Teraz jest 28 mar 2024, 12:56

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 sty 2014, 22:37 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Podczas gry, otwórz konsolę tyldą (~) i wpisz komendę

Kod:
perfoverlay.drawfps 1


Włącz Fraps i pokaż nam jak masz wszystko ustawione na Ultra i masz co najmniej 60 FPS.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sty 2014, 23:23 
Offline

Dołączył(a): 16 sty 2014, 18:53
Posty: 9
Mofixil jednak Sokar dal rade wytlumaczyc jak normalnemu graczowi..A ty powiedziales to tak jakbys robil jakiś wykład na Oxfordzie dla filozofów..;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sty 2014, 23:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
rob341 napisał(a):
Mofixil jednak Sokar dal rade wytlumaczyc jak normalnemu graczowi..A ty powiedziales to tak jakbys robil jakiś wykład na Oxfordzie dla filozofów..;)

Zwołaj tutaj kogokolwiek kto nie jest kompletnym taboretem i zapytaj go czy zrozumiał przekaz. No hard feelings.
Also, nie oczekuj odpowiedzi precyzującej jedną pierdołę (użycie konsoli, co powinien potrafić każdy gracz który nie uważa się za całkowitego, niedzielnego casuala) zamiast sprecyzować czego nie rozumiesz, tym samym negując całą wartość merytoryczną poprzedniego posta.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2014, 00:33 
Offline

Dołączył(a): 16 sty 2014, 18:53
Posty: 9
Za duuzo komputera i gier ;) Ale dzięki ci za wszystko za jakiś dzień powinien być filmik pozdrawiam ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2014, 00:38 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2014, 20:33
Posty: 15
Nie mogę zmienić jakości np. tekstur roślin, itd. ponieważ mam to zablokowane, jest tylko napis u góry "JAKOŚĆ GRAFIKI" gdy to kliknę, pisze, że "Grafika nie może być zmieniona na 31-bitowej wersji systemu" a jak możecie przeczytać poniżej mam 84-bitową wersję.

_________________
"Gry łączą a nie dzielą" każdy mówi, nie każdy się stosuje.[/b][/b]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2014, 00:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Obrazek
Pierw, muszę się wypłakać.
x86/32 bity
x86_64(x64)/64 bity
Nie istnieją systemy 31 i 84 bitowe.
Niczego poniżej NIE MA.
1. Zmień ustawienia gry w Origin.
2. Sprawdź czy BF4/Origin nie jest uruchamiany w trybie zgodności ze starszym systemem.
3. Spróbuj z inną przeglądarką.
4. 10 razy upewnij się że jednak masz ten system x64.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2014, 19:50 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2011, 13:04
Posty: 28
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Witam

Czy przy takim sprzęcie jestem wstanie pograć w BF4?

CPU
You Have: Intel(R) Core(TM) i5 CPU 650 @ 3.20GHz

CPU Speed
You Have: 3.2 GHz

RAM
You Have: 8.2 GB

OS
You Have: Microsoft Windows 7 Home Premium Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit

Video Card
You Have: GeForce GTX 560


Sprawdzałem na stronie Can you run it? I według informacji tam zawartych minimum spełniam do zalecanych brakuje mi karty graficznej i windows 8....o ile windowsem się nie przejmuję to pytanie jak będzie wyglądała gra przy obecnej mojej karcie GeForce GTX 560? Czy będę mógł nacieszyć oko jak przy BF3? czy lepiej zainwestować w kartę graficzną? (jaki jest mniej więcej koszt takie karty)

Z góry dziękuję za pomoc i od razu podkreślę, że nie jestem człowiekiem z branży komputerowej - komp to dla mnie rozrywka - więc proszę o w miarę jasne jak dla laika informacje :)

_________________
Jeśli góra idzie do Ciebie, a nie jesteś Mahometem... spierdalaj, bo to lawina.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2014, 20:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
O ile CYRI samo w sobie jest gówno warte, tak przynajmniej wiemy z czym pracujemy.
GPU powinno sobie spokojnie poradzić jeśli nie zaprzesz się na zbyt wysokie detale, w tej chwili bardziej martwiłbym się o dosyć stary procesor ale powinno ruszyć.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2014, 00:43 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2011, 13:04
Posty: 28
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Dosyć stary procesor :shock: :roll: eh a ja myślałem, że wciąż jest przyzwoity.

W temacie detali zupełnie mnie satysfakcjonuje poziom BF3 - nie należę do osób, które zachwycają się drzewami czy falami na morzu bardziej dla mnie liczy się grywalność i zabawa aczkolwiek do kanciatych ludzików i rozmazanych czołgów strzelać nie lubię :)

_________________
Jeśli góra idzie do Ciebie, a nie jesteś Mahometem... spierdalaj, bo to lawina.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2014, 15:49 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2014, 20:33
Posty: 15
Mi Bf3 na lapku szedł tak: Ultra, wysoki, wysoki, wysoki, i reszta średni, a BF4: Wysoki, wysoki, wysoki, i reszta średni ;)

_________________
"Gry łączą a nie dzielą" każdy mówi, nie każdy się stosuje.[/b][/b]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2014, 05:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2010, 20:00
Posty: 54
Ja mam taka maszyne :

http://s28.postimg.org/75vfe18p7/PC_spec.png
(radeon 7950 3GB DDR5)
I na shangch*ju w paru miejscach na dominacji spada do 30 fps wiec o czym mowa ^^ ( single na ultra, reszta map na multi chodzi na high-ultra, ale szangch...j na low wsio tnie :) taka optymalizacja, ). I tak gram na low, bo teraz glownie PCW i Versusy eslowe, ale kiedys na highach gralem i myslalem ze po prostu przez to akurat na sieg'u moze za duzo detali jest no ale jak na low wsio dalem i dalej to bylo no to bycz pliz. Na tym kompie wsio chodzi na wysokich ustawieniach, po prostu zjebali ta gre a w szczegolnosci ta mape ;) - siege of szangCH*j.

Zeby bezstresowo grac w tego bfa trzeba miec high-endowego potwora i tyle. Scigaja sie ze spartalaniem optymalizacji : BF vs Crysis.

_________________
ESL profile
inVade


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2014, 14:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
miniux napisał(a):
Crysis.

Crysis, jak na to co oferował, miał świetną optymalizacje. Wszystkie efekty które dzisiaj "zoptymalizowano" wtedy były zaprawdę przeliczane, wszelkie odbicia i refleksy były aktualnymi odbiciami i refleksami a nie okrojoną mapą ze skyboxa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2014, 22:49 
Offline

Dołączył(a): 5 cze 2014, 22:38
Posty: 3
Witam,

Jestem zielony z komputerami i nie wiem jak to naprawic proszę o pomoc :)

To tak kupiłem nowego laptopa i nową grę BF4, wszystko pięknie ładnie pobrałem gre z origina , klikam graj, włacza mi sie strona z serwerami wybieram serwer ( tak samo z kampania ) i pisze tam na dole ze laduje sie gra czy cos włacza sie bf4 i od razu pisze ze program BF4 przestał działać poprawnie z powodu wystapienia problemu. System windows zamknie program i powiadomi cie, jesli istieje dostepne rozwiazanie.

niestety system nie daje zadnego rozwiazania!!

Prosze o pomoc z góry dzieki :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2014, 00:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
viewtopic.php?f=160&t=49947

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2014, 00:46 
Offline

Dołączył(a): 5 cze 2014, 22:38
Posty: 3
System operacyjny : Windows 8.1 64 bit
Service Pack:
Ilość ram: 8096 MB RAM DDR3
Procesor : i5-4200m cpu @ 2.50GHz 2.49 GHz
Płyta Główna: Intel(R) Core(TM) i5
Karta graficzna: NVidia geforce 745m


juz udalo sie uruchomic gre, ale chyba mam za slabego laptopa aby grac w bf 4 prawda??


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL