Teraz jest 19 mar 2024, 10:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 cze 2015, 03:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 19:45
Posty: 58
No ja nieco wspomniałem w filmiku na temat patch, ale najbardziej nie boli nir to, że można zrzucać 1 bombe czy taką czy iną w tym czy tamtym JETcie, nie to, że jak oberwiesz rakietą to twój samolot zaczyna lecieć BOKIEM....
Najbardziej wkurza mnie to, ze jeśli ludzie na coś narzekai w TETACH to to, że cannon jest ZA SŁABY vs piehota - I TYLE!

A teraz? Jako JET HO stwierdzam wszem i wobec, że JETy w BF4 najlepiej się nadają to TAXI-JET...
Cannon jest tak słaby na inne pojazdy (zwłaszcza w ATK JET), że mija się to z jakimkolwiek sensem... Wywalisz CAŁY burst w ATK JETcie w helkę i nic... A scout heli? O tym to zapomnij... OP minigun + spawacz = lepiej się nawet nie zbliżać.
Nawet rozwalenie 2go JETa graniczy z cudem gdzie taki scout heli rozwala JETa w 2 SEKUNDY - dosłownie.
No ale przecież MAA byl za słaby trzeba bylo mu dodać pełny kąt obrotu tak żeby mógł kierować celownik centralnie do góry...

Pytam czy komuś przeszkadzały JETy? Bo ja jakoś nigdzie nie słyszałem, żeby ludzie mówili, że są "OP".
Jaki sens jest ćwiczyć latanie do perfekcji skoro może cię ściągnąć byle szmaciarz?


Żeby się komuś nie pomyliło to nie jest żaden "rant" czy coś w tym stylu co najwyżej pytanie do was: JAk tam JETy? Fajnie? Super się lata co? Zwłąszcza ATK JETem

_________________
Obrazek
YouTube | Twitter | facebook


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2015, 01:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
Od czasu BF2 latanie jest syebane na maksa. Samoloty i helki lataja za wolno, z miniguna nie zabijesz jedna seria pojedynczego żolnierza (chyba ze wiesz jak nalezy prowadzic ogien z tego typu broni),
snajperzy strzelaja w ciezkich karabinow wyborowych na stojaco albo na "tanczaco" jak w Csie :lol: ...
-bo nie ma efektu ciezkiej broni, pocisk wystrzelony z wlasnej snajperki wyglada jak wielkie ufo....
Zero TP na wiekszosci serwow. Przedszkole.
Za duzo akcesoriow- latarek, golarek laserków pierderkow, i innych gowienek. Po hcuja te cale statystyki?
BF bez zadnycg statow i sie bawimy. Wiekszosc chorych przychlastow gra spowodu chyba chorej ambicji niz dla samego funu w grupie.

A skur*wys*ycziter*synow - mrooowie i nie da sie ich banowac. Wiec uwazam ze to hcuj nie gra.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 paź 2015, 14:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2007, 20:07
Posty: 63
Czekamy na patcha, który zwiększy czas ładowania dymu maskującego, zmniejszy zasięg i siłę ognia PLot'ek.
Wtedy będzie można trochę polatać :-)

_________________
Smile, tomorrow will be worse :-)
And the fact that I'm almost 50, doesn't matter!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL