierdołach, i ten gigantyczny napis wyskakujący na ekran gracza... Widać że to z myślą o 24-27" ekranach z graczem nie dalej jak metr od nich :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2013, 11:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, 10:32
Posty: 2
Faktycznie przy 19-22" monitorach może wyglądać nieco rozpraszająco, ale wątpię aby do hudy przybyło jakiś elementów (kompas w mapie, stan ammo, życia, etc zespojony w prawym-dolnym pasku).
Co do DRM (prawy-górny róg) to mam nadzieję, że bd to do wyłączenia (bieżące komunikaty o czyiś rekordach). Przydałaby się też możliwość zarządzania hudem (lokalizacja mapy lub jej brak itp).

Wiadomo coś o becie, tzn. jej terminie?

_________________
[AIM]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2013, 12:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, 12:21
Posty: 4
No to może ja się wypowiem - ogólnie moje wrażenia po obejrzeniu gameplay'a są raczej pozytywne. Spotkałem się pewno jak wszyscy tu z komentarzami, że to odgrzewany kotlet bo wygląda jak 3. Fakt bardzo przypomina to, ale jak dla mnie na razie gra w pewnych aspektach wygląda lepiej od poprzedniczki. Grafika ulepszona (choć tylko odrobinę, hud bardziej mi się podoba, akcji sporo. To tylko jedna misja, ale można mieć nadzieję, że przy pozostałych misjach także się nie zawiodę. No i przede wszystkim - skoro mają robić polski dubbing to niech dodadzą opcję zmiany jezyka głosów i napisów. :D Ja wolę w razie czego mieć możliwość jeśli nie spodoba mi się nasz rodzimy dubbing lub angielski.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2013, 13:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Maza napisał(a):
Wiadomo coś o becie, tzn. jej terminie?

Premiera, na chwilę przed kolejnym CoDem (Październik, początek listopada).
Beta kilka tygodni wcześniej (sierpień i wrzesień).
Bardzo zamknięta alpha™ pewnie wystartuje koło czerwca.
Zupełnie jak BF3 lol.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2013, 14:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Maza napisał(a):
wiadomo, że w multi mają być dostępne bynajmniej 2 frakcje - USA i China.

Bynajmniej to nie to samo co co najmniej :wink:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2013, 14:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Nie jestem pewien US vs. China, każdy dobrze wie jak wygląda świat wg. twórców gier.
Obrazek
Po wszystkim co obecnie DICE zaprezentowało możemy się spodziewać US vs. RU w tych okolicach.


#fix1 Obrazek zeskalowany do 50% (lub 25%, zależy jak liczyć).

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 mar 2013, 14:29 przez szymon08, łącznie edytowano 1 raz
Zbyt duży rozmiar obrazka.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2013, 20:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Przecież do dzisiaj w filtrach BL jest w europie Arabia Saudyjska więc wszystko jeszcze możliwe

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL