Teraz jest 29 mar 2024, 10:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lip 2013, 19:37 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Metro to ich pierwsza mapa, stad byla w Alphie wraz z lekkim pojazdem ala BMP ktorego zabraklo. Na samym poczatku widac slaby model samolotu transportowego ktory zrzuca ludzi, gdy wysadzimy Mcomy slyszymy niewyraznie dzwieki "dowodcy" a pochwili cos niszczy dzialka - takich rzeczy brakuje na pozostalych mapach................

Mam nadzieje ze Rush nie ograniczy sie do kilku faz jak Metro, Caspaian gdzie Damavand czy Canals ma ich 5/6 i sa znacznie zroznicowane


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lip 2013, 20:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
BlackCockDown napisał(a):
Metro to ich pierwsza mapa

DICE istnieje od 1992 roku a Frostbite sięga roku 2008 jak nie wcześniej.
Pod jakim względem była to ich pierwsza mapa? Chyba że jako pierwsza mapa tego "cod killera" :D Ona od początku zwiastowała porażkę gry i na to wyszło, jeśli Shanghai prezentuje podobny poziom co reszta gry to nie będzie tragicznie, szkoda tylko że jest to "średnia" mapa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lip 2013, 21:29 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Skoro Metro pojawilo sie w BF3 a ja powiedzialem ze "to ich pierwsza mapa" to chyba mozna sie domyslec ze chodzi o ta z BF3....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lip 2013, 21:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
BlackCockDown napisał(a):
Skoro Metro pojawilo sie w BF3 a ja powiedzialem ze "to ich pierwsza mapa" to chyba mozna sie domyslec ze chodzi o ta z BF3....

Pierwsza pod jakimkolwiek innym względem jak aparycja w BF3?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lip 2013, 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Yo ale metro nie może się dziać jak w trójce, bo spora część jest pod ziemią a tam zabawki commandera nie sięgną... Więc bądźmy dobrej myśli.

A i btw ciekawe jak ogarną tryb "infantry only" w czwórce, bo tak jak w dwójce było trylion serwerów, to w trójce ten gamemode praktycznie nie istnieje :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lip 2013, 23:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
szakal0x napisał(a):
Yo ale metro nie może się dziać jak w trójce, bo spora część jest pod ziemią a tam zabawki commandera nie sięgną... Więc bądźmy dobrej myśli.

Oby przerzucili wszystko do parku, oby przerzucili wszystko do parku...
Chociaż część miejska NAD metro też byłaby niezła.
I tak jest spora szansa że na tej mapie commander dostanie jakiś nerve gas i UAV :>

szakal0x napisał(a):
A i btw ciekawe jak ogarną tryb "infantry only" w czwórce, bo tak jak w dwójce było trylion serwerów, to w trójce ten gamemode praktycznie nie istnieje :P

Bo w trójce mamy Op. Clusterfuck do koszmarnych ilości XP na minutę i kanały do koszmarnych ilości zabójstw...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2013, 12:27 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Szkoda ze nie doczekamy sie takiego fajnego i chyba prostego bajerku ktory spotkalem dosc dawno temu, gdy gralem na konsoli w Halo3 - tam bezproblemu mozna bylo podmienic pojazdy na mapach, kilka lat pozniej, nie ma takiej mozliwosci, a wtedy roznorodnosc gry wzroslaby bo gra + dlc i to wszystko co maja do zaoferowania panowie z DiEA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2013, 13:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Wiesz, od BC i wyżej nie możemy się doprosić o działający tryb Spectatora a co dopiero forge...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2013, 18:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Cytuj:
W podziękowaniu za zamówienie w przedsprzedaży Battlefield 4 na PC, chcielibyśmy sprezentować Ci coś, dzięki czemu łatwiej doczekasz premiery gry, która będzie miała miejsce 29 października. Jeśli zamówiłeś edycję zwykłą BF4 na PC, otrzymasz pakiet ulepszeń pojazdów lądowych do Battlefield 3. W jego skład wchodzi 35 ulepszeń, takich jak kamuflaże termiczne i pancerze reaktywne dla Twoich czołgów, pociski kumulacyjne i celowniki optyczne dla Twoich BWP, a także wiele innych elementów.

Osoby, które zamówiły Cyfrową Edycję Specjalną, otrzymają pakiet ulepszeń pojazdów do Battlefield 3, w którego skład wchodzą 73 ulepszenia pojazdów lądowych i powietrznych. Uzyskają również dostęp do nadchodzącej bety Battlefield 4. Nie ma jednak powodów do zazdrości – jeśli zamówiłeś w przedsprzedaży edycję zwykłą, w każdej chwili możesz ulepszyć ją do Cyfrowej Edycji Specjalnej i otrzymać wszystkie wymienione wyżej bonusy.

Niezależnie od tego, którą edycję Battlefield 4 zamówiłeś, Twój bonusowy pakiet ulepszeń do BF3 zostanie w najbliższych dniach dodany do Twojego konta, a nowe wyposażenie będzie dostępne w menu dostosowania żołnierza.

Skaczę z zachwytu...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2013, 18:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Pre-Order Pre-Cancelled.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2013, 20:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
http://www.youtube.com/watch?v=d6Be-z8h0zQ

Nowy battlelog!

Aż takiego wypasu się nie spodziewałem, z mini mapy na osobnym ekranie bardzo chętnie skorzystam.
Ale te opcje typu zobacz staty w pracy w szkole czy gdziekolwiek - czy to aż tak istotne, że musieli marnować na to czas? Ale już sobie wyobrażam gimbusy chodzące po szkole z tabletem w łapie i pokazujące wszystkim ostatniego killstrajka xd

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2013, 20:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
@UP: Po prostu przekopiuję to co napisałem już na innym forum, bo nie ma sensu od zera tego pisać.

Ten cały leaderboard byłby fajny gdyby nie jeden, prosty fakt. Zgadnij kto będzie na topie? Tak, zgadłeś cheaterzy.
Dla mnie te wszystkie pierdółki nie mają większego sensu. ŁAŁ! Mogę zmienić ekwipunek na tablecie w trakcie trwania killcama! Super, tylko dlaczego nie mogę po prostu przerwać tego durnego killcama i zrobić to samo na pececie? Bo nie będę widział killcama? I tak jak zacznę się bawić na tablecie (którego btw. nie mam i nie będę kupował) to nie będę skupiony na nim, tylko na zmienianiu ekwipunku.
Mogę sobie w drodze do domu przeglądać staty broni - znowu super, tylko broń z jakiej będę korzystał wybiorę na podstawie grania daną bronią, a nie czystymi cyferkami.
Mogę zobaczyć kto z kumpli gra na jakiem serwerze gdy jadę autobusem, tylko po co? Co mnie to w tym momencie obchodzi?

Jedyną opcją jaka zdaje się być fajna to możliwość otworzenia sobie większej mapki na tableciku, tylko muszę w tym momencie mieć możliwość wywalenia jej kompletnie z ekranu gry (lubie minimalistyczny HUD), a sama mapa musi być czytelniejsza niż w Trójce (na razie na szczęście się taka wydaje), bo obecnie wyrzuć kilka apteczek, do tego zawołaj medyka i już jest zawalona ikonami, tak że nic nie widać. Wtedy to będzie miało sens, a nawet będzie przydatne.

Wolałbym żeby jednak skupili się bardziej na samej grze, aby ograniczyć do minimum ilość błędów (ale niech zostawią te zabawne typu latające LAV'ki) i nie zapomnieli dodać ważnych mechanizmów, typu możliwość głosowania za wyrzuceniem komendanta.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2013, 21:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Co do mapy to mi akurat przydawała by się w cql na sporo osób gdy np. latam czymś, żeby szybko ogarnąć nowe cele, tak samo dla pojazdu rakietowego który wymaga całej minimapy aby coś ustrzelić :>


Jak by nie patrzeć to w sumie teraz też w toplistach są cheaterzy bugerzy :P Ale w tych istotniejszych (na pojazdy) chyba ich nie ma, bo raczej żaden nie wytrzyma bez bana 100 tysięcy killi z czegoś :P Imo nie będzie aż tak źle... Ciekawe jak z tą geomapą, czy ludzie będą sobie mogli wybierać to jakoś sensownie, czy zaraz będzie, że 1000 osób gra w strefie gazy lub na Grenlandii...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lip 2013, 12:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Staty, staty, staty....

No to już wiemy, że zrobili coś by co poniektórzy mogli sobie przedłużyć i pogrubić. A zrobią coś by poprawić współpracę między grającymi? Np. by opłacało się statsiarzom (czyli zdecydowanej większości grających) współdziałać z innymi zamiast kampić i fragować? Np. by za zrealizowany cel w rozgrywce było więcej punktów niż za zabicie dwóch, pięciu przeciwników.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lip 2013, 23:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2010, 01:20
Posty: 10
DOKŁADNIE!
Aż zalogowałem się do foruma po raz pierwszy od "zaorania" ;) dziejów.
Punkty powinny promować teamplay, czyli by gra była na flagi a nie na fragi.
Dawno, dawno temu w Tribes 2 można było być na szczycie listy płac za grę dla teamu a nie ilość fragów.
Często najwięcej punktów łapał HoF na fladze (z 3-4 fragami) za obronę niż ktoś co latał za fragami po całej mapie.
Generalnie dla mnie te statsy z lubością wprowadzane przez producentów gier zabijają grę teamową bo..."poco się pchać pod flagę, przecież można zginąć i to mi popsuje KD ratio" ;)
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL