Teraz jest 16 kwi 2024, 17:14

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sty 2014, 13:59 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Czy wy jak gracie to rozpoznajecie mundury/postacie swoje od wrogich? Bo jak dla mnie w 4 jest to mocno utrudnione, praktycznie kazda klasa jest bardzo podobna do siebie http://www.giantbomb.com/forums/battlef ... t-1449220/ zwlaszcza medycy, wsparcie i technik, bo snajpera mozna najwyzej odroznic po nakryciu bo kazdy ma unikalny. W BF3 bylo to bez problemu, wiesz ktory to rusek a ktory amerykanin, tutaj jest raczej trudno ich rozpoznac moim zdaniem bo sam model jest podobny, oraz skorka/camo + ciemne barwy gry na wiekszosci map


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2014, 16:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Nawet nie wiem ale pewnie nie poznał bym, szczególnie jak oby dwie strony były by tej samej frakcji ;d
Całe szczęście nie mam po co rozróżniać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2014, 16:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Strzelanie odbywa się według dwóch schematów:
a) Pierw strzelaj, później pytaj (nieskutecznie w HC)
b) Czerwone doritos!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2014, 16:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
W BF2, BC2 i BF3 nie miałem problemu z rozróżnieniem kto jest z jakiej frakcji (zwłaszcza w BF3, gdzie jankesi mieli znacznie jaśniejsze barwy jak sowieci).
W BF4 o rozróżnienie bardzo trudno, a w walce jest to wręcz niemożliwe.

Najgorsze jest to, że błąd gry związany z tym, że tag nad dowódcami drużyn jest niewidoczny (widać dopiero jak się w niego wyceluje) powodował i powoduje, że wiele razy zdarzyło mi się postrzelić gościa ze swojego teamu przy gdzie na HC.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2014, 08:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Wierzbin napisał(a):
wiele razy zdarzyło mi się postrzelić gościa ze swojego teamu

Shit happens. Szczęście, że to tylko gra.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, 11:12 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 15:21
Posty: 20
No jaja sobie robią
http://blogs.battlefield.com/2014/01/bf ... ion-month/

W ramach apriszyjejszyn, nowi gracze będą mieli prezent, bo ci co grają od premiery mają to co chcieli odblokowane.
No ale zbliża się termin wypuszczenia DLC trzeba zrobić trochę dobrego piaru.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, 12:48 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
I jak widac sami wpadli we wlasne sidla dajac mnostwo rzeczy do odblokowania - teraz jeszcze to trzeba przyspieszyc by nowi gracze ktorzy kupili gre juz znacznie taniej niz ci co przed premiera gry, dosc czesto w edycji Premium... Przeciez to wszystko latwo sie oblokowuje jesli ktos nie chce grac 5h by cos zrobic to uzywa growy:
- chce dodatki do broni -to biore TDM/DOM badz Locker nonstop
- chce dodatki do pojazdow - biore host z fragrun (maly tip dla osob chcacych szybko jeta odblokowac - sprobojcie wyladowac w jakims dobrym miejscu obok flagi, potem tylko sie wymieniac z przeciwnikiem i xp leci)
- jest 2xp a chce wiecej paczek - uzywam 100 badz 200% ktore zostawiam sobie na 2XP

Ehh, ten BF4 - Dice sie wyciszylo, co jakis czas wrzuca newsa o latce, potem znow cisza i jakies duperelki musza promowac... Wiecej funu mamy z map niz jakiejs lunety do 1911 ktorej i tak nikt nie uzyje...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, 13:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
tl;dr, znaczy się co dzień nowe battlepacki? Cool, może w końcu dostane brakujące noże.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, 19:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
I w ten sposób zamiast dążyć do tego by użytkownicy mieli frajdę z gry jako takiej, DICE dąży do tego by mieli frajdę z kolejnego odblokowywania dodatków. BF4 nie polega zatem na grze multiplay. Rozgrywka multi to tylko narzędzie, do jakże fajnego i ekscytującego, odblokowywanie bipoda do noża, tysięcznego kamuflażu, piętnastego tłumika, tym razem w kolorze różowym z białym futerkiem, zdobywania jakże potrzebnych medali, baretek czy też prestiżowego K/D ratio.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, 20:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Imo właśnie robią tak, że coraz mniejsza frajda z nich jest, w trójce musiałeś 80-200+ godzin pojazdów używać aby odblokować dogtaga najładniejszego a tu nie ma czegoś takiego w ogóle, lvl się biło 3-4 x dłużej, ilość killi na wszystkie unlocki z broni nie była mniejsza, to właśnie tutaj w czwórce jest dużo mniejszy fun z unlockowania wszystkiego. No chyba że ktoś ma frajde jak odblokowywuje po 100 rzeczy w jednej rundzie...

Frajda by była jak by dali te pułapy, że trza po kilkaset godzin grać żeby wbić wyższe poziomy jak to było w dwójce ;d

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, 21:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
szakal0x napisał(a):
aby odblokować dogtaga najładniejszego

Bardzo się różnimy w oczekiwaniach wobec gry. Tobie frajdę sprawia odblokowywanie ładnych dogtagów a więc gry używasz jak narzędzia do osiągnięcia tego celu. Dla mnie cała rozbudowana statystyka, unlocki i inne duperele mogłyby nie istnieć albo być odblokowane na "dzień dobry". Dla mnie liczy się WYŁĄCZNIE jakość samej rozgrywki. I o ile w rozgrywce jest mi potrzebny np. moździeż tak samo dążenie do jego zdobycia/odblokowania jest dla mnie zwykłą stratą czasu, wymuszaniem gry niepotrzebną w danej chwili klasą, po to by w przyszłości, kiedy byłby przydatny, móc moździeża użyć. IMO, kompletna bzdura.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2014, 21:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Jedno nie wyklucza drugiego
Mogę robić co chcę, gdyby nie było żadnych statystykowatych/unlockowatych rzeczy to bym robił co mi na myśl tylko najdzie w danej chwili, a tak to biorę jakiś cel i już wiem konkretnie co będę robić, sprawia mi to na pewno większą frajdę niż granie wszystkim na raz, lubię takie wyzwania - grać jakimś gównem aby odblokować coś fajnego? Czemu nie, zawsze uwielbiam wątki rpg w jakichkolwiek grach ;d Mam jakąś satysfakcje że się namęczyłem aby coś zdobyć, teraz w czwórce na dobrą sprawę nie ma niczego takiego, dla tego pod tym względem wolalę system znany z bf3/2.
A pozatym jak by nie patrzeć gdyby obedrzeć gry ze wszystkich tych statystykowatych fajerwerków to nie różniły by się za bardzo od tego co było w kilku poprzednich częściach. Musiała być jakaś rewolucja, ale nie wiem czy to możliwe jeszcze (przynajmniej w fpsach). Bfy będą bardziej arcadowe, army bardziej symulatorowate, cody/titanfalle jeszcze bardziej nudnymi kopiami...
Ale widzę najlepszym pomysłem mógł by być jakiś system statystykowaty, ci co nie chcą i causuale typowe by powyłączali statystyki i mieli wszystko od razu, a ci co lubią takie rzeczy by mogli dostać w końcu jakieś fajniejsze ;d Bo zaspokoić próbują dwie strony, i w efekcie jest że mi się nie podoba bo za łatwo a tobie bo trzeba coś odblokowywać :P Cechą wspólną jest to, że się nie podoba. Eh.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2014, 12:57 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Rowniez mnie nie kreca te wszystkie unlocki, skorki,itp rzeczy. Wole klimat czy akcje w grze niz zdobywanie jakiegos noza ktory niczym sie nie rozni od tego co byl podstawowy, wyglada inaczej ale zadaje identycznie "ciosy", moze gdyby bylo inaczej ale nie jest ;). Rowniez skorki do broni czy munduru - sa ledwo widocznie jesli patrzymy na przeciwnika - nigdy nie skupilem sie czy strzela ze Scarh ze skorka "pszczola" czy "lesna trawa". Cala to otoczka to bonus, naszczecie w 4 jest mozliwosc wylaczenia informacji o nowych medalach,itp bo one niepotrzebnie zakrywaja ekran, w starym MOH z 2010 te rzeczy ladowaly w rogu a nie nad celownikiem...

Jest 1,2gb patch


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2014, 18:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Masz coś do mojego braku noża?;d Zależeć mi nie zależy na jakimś nożu, ale tylko one mi brakują do wszystkich broni(ten pasek), paski ładnie wyglądają zapełnione, fajnie by było gdyby można by go jakimś wysiłkiem zdobyć a nie random z battlepacków. A z tych packów nic mnie innego nie interesuje po prostu, bo całą resztę można zdobyć a samych packów też sie ni da zdobyć normalnie. Bezsens.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2014, 19:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Ja na ten przykład nie rozumiem po co grać dla jakichś blaszek, czy noży. Przecież kiedyś się odblokują, jak się ich będzie używać.
Nie ogarniam tematu, gdzie na mapie bez pojazdów (np. Locker), gdzie potrzebny jest medyk i wsparcie, połowa składu gra mechanikiem, bo co? Bo odblokowuje sobie jakiś tam karabinek -.-
Taki ktoś ma w poważaniu to co dzieje się na mapie i nic tego nie zmieni.
IMO unlocki powinny być wszystkie na początku gry. Albo po 2-5 killach z danej broni, a nie po setki fragów z każdej.
Później gra traci sens, bo przekłada się na wygląd "ładnych pasków".

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL