Teraz jest 19 kwi 2024, 18:02

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 gru 2013, 19:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
krolo76 napisał(a):
Przestań.Każdy przyzna że chciałby by ukochana "4" mila takie błędy jak BF3.3 działa jak należy i na bank nikt mnie nie troluje jak jestem za osłoną.
Krótko i na temat-oby tylko ta 4 miała takie "błędy" jak BF3.

BF3 nie ma takich błędów TERAZ, dwa lata po premierze.
Tuż po premierze, był niewiele bardziej grywalny niż BF4 w obecnej chwili (W BF3 z niewiadomych powodów gra nie wywalała co chwila i chodziła w miarę adekwatnie do posiadanego sprzętu). Niezwykłym dokonaniem jest to że DICE spier*oliło w BF4 dokładnie wszystko co dwa lata temu zawalili w BF3 i na dodatek dorzucili masę nowych błędów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2013, 13:24 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Nie wiem co tam wam nie działa poprawnie w bf3,bo mi i wielu moim znajomym chodzi to normalnie i tylko słyszę stękanie-"czemu 4 tak nie działa.Fakt na początku też nie było różowo,to normalne i każdy z tym się liczył,że mogą być jakieś gafy.Szybko to zostało poprawione w pierwszym pachtu-jak dobrze pamiętam-no może po za m16 :lol: Na to samo ludzie liczyli i tutaj ,że wyjdzie łatka i to naprawi.Tak się jednak nie stało,łatek było już kilka,poprawa praktycznie żadna i jak w takim tempie będą wydawać poprawki to nie długo miejsca na dysku zabraknie :lol:i trzeba będzie dokupić rekomendowany dysk do gry BF4 jak ta ich mega karta r9-właśnie może dlatego tak kiepsko działa,że karty tej nie mamy? :lol: :lol:
Odnoszę wrażenie i nie tylko jak że beta po optymalizacji lepiej chodziła :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2013, 14:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Beta była niegrywalna przez 500ms input lag.
Strzelanie pojedynczo to była jakaś farsa.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2013, 12:15 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
W becie przez te dwa tygodnie jak ona była,miałem lepsze wyniki niż teraz w tej "finalej"wersji.W ogóle mi beta dobrze chodziła od samego początku-wystarczyło tylko stery wgrać i PB aktualizować a pingi miałem takie same jak teraz.Nie padałem tak często jak tu i jak kogoś już na muszkę wziąłem to po nim.Kozak nie jestem w te gry,mam gdzieś wyniki-chodzi mi głównie o fun a tu to raz jest a raz nerwy,bo wbiegam już za winkiel,czy też jetem już pomieszczeniu a mimo to obrywam,żę nie wspomnę już o tym że zabija mnie trup-najpierw widzę napis kogo zabiłem ,za ile punktów,czasem ocalenie i trafienie w głowę i za ok.1s ginę od denata który to juz na glebie leży.Czyż by pośmiertny skurcz :lol:
I jeszcze jedno-może ktoś wie.Co to za trik.Strzelam w gościa,który to w kogoś tam nawala,zabijam go i w tym samym momencie widzę jak upuszcza pod siebie granat,mimo że łapki miał cały czas zajęte bo przecież strzelał.Co to jest jakiś hak?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL