Teraz jest 29 mar 2024, 00:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: przycinka gry
PostNapisane: 26 sty 2015, 23:13 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2015, 23:01
Posty: 1
witam. jestem posiadaczem gry BF 4 premium oczywiśćie gra oryginalna. mam neta 8 mb/s 8 gb ramu procesor intel core i3-3240 cpu 3,40 ghz system win 7 premium x64 karta graficzna nvidia geforce gtx 550 titanum całkowita pamięć graficzna 4095 MB dedykowana pamięć video 1024 Mb udostępniona pamięć systemowa 3071 mb i mój kolega ma takie same parametry systemowe tylko nieco słabszy procek. problem polega na tym że po włączeniu gry multiplayer jak i single raz na jakiś czas przytnie mi żołnierza jak by go przystawiło do czegoś ale po sekundzie czy dwóch dalej jest normalnie przez kilka sekund i cykl sie powtarza. przemienialiśmy już karty ghraficzne z jego kompa do mojego i odwrotnie i u niego chodzi bez zarzutów na moim sprzecie u niego smiga na wysokich wymaganiach a u mnie nawet na najniższych tnie. sterowniki aktualne połączenie z netem jest przez kabel co może być nie tak? on ma neta 3mb/s i u niego chodzi a u m,nie nie. pomóżcie prosze bo już nie mam siły.... :(

jego karta graficzna to NVIDIA GeForce GTS 450


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL