Teraz jest 28 mar 2024, 12:45

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 mar 2014, 15:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
krolo76 napisał(a):
Oj chłopie,żebyś Ty pograł w tyle dobrze napisanych gier co ja.Podejrzewam że tobie żadna nie jest dobrze napisana.
BF3 może i ma jakieś byki ale są to takie pizdryki że nie maja one większego wpływu na przebieg gry.Pokaż mi te błędy bo jakoś ich nie widzę.Mniejsza o to.
Mi chodziło o to,iż chciałbym żeby takie "błędy" miał 4 jak ma 3.To nikt by nie siedział tu na forum i nie wylewał swojej frustracji z powodu zepsutej gry.

Pewnie będę się powtarzał, ale dobrze napisany FPS, to np. COD4. Ta gra miała bodaj 6 łatek, z których każda coś naprawiała i w późniejszym czasie nie było potrzeby modernizacji gry, bo błędów nie było, albo były zupełnie nieistotne.
krolo76 napisał(a):
A tak na marginesie-dobrze napisana gra nie istnieje.Zawsze komuś coś nie będzie pasowało i bedzie twierdził że jest "źle napisana".

Obejrzyj proszę te filmy (szczególnie ten drugi ze zrozumieniem):
http://www.youtube.com/watch?v=cVuHzSx5zSo
https://www.youtube.com/watch?v=SMyliIAdwz8

Jeśli uważasz, że BF4 jest ok i nie ma się do czego przyczepić, to albo jesteś zupełnym ignorantem, albo nie masz porównania do dobrze napisanego kodu sieciowego i całej gry.
Nie umniejszam tu grafikom z DICE, czy dźwiękowcom, bo odwalili na prawdę kawał doskonałej roboty i gdy patrzę na inne gry, jakoś brakuje mi wielu detali, które przyczyniają się do świetnego klimatu gry naśladującej walkę w FPS.
Ale na litość boską, nie o grafikę tu chodzi. Gra multiplayer wymaga czegoś znacznie więcej niż tylko by ładnie wyglądała. Najważniejszy jest dobrze napisany program, który to wszystko udźwignie.

Czy na prawdę w BF3 i BF4 nigdy nie miałeś wrażenia, że musisz przeskakiwać nad 10cm progiem, lub kamień mierzący kilka cm jest przeszkodą nie do przejścia i trzeba go przeskakiwać (zwłaszcza w walce)?
Nigdy nie zostałeś zabity nawet gdy bezpiecznie schowałeś się za osłoną? Nie ginąłeś idąc prostą, równą drogą - ot, z nikąd? Nie miałeś okazji strzelać do przeciwnika całej serii i po śmierci okazało się, że tylko 2 kule zarejestrował program? itd, itd...
Albo nie chcesz tego widzieć, albo nie potrafisz oceniać podstaw gry multiplayer.
Wybacz, że tak osobiście, ale aż w oczy kole jak czytam, że ktoś uważa BF3 za dobrze napisaną grę, a BF4 za niewiele gorszą.
Litości!

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2014, 21:00 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Litości,czy wy macie problem z czytaniem ze zrozumieniem?

Wyraźnie napisałem że "chciałbym żeby 4 miała takie błędy jak 3"-czyli dla mnie,na chwilę nie jest możliwe granie w BF4 bo jest rozwalona.Cały czas piszę,twierdzę i będę twierdził,że 3 wymiata i wymiatać będzie.Błędy może i są ale nie ma to wpływu na jakość rozgrywki-co przed lufą to leży.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2014, 21:02 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Dobrze napisana gra to COD.Ja bym powiedział dobrze naprawiona skoro miała 4 czy ile tam łatek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2014, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
krolo76 napisał(a):
Dobrze napisana gra to COD.Ja bym powiedział dobrze naprawiona skoro miała 4 czy ile tam łatek.

BF3 po koło 13 patchach wciąż ma kilka durnych błędów.
BF4 po koło 15 patchach klienta i 40 patchach serwera wciąż ledwo doścignął status "w pełni grywalny".

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2014, 21:31 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Mofixil napisał(a):
krolo76 napisał(a):
Dobrze napisana gra to COD.Ja bym powiedział dobrze naprawiona skoro miała 4 czy ile tam łatek.

BF3 po koło 13 patchach wciąż ma kilka durnych błędów.
BF4 po koło 15 patchach klienta i 40 patchach serwera wciąż ledwo doścignął status "w pełni grywalny".



4 zgadza się ale w 3 ja pamiętam dwa,może trzy.Jeden na początku i jeden przy dodatku End game(chyba coś było w tych ciasnotach)
13 patchy nie było w tej grze,nie przesadzaj człowieku.Góra 3 łatki.Zresztą to nie ważne.Ważne jest by działało poprawnie,chociaż w przypadku BF4 nie zaryzykuję stwierdzenia-"lepiej późno niż wcale" a bardziej jak piosence zespołu Kombi-"Z późno już" :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2014, 00:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
krolo76 napisał(a):
4 zgadza się ale w 3 ja pamiętam dwa,może trzy.Jeden na początku i jeden przy dodatku End game(chyba coś było w tych ciasnotach)
13 patchy nie było w tej grze,nie przesadzaj człowieku.Góra 3 łatki.Zresztą to nie ważne.Ważne jest by działało poprawnie,chociaż w przypadku BF4 nie zaryzykuję stwierdzenia-"lepiej późno niż wcale" a bardziej jak piosence zespołu Kombi-"Z późno już" :lol: :lol: :lol:


BF3, każdy z pięciu dodatków miał przynajmniej jednego patcha giganta przed sobą (5 patchy odhaczone), obowiązkowa poprawka w pierwszym dniu (mamy 6), pomijając wielkie przerwy między łatkami to w ogólnym rozrachunku wychodzi nam coś koło 2 patchy na każde wydane DLC, jeden na miesiąc "życia" gry.
BF4, łatki:
14 listopada,
3 grudnia,
9 grudnia,
16 grudnia,
20 grudnia,
13 stycznia,
30 stycznia,
13 lutego,
25 lutego,
6 marca,
I jeszcze jakieś 3x tyle "poprawek serwerowych".
A BF4 jest niemalże tak samo spartolony jak w dniu premiery, kilka zmian na lepsze, drugie tyle zmian na gorsze i stoimy w miejscu.

One step forward and two steps back...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 kwi 2014, 20:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości gorąco polecam film od zaznaczonego momentu (włączy się sam po kliknięciu linku)
https://www.youtube.com/watch?v=W1s-a3dV5Oc#t=630
Podpisuję się pod tym obiema rękami (a propos zepsutej opony).
Niestety.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2014, 13:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2005, 20:13
Posty: 133
obejrzałem filmik i musze przyznać ze niezła kicha z bf 4..ciekawe czy to naprawią panowie z EA :omg: :omg: :omg:

_________________
niema to jak gry


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2014, 14:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
fishunwl napisał(a):
obejrzałem filmik i musze przyznać ze niezła kicha z bf 4..ciekawe czy to naprawią panowie z EA :omg: :omg: :omg:

Patrząc na to jak się do naprawy zabierają od bez mała 6 lat... :roll:
To nie.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2014, 15:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
:omg: https://www.youtube.com/watch?v=a1LVxbinpis

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2014, 20:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2005, 20:13
Posty: 133
buheheheheeheh ten filmik jeszcze lepszy pokazuje że z bf4 zrobili parodie gry raczej nie kupie dodatków do bf4 zostanę przy moim bf3

_________________
niema to jak gry


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2014, 12:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
fishunwl napisał(a):
buheheheheeheh ten filmik jeszcze lepszy pokazuje że z bf4 zrobili parodie gry raczej nie kupie dodatków do bf4 zostanę przy moim bf3

Ale, że co? Że niby BF3 w czymś jest szczególnie lepszy?
Przecież to jedno i to samo :lol:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2014, 17:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Wierzbin napisał(a):
Przecież to jedno i to samo :lol:

Właśnie o to chodzi. Już jedno takie g...o ma. Na drugie nie wyda pieniędzy.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 kwi 2014, 15:22 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 15:21
Posty: 20
Oj tam oj tam. Aktualnie 112k graczy ciupie w to g..no. "Miliony much nie mogą się mylić" :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2014, 16:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
BF4 jest jak moda na sukces http://pclab.pl/news57324.html

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL