Teraz jest 16 kwi 2024, 12:47

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lis 2013, 09:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Czy po wczorajszym updacie battleloga coś się zmieniło?
Próbowałem dwukrotnie odblokować L96, ale bez skutku.

W BL mam już zaliczone "3x sniper rifle ribbons", a fragi ze strzelby, DMR i C4 zrobiłem po dwakroć w jednej rundzie i nadal nic.
Może te baretki też trzeba zaliczyć w tej jednej rundzie? :roll:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2013, 12:44 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Kolego, wiem ze to co napisze nie jest za dobre ale Dice tez w stosunku do nas nie jest lepsze - wejdz na maly server, z 3 graczami, popros ich o zrobienie broni i sie nia ciesz. Wole oszukac niz meczyc sie x minut/godzine by to zdobyc, jesli dal was to przyjemnosc to ok, nie zmuszam was ale mi szkoda czasu bo gra ma wiele rzeczy do zrobienia a poza gra jest praca, dom, zycie i przyjemnosci.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2013, 14:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Chyba poproszę kolegów o pomoc, bo w rzeczy samej, zwyczajnie nie chce mi się udręczać się nad tym. Zastanawia mnie tylko fakt, czy teraz jest w ogóle możliwość odblokowania czegokolwiek z China Rising po updacie battleloga.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2013, 14:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Przed chwilą odblokowałem L85A2 mimo braku dodatku.
Prócz tego zauważyłem że albo (przed magicznymi fixami, które jakimś cudem coś dają) mam wielkie problemy ze stutteringiem albo netcode się wywala, tylu instakilli w jednym meczu nigdy nie zaznałem, ba, padałem nawet gdy przeciwnik nie oddał żadnego strzału, zabijali mnie po prostu wzrokiem. Prócz tego jedna na 10 moich kul zadawała obrażenia.
Teraz nie wiem co jest gorsze z tego.
Najzabawniejsze jest to że teraz sporo problemów sieciowych jest po stronie klienta :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2013, 11:53 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
U mnie to tak wyglada, widze goscia, pruje do niego z broni X, nagle spawn drugiego, zmieniam celownik,on dostaje ale chyba pociski odbija jakims cudem, jesli za sie zrespie na kims to widze instant killcama...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2013, 18:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Bo dalej jest ochrona przy respie, trwa ona tak długo jak trwa czarny ekran przy respie. Ale to wystarczy odczekać 1-1,5 sec i już można spokojnie strzelać do gościa. Problemem jest kiedy mam karabin snajperki a przy gościu pojawią się nagle 4 inne osoby, wtedy jest wesoło :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2013, 19:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Wierzbin napisał(a):
W BL mam już zaliczone "3x sniper rifle ribbons", a fragi ze strzelby, DMR i C4 zrobiłem po dwakroć w jednej rundzie i nadal nic.
Może te baretki też trzeba zaliczyć w tej jednej rundzie? :roll:

l96 odblokowałem dziś za pierwszym razem ale za to nie moge tej broni medyka, dwa razy zrobiłem te wymagane kille w rundzie i nic...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL