Teraz jest 28 mar 2024, 18:52

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 sty 2014, 00:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
michal7187 napisał(a):
Moim zdaniem gra jest na dobrym poziomie. Gram w nią od około 5 dni, więc mnie chyba ominęły początkowe duże problemy związane ze stabilnością gry.

I tak często zdarzają się dropy z ~80 do <30 nawet stojąc i patrząc się na ścianę....
michal7187 napisał(a):
Mapy są średnio udane (te z wersji podstawowej), nie są one już tak klimatyczne jak w BF 3.

Nareszcie Podbój stał sięgrywalny na większości map, teraz za to rush leży...
michal7187 napisał(a):
Łodzie RCB są chyba trochę OP, pływające czołgi inaczej ich nie można chyba nazwać... Na Parcel Strom w trybie Rush to jakaś masakra z nimi walczyć...

Do OP to im daleko, problematycze mogą być tylko dla piechoty i lekko opancerzonych pojazdów. Czołgi, lavi, odrzutowce bez problemu sobie z nimi radzą.
michal7187 napisał(a):
Jak zwykle super system dodatków.

Gdzie połowy się nie używa....
michal7187 napisał(a):
tryb Hardcore jak Ja :D (normal - to dla mnie pussy mode)

No to żeś pojechał.... Hardcore to raczej noskill mode, nie musisz umieć celować tylko przytrzymać celownik w okolicach wroga i liczyć, że dwa pociski trafią w gościa. Snajperki to już w ogóle porażka, na normalu zabijają z bliska na strzała w tors co imo już jest za dużo, ale na HC wystarczy odstrzelić mały palec u stopy...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sty 2014, 00:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Krex napisał(a):
No to żeś pojechał.... Hardcore to raczej noskill mode, nie musisz umieć celować tylko przytrzymać celownik w okolicach wroga i liczyć, że dwa pociski trafią w gościa.
No to żeś pojechał. Nie musisz umieć celować, ale przeciwnik ma takie same szanse zabicia cię 3 lub najdalej 4 pociskami. Więc liczenie na to, że 2 lub nawet 3 kule trafią przeciwnika kończy się praktycznie zawsze tak samo. Na HC trzeba reagować znacznie szybciej, bo zgon jest tuż, tuż. I nie zdążysz się schować za 5 osłonami jak na normalu.
Kto nie grał dłużej w HC, ten nie wie o czym piszę.
Krex napisał(a):
Snajperki to już w ogóle porażka, na normalu zabijają z bliska na strzała w tors co imo już jest za dużo, ale na HC wystarczy odstrzelić mały palec u stopy...
Więc jaki problem byś i ty wziął tę OP snajperkę i rządził na serwerze jak król, strzelając w palce u stopy?
Trochę się rozmijasz z rzeczywistością. :wink:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sty 2014, 16:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Z tak nędznym netcode gdzie większość broni ma większy rof niż tickrate klienta (a niektóre i serwera) granie w HC mija się z celem bo ABSOLUTNIE nie ma się czasu na reakcje, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę to, że średnio widzimy minimum sekundę w tył. Ta gra i tak ma zbyt niski TTK.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sty 2014, 20:53 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2010, 13:26
Posty: 70
Mofixil nie powiem, ale żeś mnie trochę przekonał do swoich argumentów. Po filmiku jaki zobaczyłem i zweryfikowałem dotychczasowe doświadczenia z gry trzeba przyznać, że wad jest jednak więcej niż początkowo sądziłem... Nie raz nie wiedziałem czemu pociski nie trafiają :evil:
Nie mniej jednak, chyba brak jest alternatywy w tym segmencie gier - piechota + pojazdy (woda, ląd, powietrze). Jest oczywiście Arma, ale to jest dla fanatyków realizmu.
Jest też PlanetSide, ale to nie to.

Cóż trzeba chyba czekać dalej cierpliwie i mieć nadzieję, że będzie dobrze.

EA powinna przyjąć ideologię Blizzarda - wypuścimy grę, kiedy będzie gotowa. Narzucanie deadlinu'e do wydania gry (kasa, kasa, kasa...) nie jest dobre dla jakości gry.

Hardcore rządzi ! Byle tylko był limit snajperów na team :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sty 2014, 22:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Z tego co się orientuję to od samych początków (czyt. BF42) netcode w tej serii leżał na ziemi, albo nawet i zakopany pod ziemią.

btw. opłaca się kupować czy jeszcze warto poczekać aż się ta beta skończy, o ile się skończy.
To samo porażka DICE za to że nie umieją zaimplementować Mantle do silnika własnej produkcji ...
A po niektórych filmikach na YT, opiniach to BF3 wychodzi bez wad, tak samo jak zresztą każdy poprzednik, początkowo był hejt na BC2, wyszedł BF3, to BC2 było dobre, wyszedł BF4, to zaś BF3 stał się "dobry"

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sty 2014, 23:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
WoWo_Soldier napisał(a):
A po niektórych filmikach na YT, opiniach to BF3 wychodzi bez wad, tak samo jak zresztą każdy poprzednik, początkowo był hejt na BC2, wyszedł BF3, to BC2 było dobre, wyszedł BF4, to zaś BF3 stał się "dobry"

Co znaczy tyle że z każdą odsłoną serii jest tylko gorzej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sty 2014, 23:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2010, 19:31
Posty: 327
Mi osobiście bardziej podchodzi BF4 niż BF3. Nie podchodzi mi tylko optymalizacja i dropy (które biorą się nie wiadomo skąd) :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sty 2014, 23:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Ja pamiętam, że w BF2 nie było aż takich idiotyzmów z kodem sieciowym jak to miało miejsce od BC2. Później było tylko gorzej.
Teraz im dłużej gram, tym bardziej żyję w przekonaniu, że gra wymaga jeszcze jednej premiery.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2014, 01:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Wierzbin napisał(a):
Więc jaki problem byś i ty wziął tę OP snajperkę i rządził na serwerze jak król, strzelając w palce u stopy?


Próbowałem już w dwóch poprzednich odsłonach, nie kręci mnie to. Dla mnie jak snajper to albo w głowę albo w ogóle :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2014, 14:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Krex napisał(a):
Próbowałem już w dwóch poprzednich odsłonach, nie kręci mnie to. Dla mnie jak snajper to albo w głowę albo w ogóle :)

Czyżby dlatego, że rzekomy "king of the hill" też dostaje cały czas od innych snajperów, bo zgon jest na 1 strzał? :wink:
Eeee, nie... :mrgreen:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2014, 19:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
@UP: A bywało, że to ja byłem tym ciśniętym :)

A tak na prawdę to po prostu lubię mieć jakieś wyzwanie w tej grze.
A ściągnie 90% campiących snajperów jest troszkę za proste, chyba, że akurat trafię na kogoś z tych 10% to można przyjemnie powalczyć, raz padnie on, raz ja i też się wtedy dobrze bawię :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2014, 22:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Pierwsze i ostatnie wrażenia w pigułce http://www.youtube.com/watch?v=SMyliIAdwz8

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2014, 23:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Ja stronę wcześniej. napisał(a):
Ta gra jest zepsuta dużo głębiej niż tylko "balans i netcode".
Cały wykład [EN]

To tak FYI.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2014, 21:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Nawet Fuhrer jest poruszony https://www.youtube.com/watch?v=ra2OVl8 ... 8cg%23t=20 :omg:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2014, 22:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Poprzednie części od pewnego czasu szły w dół z jakością, ale zawsze mogłem sobie przebierać w mapkach, które w większości były dla mnie przynajmniej dobre. Przy czwórce chyba zrobiłem się jakiś wybredny, bo pod tym względem jest najwyżej średnio. Niby jest parę ciekawych elementów, ale to nie wystarczy, żeby mapka była dobra jako całość. Liczyłem na kolejny dodatek - ale widocznie Gulf of Oman okazał się znacznie bardziej lubiany niż Karkand. Szkoda.

Przy BC2 już jakoś było widać, że kolejna część będzie zawierać sporo błędów - i tak się rzeczywiście stało - mamy BF4, a w BF3 dalej wymaga poprawek. Łatanie BF4 też się skończy i nie dlatego, że nie będzie czego łatać - w końcu na łataniu nie zarobi się tyle co na następcy.

EA gratuluję złotej kupy drugi rok z rzędu - miejsce na półce można już szykować na 100%. Wykorzystanie zaufania graczy i skuteczny skok na kasę - prawdziwe mistrzostwo. Kolejny CoD pewnie już się robi - co tam, że znowu wyjdzie crap - najważniejsze, że kilka dni wcześniej wyjdzie BF5 czy BFBC3 (nie ważne, w jakim stanie). Kolejne zwycięstwo.

Jak ktoś nie zauważył - http://www.ceneo.pl/16644591 i https://www.humblebundle.com/weekly (jeszcze 2 dni) - też są bugi, rozgrywka zupełnie inna i wymaga przyzwyczajenia, ale wychodzi taniej.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL