Teraz jest 25 kwi 2024, 01:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Overpowered
PostNapisane: 10 gru 2013, 14:18 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2003, 07:58
Posty: 1901
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
I to właśnie na kampiących snajperów najskuteczniejsze jest UCAV i SUAV
UCAV (dla Supporta) ma przeładowanie co 20s (przy paczce cały czas w zasięgu usera), czas lotu 5s, instagib na piechocie (ale bardzo mały promień przy podstawowym UCAV)
Upgrade UCAVa to Airburst - troszkę większy promień rozrzutu no i zdalny detonator. Damage na pojazdy to podobno nie 50 a 37 (błąd wskazań), więc potrzeba 3 UCAVy na jeden kill pojazdu.

SUAV (dla Recona) ma przeładowanie 2s, czas lotu w ch*$# :) (ok. 1 minuty), nie niszczy się przy roadkillach a tylko przy uderzeniach w twarde przeszkody (nie wybucha), ma znacznik laserowy z dość długim czasem namierzania i zooma.

_________________
Nikogo nie ma w domu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Overpowered
PostNapisane: 10 gru 2013, 14:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Mayek napisał(a):
Upgrade UCAVa to Airburst - troszkę większy promień rozrzutu no i zdalny detonator. Damage na pojazdy to podobno nie 50 a 37 (błąd wskazań), więc potrzeba 3 UCAVy na jeden kill pojazdu.

Jeśli pokazuje 50 to znaczy że walnął 50, ewentualnie zostało to zaokrąglone (np. 49.5 i więcej), przyjmując że tankieta ma 1000HP, musiałby walić po minimum 495. DMG.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Overpowered
PostNapisane: 10 gru 2013, 16:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
UCAV zadaje po 50 w czołgi apcty i amtraki, po 37 to w łodzie (chyba że mają jakiś sweet spot o którym nie wiem), po 67 w to coś takietowe i jeepy, w helki wali za kogo_to_obchodzi_ile bo i tak zabija całą załogę ;d
I dla tych co nie wiedzieli - airburst to jest, że możesz detonować w powietrzu pocisk, trzeba zrobić I'M DYNAMITE assigment i automatycznie zacznie działać ;D Ja sam tego nie wiedziałem do wczoraj ^^

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Overpowered
PostNapisane: 10 gru 2013, 16:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2010, 20:00
Posty: 54
scout heli + 2 naprawiaczy z igłami ;) tym sie robi lepsze staty niz noulajf samolotem ;-D
a tak serio to oczywiscie ze quad ! ;p (z 3 plackami c4 na masce)

te ucavy uavy to jakas glupota jest to by sie powywracalo jakby w czlowieka wpadlo powyginalo i nie bylo wstanie ruszyc dalej , wymaga jakichs poprawek bo to glupota, nie mam premium jeszcze tego nie odblokowalem ale mam nadzieje ze jak juz normalni gracze beda mogli grac w chincorow [swoja droga smieszne ze preordery nie daja tez dostepu wczesniejszego do niej tylko premium graczom ktorzy mogli nawet 2 dni temu sobie kupic pakiet premium a ja we wrzesniu bf zamowilem] to juz to poprawia.

_________________
ESL profile
inVade


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL