Teraz jest 28 mar 2024, 15:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lip 2013, 10:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
WoWo_Soldier napisał(a):
DLC to np. Vietnam do BC2, Special Fortres do BF2, Secret Weapons do BF1942

Special Forces*
Największą moc miałyby DLC które wprowadzają ogrom zawartości przy zminimalizowaniu "przecieków" do podstawowej gry.
WoWo_Soldier napisał(a):
Kiedyś było najlepiej, zero unlocków, niczego, wsiadałeś jechałeś strzelałeś zabijałeś

Kiedyś było lepiej, zawsze przeszłość wydaje się jaśniejsza.
I powiedz mi, co możesz robić mając wszystko na start? W dzisiejszym czasie bardzo niewielki odsetek gier jest oparty na uczeniu się i rozwijaniu skilla w grze, tacy gracze to zawodowcy.
Dzisiaj wszystkie gry, nieważne od zaleceń PEGI i innych takich (które i tak każdy olewa) są robione pod gównażerie, mają nagradzać gracza za absolutnie wszystko, by czuł że ciągle się "rozwija" w grze, problem jest taki że prócz stosu unlocków takie gry nie mają nic, żadnych ciekawych mechanik, ciekawego gameplayu, wysokiego skill(g/c)apa, nic.
Zabierz w BF3 wszystkie unlocki to skończyłby gorzej niż warfighter, kolejny generic shooter który by pożył może 2 miesiące max.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2013, 11:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
BlackCockDown napisał(a):
Mozesz miec to za free ale za to trzeba spedzic xx godzin masterujac bronie, assigmenty, itp a tak wszystko masz i sobie testujesz


Ale skoro i tak wiem, że spędzę przy tej grze kilkadziesiąt/kilkaset godzin to co mi za różnica? Assigmenty mi nie potrzebne, wymasterować to ja sobie mogę ze dwie giwery (jakąś snajperkę powtarzalną i pistolet :D) i tyle. Poza tym i tak już tak bardzo nie lubię EA, że więcej kasy jak za podstawkę im nie dam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2013, 14:45 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
WoWo_Soldier - wlasnie wciaz bedzie fun, a ze wydam 50€ za "odblokuj wszystko" to tyle jakbym pracowal 5h a w 5h nie zrobie wszystkiego, nawet polowy a nawet 1/3. Mam wszystko i gram tym co mi sie podoba, jest SCAR-L, ok biore, gram nabijam 30fragow i mowie ze jednak nie podoba mi sie bron, to wezme PP19 ale nie musze czekac by ktoras z tych broni byla dla mnie dostepna za 20lvl grze jak i za 39lvl choc jestem dopiero na 5. Jesli pamietacie to w BF3 Jety kiedys nie mialy wbudowanych flar i chyba radaru, trzeba bylo to samemu zrobic, nabijajac fartem 10 killow, fartem bo ktos z ziemi cie namierza i po tobie bo brak flar. W COD2 wszystko bylo dostepne, potem jak internet sie umocnil zrobili cos na zasadzie gry rpg - zdobywamy punkty i sie rzeczy odblokuja. Kiedys to bylo fajne, ale po 6-8 latach czuje do tego znudzenie - zaczynaj od zera by po 50h gry miec odblokowane 1/3. Traktuje jako inwestycja ktora za 50e zaoszczedzi mi czasu, gdyz przy BF3 grajac na 1 koncie mialem odblokowane sporo rzeczy, kupilem drugi pc, druga gre i musialem wszystko od nowa wbijac - a tak mam cala gre dostepna i zajmuje sie przyjemnoscia z gry a nie masterowaniem assigmentow by dostac bron bo na skorki leje a kilka rzeczy trzeba bylo zrobic - wygrac 5 rund w SQDM choc nie gram tam, 5 flag, 5 x obrona flagi, 1 zabity z dropu pojazdu w EG, 1 rozjechany by dostac pistolecik...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2013, 15:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
BlackCockDown napisał(a):
a ze wydam 50€ za "odblokuj wszystko"
To ja jednak wole sobie poczekać, pograć, poodblokowywać wszystko samemu niż dać EA tyle hajsu za coś co mogę mieć za darmo, aha, 50€ to równowartość samej podstawki -.-. Dwa. 10€ za godzinę to chyba nie w polsce, przepraszam wybacz, jedni chodzą do pracy i są szczęśliwi za 5-10zł -.-
Trzy. Za 50€ to już wolę wziąć i kupić se gożołki i wypić samemu wbijając punkty niż (patrz punkt 1.)
Widać jesteś bardzo niecierpliwy a na takich co muszą mieć już na szczał wszystko to jestem cięty.
I jeszcze możesz powiedzieć że jesteś pro-gracz z wielkim doświadczeniem :lol: :lol:
BlackCockDown napisał(a):
nabijajac fartem 10 killow, fartem bo ktos z ziemi cie namierza i po tobie bo brak flar.
No jak się nie umie grać to takie ulepszenia w formie unlock all są wręcz stworzone dla ciebie, zapłać masz, twoja sprawa ale nie zachwalaj tego bo wszyscy wiemy że takie coś to zabijanie gry i tego co "twórcy" przygotowali dla nas "jako nagrody" za osiągnięcie danego etapu. Mi się tam podoba robienie tych acziwmentów bo przez chwilkę nie wieje nudą

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2013, 15:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Czekam na Retard Edition z subskrybcją na haxy, modyfikatorem obrażeń, różowym dildo zamiast noża i admingunem.
Jedyne 149.99$ a gra przejdzie się sama za ciebie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2013, 15:55 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Unlocki sa "za darmo" a nie za darmo, bo placisz czasem ;). Nie jestem niecierpliwy, poprostu ta opcje jest dla mnie bardziej oplacalna bo i tak od premiery BF3 gram, a obecnie pogrywam bo to jedyny tytul sieciowy w ktory gram, probowalem kilku innych ale one nie maja takiego magnesu jak BF3 mimo swoich sporych wad. Rozumiem ze w Polsce wydanie podobnej ceny za same unlocki mija sie z celem, ale zagranica to taki duzy wydatek nie jest, nie jestem z tych osob ktore sa zagranica 2 lata, maja wyplate ~320€ co tydzien a smiac mi sie chce gdy slysze: pozycz 100e / impreza za 50e gdzie graja od 10 rano do 11 wieczorem, za drogo / pozycz 16e na zakupy... Te levelupowanie w grach fpp jest zrobione tylko po to bys dluzej siedzial w grze i "masterowal cos", kogo obchodzi 100 level w BF3? Jeszcze te gwiazki masterowania broni? Na co to komu? Taka zbedna wirtualna rywalizacja punktowa, bo nic dziwnego ze Metro jest popularna mapa bo ludzie graja na niej by sypalo sie 100xp, 100xp, 100xp, 100xp, 100xp, 100xp, 100xp, 100xp, i w koncu, wymarzona bron jest odblokowana...

Wyraznie napisalem ze 2x odblokowywalem BF3, a Jet to wina Dice ktory dal golego mysliwca a potem kazualne sie burzyly bo nie moga nikogo zabic bo predzej wybuchna niz zabija to wrzucili gotowe flary i radar jako juz wbudowane, to samo z helikopterami. Rowniez nie zachwalam, poprostu jest wybor, jednych to oburza bo Dice przygotowalo nagrody za wytrwale zabijanie, rowniez te medale, ribbony na co to komu? Wali mnie za dalem 5 osobom ammo i juz dostaje ribbona ktory zajmuje mi kawalek ekranu. Po odblokowaniu rzeczy ktorych uzywamy te wszelkie xp, informacje jedynie przeszkadzaja bo skupiam sie na grze a nie na tym ile dostane punkow - wazniejsza toczaca sie wirtualna wojna niz zbieranie expow. Takie kolekcjonowanie ala pokemony. Czyzbys nie potrafil grac inna klasa z setem niz twoja ulubiona? Ze ci sie podoba robienie achievementow bo "przez chwilkę nie wieje nudą" bo tak to rozumiem, gra oferuje wolnosc ale po co grac z Scar-L skoro M16a3 jest lepsze, hooj ze mam juz nawet 100 000 fragow z niej ale bede gral dalej choc sa dostepne inne giwerki, Support z claymore'ami? Dopiero osiagniecie dalo mi frajde grania takim ustawieniem by odblokowac cos a potem wroc do swoich starych przyzwyczajen :), lol

Ja to widze tak, mam wszystko, siadam na godzinke gram tym i tym bo chce, nie musze najpierw spedzic x godzin by sie dopiero do tego zblizyc - chcesz tracic czas? Prosze bardzo, ja strace 50e=5h i nie bede musial masterowac broni, pojazdow by w koncu moc grac jak chce, gdzie tobie/wam, zajmie to duzo wiecej czasu ale zapewnie nie bedzie to czas stracony lecz przyjemnie spozytkowany :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2013, 17:42 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
Hmm ... sprawa wygląda tak jakby EA miało zrobić z Battlefieldów jakieś zasrane MMO :lame:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lip 2013, 15:46 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2011, 00:49
Posty: 150
Sprawa wygląda tak, że jesteś kolejną osobą gadającą bzdury. mmo? skąd Ci się to wzięło?...

Kod:
So recently, EA and EB Games Australia showcased a live BF4 Demo exclusive to the Australian media and 100 lucky fans. Footage that was shown was the Angry Sea gameplay and the 17 minute demo from earlier this year. However, we did learn a plethora of information from the Q&A done by David Silverman, the Marketing Director at EA of Battlefield.
Singleplayer:
• Admitted that the BF3 story could have been more.
• Campaign will be more character driven and emotional. Confidence in their skills in building multiplayer led them to spend more time into creating a good singleplayer story.
• NPCs will be more human. Right down to the smallest and simplest details of just watching you walk around etc.
• Cutscenes are acted out in a soundstage like in movies

Specs:
• Oculus Rift support is not planned, but is possible in the future
• PC specs are similar to the specs of BF3. No official specs list has been released.

Multiplayer:
• Battlelog returns on PC and will integrated into the console games
• Commander Mode runs in-game and tablet, however the in-game versions will have extra features such as live video feeds etc.
• Maps can't be totally leveled, however, destruction is going to be more dramatic than BF3's and will be similar to BC2's destruction.
• They are considering bringing back the ability to destroy MCOMs by having structures and buildings fall on them, like BC2
• You can cut the power in the indoor parts of the maps and use the darkness and non functional elevators to your advantage
• Seize of Shanghai, the map shown at the E3 Demo, is a medium size map.
• The spokesman said that "You won't be disappointed by the number of maps in the game" and that new game modes will shown very soon.
• He also stated that Operation Metro is the most popular map in BF3, thus indirectly confirming that it'll return in the Second Assault DLC.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lip 2013, 16:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
czopor napisał(a):
Multiplayer:
• Battlelog returns on PC and will integrated into the console games

Because fuck you that's why :D :D :D :D :D :D
Gdyby dzisiejsze gry co chwila nie uświadamiały TA tego znikomego postępu to by umierały niemalże natychmiastowo, dlatego mamy tyle badziewnych unlocków.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lip 2013, 23:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
"You won't be disappointed by the number of maps in the game"
No ciekawe, szczególnie jak już widać że planują dawać tylko 4 mapy na dlc... Wgl jest już wiadomo ile tych wszystkich dlc będzie?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lip 2013, 23:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
szakal0x napisał(a):
"You won't be disappointed by the number of maps in the game"
No ciekawe, szczególnie jak już widać że planują dawać tylko 4 mapy na dlc... Wgl jest już wiadomo ile tych wszystkich dlc będzie?

Pewnie więcej jak w BF3.
Obstawiam ogrom map na start, albowiem 11.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lip 2013, 17:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2013, 23:18
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
Panowie, może z racji możliwości gry, wrzuciłby ktoś filmik na youtube? :)
Ciekawy komentarz też mile widziany, nie widzę przeciwwskazań, żeby podzielić się trochę w wideo-relacji.

_________________
bellum omnia contra omnes.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lip 2013, 18:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Alpha skończyła się ponad pół miesiąca temu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lip 2013, 00:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Kod:
• He also stated that Operation Metro is the most popular map in BF3, thus indirectly confirming that it'll return in the Second Assault DLC.


A mnie osobiście to martwi... jak dobrze, że nie mam zamiaru kupować DLC ale sam fakt wrzucenia tego potwora do gry jest straszny. No chyba, że na takim podboju udostępniliby teren NAD metrem, oraz cały i powiększony teren przed wejściami do podziemi, a same metro musiałoby zostać znacznie zmienione i urozmaicone. Ale nie jestem głupie i wiem, że tak się nie stanie :omg:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lip 2013, 13:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Metro to dobra mapa, boli tylko że dostaliśmy do zabawy jej najgorszą część.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL