Teraz jest 7 cze 2024, 13:01

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 lis 2013, 14:53 
Offline

Dołączył(a): 3 lis 2013, 14:31
Posty: 3
Tak jak w tytule, gra zawiesza się po kilku minutach gry multiplayer. Czasem jest to ok 10 min a bywa, że nawet od razu po wejściu do gry... Grając w singla nie było tego kłopotu, gra działała bez problemu może raz mnie wywaliło ale to chyba był inny objaw. Po zawieszeniu się gry sytuacja ratowana menadżerem zadań i wykorzenieniem procesu bf - bo gra jak się zatrzyma tak koniec.. freez ekranu i zapętlony ostatni dźwięk. Nie znalazłem nigdzie opisanego rozwiązania podobnego problemu dlatego ratuje się tutaj.

System operacyjny : 64 win 8.1
Ilość ram: 4GB DDR2 1066 (troszke zapasu jeszcze zostaje po odpaleniu gry)
Procesor : Q6600 @ quad 2,4 - 8MB cache (cały procek podczas gry działa na 100% wydajności)
Płyta Główna: Gigabyte GA-P35-DS3R
Karta graficzna: GTX 550 Ti 1GB
Dysk systemu i instalacji gry: SSD Plextor 120GB
Moc zasilacza: 600W (CHIEWTEC)

Dodam, że beta mi działała bez tego kłopotu, z tym, że nie pamiętam czy grałem na tej grafice czy jeszcze na Radeonie HD4870 Palit 512RAM...

__
Grę uruchamiam na możliwie najniższych ustanawianiach graficznych (tylko rozdzielczość rozdzielczość fullhd...) pomijając dystans widzenia.


Ostatnio edytowano 3 lis 2013, 14:58 przez cmyk, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2013, 14:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Zaktualizuj punkbustera, wiele osobom to pomaga na lagi. Niezaktualizowany punkbuster często jest przyczyną lagów. Więcej ramu by się zdało.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2013, 15:13 
Offline

Dołączył(a): 3 lis 2013, 14:31
Posty: 3
niestety :( nie pomaga


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2013, 17:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
No jeszcze możesz próbować z starszymi/nowszymi sterami do grafiki. Ale zapewnie masz tą przypadłość co 60% jak nie więcej graczy i jedyne co możesz zrobić to czekać, aż ea to naprawi... Sam się z tym męczę i multum znajomych.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2013, 19:11 
Offline

Dołączył(a): 3 lis 2013, 14:31
Posty: 3
okazało się, że zależy to od serwera. Znalazłem taki na którym mi nie freeze-uje w ogóle (ok. godziny gry), zdaje się, że pewnie po jakimś patchu czy coś w tym rodzaju, którego jeszcze większość serwerów nie wgrało...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2013, 08:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2013, 08:41
Posty: 3
Witam. Gra rowniez freezuje i wywala do pulpitu gdy po zakonczeniu rundy chcemy wejsc z gry do battleloga (backspace). Da sie (przynajmniej u mnie) pograc z wersji x86, jedyne co mozna zrobic to wlasnie nie wchodzic do battleloga z gry i wtedy cacy przechodzi do nastepnej rundy. Niestety nie wiem jak naprawic to cos co by sie wcale nie wieszalo, reinstalowalem sterowniki, gre, punkbustera, direct x, microsoft visual c++ i nic mi nie przychodzi do glowy.

_________________
"...in the grim darkness of the far future there is only war."


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL