Teraz jest 23 kwi 2024, 21:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lis 2013, 15:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Co do sprzętu i samonaprawiania, to tryb hardcore jest dla ciebie. Tam pojazdy i mięso armatnie nie naprawiają się "same".
Trochę żałuję, że nie przenieśli z BF2 ładowania i naprawiania latadeł nad swoim lotniskiem. To był moim zdaniem najlepszy sposób na to, by samoloty i śmigłowce nie były tak natrętne, tak to jest w BF3.

Punkt 4,5,6 - Mam wrażenie, że albo sama gra ci laguje, albo twój komputer nie ogarnia BF4.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2013, 15:42 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 08:53
Posty: 10
Nie Wierzbin - sprzęt akurat jest w sam raz :) .

Po prostu wrażenie oddalania się jeta od np helki wygląda jak by ktoś leciał na 1/4 ciągu - jakoś tak zupełnie nie naturalnie.
Przypatrz się z ziemi jak samoloty walczą w walce kołowej to zauważysz, jak to kiepsko wygląda.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2013, 15:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
=FPPL= DJArnold napisał(a):
Nie Wierzbin - sprzęt akurat jest w sam raz :) .

Po prostu wrażenie oddalania się jeta od np helki wygląda jak by ktoś leciał na 1/4 ciągu - jakoś tak zupełnie nie naturalnie.
Przypatrz się z ziemi jak samoloty walczą w walce kołowej to zauważysz, jak to kiepsko wygląda.

A, to takie wrażenie to miałem już na początku BF3.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2013, 12:52 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Jak ochy a ahy opadły,można coś powiedzieć.Niestety plusów znacznie,znacznie mniej.O bagach,crashach itp. nie ma co lepiej gadać bo tylko ciśnienie skacze.Śmiało można powiedzieć,że ta gra to nadal beta w większym wydaniu a panowie którzy robili tę grę,powinni wszystkim zwrócić część kasy za taki bubel.Prócz oświetlenia w grze(nie oślepia tak jak w 3) i kilku innych drobiazgów,nie za wiele tu się zmieniło-raczej na gorsze.Balans broni leży,jak zwykle(mechanik z ostatniego pe-panca strzela jak z karabinu,szybciej niż tank działo przeładuje-kpina,snajperzy na szota wyciągający z nie mal każdego miejsca,że nie wspomnę o pokazie kamperady to jeszcze strefa bezpieczna przesunięta 10m pod mój resp(mapa z anteną) Nic tylko gromadą czołgów się ustawić i napier...czego świadkiem kilka razy już byłem.Na innych mapach dla chcącego nic trudnego-a takich graczy nie brakuje.Można by dużo mówić ale prawda jest taka że nie popisali się a reklama zrobiła swoje.Gra zryta tylko nikt nie chce tego otwarcie przyznać.Do puki nie wyjdzie patch,który to nie co ogarnie,szału nie widzę.Poczciwa 3 wymiata.Czekam na rozruch serwera "już na dniach",może wprowadzenie własnych zasad coś zmieni,a zmieni na pewno to ,że żaden ku..s za banami z 3 nie wejdzie na serwer-a tak krzyczeli że gracze zbanowani nie będę wpuszczania do gry na rankingowe serwery-kolejne kłamstwo ze strony EA.

Na plus:piękna grafika,super oświetlenie,piękna płynność postaci,super bydlacze pojazdy(czołg to czołg)-to co pierwsze przyszło mi na myśl

Na minus:Praktycznie nie istniejąca strefa bezpieczeństwa pod własnym respem,małe mapy(64x64 to jakiś cyrk)balans broni(litości,każdy mechanik przestrzeli taśmę że nie wspomnę-szkoda gadać,patch jak płakać na to bo banda hydraulików i snajperów biega-obcięcie im mocy konieczne),przygwożdżenie-jest coś takiego?ilość tej bronie(co nie którym nie potrzebna bo i po co jak większość to mistrzowie jednej ja w 3 m16 i pojechali) niestabilność serwerów(crash itp.)Ta cała rozpierducha,chyba to miało się nazywać evolution-to kpina jakaś.Bach tam pęknie,trochę kamieni się zawali,woda się podniesie i witaj w raju ukochany snejperze na dachu wyciągający wszystkich nawet trafieniem w kostkę.Oczywiście cała masa bagów typu niewidzialne ścianyitp.Ale o tym nie ma co gadać,to zmieni patch.Ale prawdziwą zmorą są koksiarze i makro-oni dobijają ostatni gwóźdź do tej trumny.
Może i mnie tu fani tej gry pojadą,ale ma to gdzieś i takie jest moje zdanie na temat tej gry.To nie gra tylko niedokończony produkt,pozbawiony jak na razie smaku,przypominający nie co odgrzanego kotleta o nazwie bf3.
Niemniej jednak będę w to grał gdyż nie odmówię sobie przyjemność wlepienia banika dla młotów którzy wyłapali bana w 3.


Ostatnio edytowano 6 lis 2013, 15:15 przez krolo76, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2013, 13:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lis 2013, 12:07
Posty: 2
Jeśli tylko zniknie problem crash'y to jestem w stanie przeboleć resztę niedociągnięć. Grać zamierzam bo nic konkurencyjnego niestety nie ma a w sumie ogromnej tragedii też nie.

_________________
PL4FC - Szukasz osób do wspólnej gry w BF4? Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2013, 15:09 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Zgadza się.W 3 tez było spor gaf i poprawki to jakoś ustabilizowały,po za m16 która to bije jak laserowa dzida-ale i na to jest sposób,zwłaszcza na własnym serwerze.Rewelacji też nie ma,każdy narzeka-taka już natura Polaka,ale i tak grać będzie :lol: Był czas by się przyzwyczaić do tego że Dice zrypane gry robi :lol: Jak to kolega mój mawia-"23 patche i 12 dodatków do patchy sprawę załatwi,byle by miejsca na dysku starczyło"-coś w tym jest :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2013, 22:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2010, 20:58
Posty: 24
Lokalizacja: Łódź
Iiii tam, nie jest aż tak źle. W porównaniu do trójki to jest nawet i cudo. W tej chwili wydaje mi się że servery już nieźle działają, a crashe samej gry prędzej czy później poprawią. Jakoś balans mi nie przeszkadza, i radzę sobie ze snajperami. Nie rozumiem tylko marudzenia że sprzętu jest za dużo. Im więcej tym lepiej, o ile jest on zróżnicowany. A co do zniszczeń terenu, to naprawdę na otwartych mapach da się rozwalić z 3/4 budynków. Po całej rundzie z wioski na Golmundzie zostają zgliszcza. Może i samo Levolution nie na każdej mapie jest jakieś spektakularne to i tak w żadnej innej grze nie spotka się czegoś takiego.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2013, 23:41 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2011, 00:49
Posty: 150
krolo76 napisał(a):
każdy narzeka-taka już natura Polaka


Widzę jedynie, że naturą wielu Polaków jest pieprzenie głupot jak to Polacy narzekają

Wybaczcie offtop, ale nerwicy dostaję przez te bzdury. Niech wejdzie na obcojęzyczne fora...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lis 2013, 00:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
waclawek napisał(a):
Nie rozumiem tylko marudzenia że sprzętu jest za dużo. Im więcej tym lepiej, o ile jest on zróżnicowany.

wtf, pierwszy raz takie coś słysze, i mam nadzieje ze ostatni bo chce nowe bronie w dlckach................

waclawek napisał(a):
A co do zniszczeń terenu, to naprawdę na otwartych mapach da się rozwalić z 3/4 budynków. Po całej rundzie z wioski na Golmundzie zostają zgliszcza. Może i samo Levolution nie na każdej mapie jest jakieś spektakularne to i tak w żadnej innej grze nie spotka się czegoś takiego.


Tu przegięli nawet, po 30-40 minutach gry po zavod311 apctą nie da się jeździć w ogóle bo zaraz czołg musi wypychać z dziur...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lis 2013, 16:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
szakal0x napisał(a):
waclawek napisał(a):
Nie rozumiem tylko marudzenia że sprzętu jest za dużo. Im więcej tym lepiej, o ile jest on zróżnicowany.

wtf, pierwszy raz takie coś słysze, i mam nadzieje ze ostatni bo chce nowe bronie w dlckach................

Trzeba osiągnąć idealny balans między ilością pukawek a ich użytecznością, bo wyjdą takie cuda jak BF3 gdzie było niby sporo "niszowych" pukawek a i tak każdy latał ze wszechmocnym M16.

Idealnym byłoby wywalenie randomspreada i opadu DMG zależnie od odległości (ewentualnie różnica nie powinna być większa niż jeden pocisk), wtedy puszczamy recoil (nic randomowego!) i DMG balansowane na TTK (broń z np. 900RPM będzie zadawać mniejsze obrażenia niż 600RPM ale zachowają taki sam DPS), dzięki takiemu zabiegowi zniknie podział na pukawki lepsze i gorsze a zostaną pukawki łatwiejsze i trudniejsze w użyciu, gdzie liczy się tylko wyuczenie zachowania pukawki i celność.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lis 2013, 16:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Mofixil napisał(a):
Idealnym byłoby wywalenie randomspreada i opadu DMG zależnie od odległości (ewentualnie różnica nie powinna być większa niż jeden pocisk), wtedy puszczamy recoil (nic randomowego!) i DMG balansowane na TTK (broń z np. 900RPM będzie zadawać mniejsze obrażenia niż 600RPM ale zachowają taki sam DPS), dzięki takiemu zabiegowi zniknie podział na pukawki lepsze i gorsze a zostaną pukawki łatwiejsze i trudniejsze w użyciu, gdzie liczy się tylko wyuczenie zachowania pukawki i celność.

Takie coś masz właśnie w serii COD. Czyli karabiny tego samego kalibru, zasilane tym samym nabojem, a jeden strzela jak armata, a drugi jak pistolet na kulki, bo ma wyższy RPM.
Byzydura.
Jak nie chcesz mieć dmg tak bardzo różniącego się względem odległości, to wbijaj na serwery hardcore. Tam RPM nie gra aż tak diametralnej roli jak na sofcie.
Trzeba się też wykazać odrobiną pomysłowości w graniu i taktyce, a nie tylko refleksem i aimem na headshoty.
Mofixil napisał(a):
Trzeba osiągnąć idealny balans między ilością pukawek a ich użytecznością, bo wyjdą takie cuda jak BF3 gdzie było niby sporo "niszowych" pukawek a i tak każdy latał ze wszechmocnym M16.

No widzisz, a ja bardzo lubię AEK'a, L86A2, a ostatnio polubiłem AN-94.
Odpowiedź dlaczego, masz napisane wyżej.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lis 2013, 17:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2010, 20:58
Posty: 24
Lokalizacja: Łódź
Po tym jak podnieśli DMG broni to hardcore jest naprawdę przyjemny :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lis 2013, 17:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Wierzbin napisał(a):
Takie coś masz właśnie w serii COD. Czyli karabiny tego samego kalibru, zasilane tym samym nabojem, a jeden strzela jak armata, a drugi jak pistolet na kulki, bo ma wyższy RPM.
Byzydura.

Nie wiem co jest gorsze, ten sam model obrażeń dla każdego typu broni opartego o dany kaliber czy zupełnie nierealistyczne ale zbalansowane obrażenia.
Wierzbin napisał(a):
Jak nie chcesz mieć dmg tak bardzo różniącego się względem odległości, to wbijaj na serwery hardcore. Tam RPM nie gra aż tak diametralnej roli jak na sofcie.
Trzeba się też wykazać odrobiną pomysłowości w graniu i taktyce, a nie tylko refleksem i aimem na headshoty.

Instakille na normalcorze są aż zbyt powszechne bym nawet tykał HC.

Wierzbin napisał(a):
No widzisz, a ja bardzo lubię AEK'a, L86A2, a ostatnio polubiłem AN-94.
Odpowiedź dlaczego, masz napisane wyżej.

AN94 jest OP as fuck, tylko ma wyżej niż przeciętne wymagania co do obsługi tej broni, dlatego nikt tego nie używa.
AEK971 rzekomo też na być dominatorem w okolicach CQC co mu wychodzi świetnie, bo bardzo łatwo go opanować.
A L86A2 to najlepszy magfeedowy LMG w grze, nie znaczy to wcale że jest jakkolwiek dobry w grze zdominowanej przez asfalta (bo BF3 opiera się głównie na infantry, gdzie pojazdy to zwyczajne powerupy).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lis 2013, 17:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Myślałem nad asfaltową wersją L86 czyli L85. A i tak z obu strzela mi się bardzo dobrze.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lis 2013, 18:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Wierzbin napisał(a):
Myślałem nad asfaltową wersją L86 czyli L85. A i tak z obu strzela mi się bardzo dobrze.

Między jedną a drugą jest różnica jak między ferrari a hummerem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL