Teraz jest 29 mar 2024, 01:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lis 2013, 20:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Jak wasze wrażenia?
Moje całkiem pozytywne, biorąc pod uwagę to, co działo się w wersji beta.
Gra chodzi szybciej od bety, w końcu jest tryb hardcore i w końcu czuć różnicę między 7,62 i 5,45.
Input lag znacznie mniejszy, lub prawie niewidoczny.
Nadal dostaję jednak crashe do windowsa, ale niezbyt często. :?

Widać jednak, że twórcy wyciągnęli wnioski po ostatniej odsłonie BF.
BF4 teraz w porównaniu do BF3 na początku, to zwyczajnie cud, miód i orzeszki.
Jest como rose, tekst wiadomości jest widoczny i nie zasłania ekranu, nie ma samobójstw "przez przypadek" i upadki z umiarkowanej wysokości zwykle nie kończą się zgonem. Ludki nawet przechodzą przez niskie przeszkody bez potrzeby podskakiwania, zdarzają się jednak niewidoczne ściany, przed którymi trzeba podskoczyć lub się położyć i dopiero wtedy można dalej się poruszać.

Moje wrażenia na parę godzin grania to 7/10.
Dla niezdecydowanych mogę polecić z czystym sumieniem. Warto.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, 18:19 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Optymalizacja lezy... Jest oczywiscie lepiej niz beta ale gra powinna chodzic lepiej gdyz:
- zainstalowalem nowe w wersji beta pod bf4 - gra chodzi cienko
- stare, 330 jak pamietam, podobnie
- jeszcze starsze 320 gdzie w becie troche pomoglo
- dalem JESZCZE starsze czyli 301 i gra chodzi lepiej niz na tych wyzej...

To samo bylo w becie, gra chodzila lepiej na sterach sprzed roku - ach ten rynek PC, trzeba sciemniac by ludziom wmawiac by kupowali nowe karty a nie pisac dobre sterowniki czy sama gre... Nvidia 580


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Pojazdy cudo za wyjątkiem myśliwców stealth bo nie ma nimi co robić, to działko główne jest za słabe, jedyna cecha tego jeta to fakt, że skręca lepiej niż szturmowy... (Szkoda tylko że mam wrażenie, że 1/2 pilotów zna magiczną sztuczkę na skręcanie, że nie mogę ich dołapać... (Z czego patrząc po statach czy pytając się ich nie mają pojęcia jak to się dzieje albo dostaje teksty w stylu "byłem w top xx w bf3 wiec spier***" xd ).
Ale infantry to jakaś katorga, netcode czy co to tam odpowiada do dupy, pełno razy się ginie w efekcie na hita (mx4 i scar-h <-wtf)... Ale jak doprowadzą do poziomu bf3 to będzie idealnie ;d Dużo fajnych bajerów, genialny pomysł z granatami, nie mogę się doczekać flashbangów :D

I te crashe, średnio 1 na 2 gry, na mapie z bety crashuje non stop....

Jak naprawią hitreg i crashe to 10/10

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, 19:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2003, 11:40
Posty: 894
Jak u Was wygląda sprawa z lagami ? U mnie pomimo dobrego pingu do wp.pl i onet.pl zdarzają się dziwne lagi których to w BF3 nie było (to samo łącze). Na zagranicznych serwisach można wyczytać że ponoć problem lagów jest znany http://bf4central.com/2013/10/battlefie ... ayable-pc/ więc czy u Was również występują lagi nie z winy łącza ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, 19:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Nie mam lagów w ogóle, albo ich nie zauważam (a zwracam uwagę).

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, 21:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, 14:11
Posty: 141
Lokalizacja: Newmarket
@Szakalox , mi pomogła aktualizacja punkbustera http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/#!/bf4/pl/forum/threadview/2955064766661348617/
Po crashach pozostało wspomnienie..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, 21:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
No zobaczy się...

##

Ogarnia już ktoś jety i co robić inaczej niż w bf3 aby tak dobrze zakręcać? :D Wkurza mnie już to, że od niektórych nawet tym stealth jetem gine jak szmata gdy oni mają attack...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, 21:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
szakal0x napisał(a):
Ogarnia już ktoś jety i co robić inaczej niż w bf3 aby tak dobrze zakręcać? :D Wkurza mnie już to, że od niektórych nawet tym stealth jetem gine jak szmata gdy oni mają attack...

Ogarnięcie przepustnicy+dziób w górę pod spacją?
Prócz tego CAS jety mają zarąbiste działka gdy stealth plują popkornem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Mofixil napisał(a):
szakal0x napisał(a):
Ogarnia już ktoś jety i co robić inaczej niż w bf3 aby tak dobrze zakręcać? :D Wkurza mnie już to, że od niektórych nawet tym stealth jetem gine jak szmata gdy oni mają attack...

Ogarnięcie przepustnicy+dziób w górę pod spacją?
Prócz tego CAS jety mają zarąbiste działka gdy stealth plują popkornem.


Coś poza taktykami z bf3 bo widać tu nie starczą :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2013, 00:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
ktoś wie na czym polega dalmierz w snajperkach? To co się przestawia przyciskiem V

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2013, 01:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
MaZZeo napisał(a):
ktoś wie na czym polega dalmierz w snajperkach? To co się przestawia przyciskiem V

To nie dalmierz a zerowanie, magiczna rzecz sprawiająca że nie trzeba aż tyle kompensować za opad na dystansie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2013, 21:17 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2005, 15:09
Posty: 148
A mnie się nie podoba ....za szybki za małe mapy.... jakiś taki sobie :P . Skorzystałem z możliwości zwrotu i chyba ostatnim BFem dla mnie bedzie"3"

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2013, 23:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2005, 11:49
Posty: 345
Lokalizacja: Kraków
Oświeć mnie jak dałeś gre, mnie w origin nie wyświetla sięw historii zakupów, a kupiłem przez origin.

_________________
Jeśli blondynka ma czarne odrosty, to znaczy że jej mózg jeszcze walczy...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2013, 23:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
*CQF*Darek napisał(a):
Oświeć mnie jak dałeś gre, mnie w origin nie wyświetla sięw historii zakupów, a kupiłem przez origin.

Jeśli nie zagrałeś w grę, masz tydzień na zwrot.
Jeśli zagrałeś, masz dokładnie 24h od chwili uruchomienia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2013, 15:16 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 08:53
Posty: 10
Co mnie osobiście wnerwia już od samego BF3 ?????

1. Auto naprawa pojazdów i regeneracja życia żołnierza- po kiego grzyba w takim razie mechanik i medyk ???

2. Auto uzupełnianie Amunicji w sprzętach - po co w takim razie dali paczki komendantowi ??? chyba tylko po to żeby nieogarnięty lolek spuszczał na łeb i zabijał dzięki temu swoich ludzi (dotyczy szczególnie lidera squadu leżącego jako sniper).

3. Model lotu samolotów widziany z ziemi - to jakiś cyrk - kto to projektował ???? - kuje w oczy jak drzazga w d... już od czasów BF3. Samoloty obserwowane z ziemi w czasie lotu wyglądają jak ćmy latające wokół żarówki, szczególnie podczas skrętów.

4. Lecę heli mija mnie wrogi samolot, odwracam się i pruję z działka niszcząc go bez problemu bo animacja jeta wygląda jak by zatrzymała się w miejscu. Czy jest to wina słabego skalowania obiektu wraz z odległością ??? - nie wiem, nie mam pojęcia.

5. Będąc pilotem jeta łeb trzęsie się niemiłosiernie - jak by tak było faktycznie co drugi pilot ginął by waląc raz po raz łbem w obudowę kabiny.

6.Znów jety - lecę za gościem, trzymam dość znaczny dystans, widzę, że chyba koleś robi skręt(po animacji modelu jeta ledwo to widać) a tu nagle animacja jego jeta przyspiesza i niemal z miejsca jest ustawiony na wprost mnie.

6.5 brakuje mi trochę widoku przelotu - takiego jak był w BF2 - te walki powietrzne i adrenalinka - to było coś.

7. skoro już twórcy zrezygnowali z przelotu dlaczego nie dali w grze możliwości korzystania z FreeTracka lub TrackIr'a ????

8.brak płynnej regulacji ciągu silników przepustnicą.

9.brak potrzeby lądowania na lotniskowcu/lotnisku celem uzupełnienia amunicji/naprawy - fajna sprawa i moim zdaniem dodająca trochę urozmaicenia.

Podoba mi się natomiast walka w piechocie i tutaj żadnych zastrzeżeń nie mam - w tej materii gra jest naprawdę dobra.

Podsumowując - gram w BF od początku serii. Kochałem latanie jetami i helkami w BF2. O ile helikoptery można powiedzieć - da się "łyknąć" to samoloty zawiodły mnie w BF3 i BF4 - szkoda bo to mój ulubiony sposób walki.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL