Teraz jest 23 kwi 2024, 09:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 paź 2013, 17:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Ja mam bardzo podobną konfigurację: i5 2500 + Radeon HD6950 2GB i na high bez AA mam średnio 35-40fps.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2013, 21:26 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 17:25
Posty: 61
A ja muszę w jednym pochwalić DICE - wczoraj wieczorem przeprowadzali jakąś konserwację i nie mam już lagów. Tzn. mam lekkie jak każdy ale po odrodzeniu nie mam już pingu 999 jak wcześniej, więc mogę pograć. Na Ultra z AA x2 mam 60 fps jednak przy mega zadymie w okolicy zawalonego wieżowca czuje już spadki do około 40. Czasem pojawi się też mocniejsza zwiecha ale jest ich mniej odkąd zainstalowałem sterowni beta.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2013, 22:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 wrz 2007, 12:40
Posty: 12
Tak się pokusiłem o skromny filmik z mojej gry :)

Nie spodziewajcie się wymuskanych akcji, ani genialnej jakości bo klepałem go max w 10 min :P

:arrow: http://youtu.be/G2FaryVCnbw

Mam nadzieję, że zachęci do pobieranie bety!! :D Swoją drogą, widać też delikatne problemy z warpami, o których wspominałem w temacie :arrow: viewtopic.php?f=159&t=49872
ale chyba da się przeżyć :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2013, 23:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2004, 18:06
Posty: 166
Lokalizacja: Wejherowo
Jestem mile zaskoczony betą, dokładniej samym BF4.
Beta jak beta ma błędy itp.

Rozkoszować się będę grą dopiero od piątku ponieważ jestem w hotelu i jest słaby net, mam pingi 200/999 czasami pogram na 80.

Prowadzenie pojazdów czołgi/heli przypomina mi czasy BF2, zdecydowanie lepiej się gra niż w BF3.

Łatwiej jest dostrzec przeciwnika niż w BF3.

Samo granie w BF4 sprawia mi dużo radości, przypominają mi się czasy bf1942-bf2142

FPS mam średnio 50/60 gram na laptopie MSI GT70 ustawienia HIGHT 1920-1080 (i7-3630QM, GTX675MX 2GB, 8GB RAMU)

Jest Teamplay.

Mam nadzieje że w finalnej wersji będzie jeszcze lepiej i scena BF się odrodzi.

_________________
BF1942, BF V, BF2, BF2142, BF BC2, BF3- TeamC


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2013, 23:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:22
Posty: 169
Lokalizacja: SZCZECIN
A kiedy dokładnie wychodzi beta gry o północy czy jakieś konkretnej godzinie ?

Czy aby zagrać trzeba utworzyć konto gry ze swoją postacią ? Jeżeli tak to czy w sklepowej wersji ten nasz betowy żołnierz będzie działał na tym samym koncie ?

_________________
Czy kupić BF4 ??
Poczekaj z pół roku aż wyjdzie kilka dobrych patchy i przestanie wywalać, a grę kupisz za połowę ceny. Teraz gra to badziew.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2013, 08:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Pilot helikoptera napisał(a):
A kiedy dokładnie wychodzi beta gry o północy czy jakieś konkretnej godzinie ?

Czy aby zagrać trzeba utworzyć konto gry ze swoją postacią ? Jeżeli tak to czy w sklepowej wersji ten nasz betowy żołnierz będzie działał na tym samym koncie ?

Zgaduję że o 10 rano się zacznie, dokładnie 72h po zamkniętym starcie. Wojak wciąż jest na tym samym koncie co BF3 czy MoH. <dane zamieszczone tutaj były błędne>

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 paź 2013, 17:54 przez Mofixil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2013, 10:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:22
Posty: 169
Lokalizacja: SZCZECIN
Ja mam konto tylko na bf2 czy będzie działać ?

_________________
Czy kupić BF4 ??
Poczekaj z pół roku aż wyjdzie kilka dobrych patchy i przestanie wywalać, a grę kupisz za połowę ceny. Teraz gra to badziew.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2013, 11:46 
Offline

Dołączył(a): 1 paź 2013, 21:28
Posty: 6
Czy jest już możliwość pobrania otwartej bety BF4 z Origin?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2013, 12:09 
Offline

Dołączył(a): 7 lut 2010, 17:45
Posty: 55
aBuSaJe napisał(a):
Wrażenia pozytywne. Obciążenie procka na 90%, pokaz slajdow ( i5-2500K, 560-Ti ), czy na low czy ultra fps w okolicy 15-25 fps. Tak wiec gówno sobie pograłem ~~


Kolego mam taka sama konfiguracje u mnie 48 fps w ustawieniach high wszystko
Wiec proponuje zrobic cos z tym


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2013, 17:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
Mofixil napisał(a):
Statystyki można (ale nie trzeba) przenieść z bety na retail.

Szczerze wątpię.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2013, 17:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
aNDY^aND napisał(a):
Szczerze wątpię.

Mój błąd.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2013, 12:24 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
Ja narazie jestem zniesmaczony. W BF tolerowałem tylko jeden tryb RUSH, obecnie w becie jak to w Domination jeden wielki burdel. Do czasu jak nie zobacze RUSHA to niechce mi sie grać w tym chaosem. A tak serio to graficznie niewiele to się różni od BF3, destrukcji jak niebyło tak niema (WIELKI MINUS - dalej brakuje mi tego co było Bad Company 2, no chyba że inne mapy mnie zaskoczą bo te miejskie mi kompletnie nie pasują, preferuję osiedla jedno rodzinnych domków :) )

Najbardziej boli optymalizacja, albo jej brak. Wiem że to Beta ale w BF3 miałem prawie wszystko na Ultra (wyłączyłem tylko rozmycia, jakieś wygładzanie cieni i antialiasing na poziomie średnim) mając średnio 50kl/s. W BF 4 nawet jak ustawiłem WSZYSTKO na LOW to w pomieszczeniach około 35-45kl. a na otwartych przestrzeniach 25-35 z naciskiem na 29 kl/s. Na Auto detekcji ustawiło mi prawie wszystko na High poza Atialiasingiem na Normal. Wtedy to Fraps pokazywał mi około 25-30 kl/s, a podczas jakiś wybuchów to 20. Podsumowując gra straszliwie krzaczy i klatkuje. Nawet jeśli w wersji finalnej poprawią o jakieś 5kl/s to nie kupuje tej gry do czasu aż zmodernizuje kompa, ponieważ co to za przyjemność grać na LOW lub Normal (Będzie brzydziej niż w BF3).

A wam jak chodzi BF4?? Pewnie zaraz posypia się posty że na 2 rdzeniowych prockach, 2gb ram, karta gtx9800 chodzi plynnie na ultra ;)

Mój komp:

AMD Phenom II X4 965 - 3.4 ghz
Radeon HD 6950 2gb ramu
8 GB Ram DDR 2 667 mhz

P.S. Wiem że procek i pamięć ram ssie na dzisiejsze ULTRA standardy (typu ustawinia ultra w Crysis 3, Arma 3, BF4 itp) ale i tak powinny dawać w miarę stałą płynność. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2013, 12:44 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 17:25
Posty: 61
oktawian1 napisał(a):
destrukcji jak niebyło tak niema (WIELKI MINUS - dalej brakuje mi tego co było Bad Company 2, no chyba że inne mapy mnie zaskoczą bo te miejskie mi kompletnie nie pasują, preferuję osiedla jedno rodzinnych domków :) )


Producenci wspominali, że na obecnej mapie nie ujrzymy totalnej destrukcji bo zrujnowało by to gameplay (i za pewne większość komputerów). Jak na miejską mapę jest dobrze - wiele mniejszych elementów można "oskubać", a w miejscach gdzie mamy kilka lokali sklepowych obok siebie, to można nawet przebijać się przez ich ściany czołgiem. Twórcy obiecali, że na bardziej otwartych mapach gdzie będą domki, będzie można je zrównać z ziemią jak w BC2.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2013, 13:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2009, 10:59
Posty: 139
Najtragiczniejsza beta, jaką kiedykolwiek widziałem. Optymalizacja jest tak zje*bana, że aż płakac się chce, szkoda słów na to gówno. Beta trójki w porównaniu do tej to bajka po prostu. Frostbite 3, gówno zmienia a wymaga więcej, taki trik XD


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2013, 13:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2009, 10:59
Posty: 139
oktawian1 napisał(a):
Ja narazie jestem zniesmaczony. W BF tolerowałem tylko jeden tryb RUSH, obecnie w becie jak to w Domination jeden wielki burdel. Do czasu jak nie zobacze RUSHA to niechce mi sie grać w tym chaosem. A tak serio to graficznie niewiele to się różni od BF3, destrukcji jak niebyło tak niema (WIELKI MINUS - dalej brakuje mi tego co było Bad Company 2, no chyba że inne mapy mnie zaskoczą bo te miejskie mi kompletnie nie pasują, preferuję osiedla jedno rodzinnych domków :) )

Najbardziej boli optymalizacja, albo jej brak. Wiem że to Beta ale w BF3 miałem prawie wszystko na Ultra (wyłączyłem tylko rozmycia, jakieś wygładzanie cieni i antialiasing na poziomie średnim) mając średnio 50kl/s. W BF 4 nawet jak ustawiłem WSZYSTKO na LOW to w pomieszczeniach około 35-45kl. a na otwartych przestrzeniach 25-35 z naciskiem na 29 kl/s. Na Auto detekcji ustawiło mi prawie wszystko na High poza Atialiasingiem na Normal. Wtedy to Fraps pokazywał mi około 25-30 kl/s, a podczas jakiś wybuchów to 20. Podsumowując gra straszliwie krzaczy i klatkuje. Nawet jeśli w wersji finalnej poprawią o jakieś 5kl/s to nie kupuje tej gry do czasu aż zmodernizuje kompa, ponieważ co to za przyjemność grać na LOW lub Normal (Będzie brzydziej niż w BF3).

A wam jak chodzi BF4?? Pewnie zaraz posypia się posty że na 2 rdzeniowych prockach, 2gb ram, karta gtx9800 chodzi plynnie na ultra ;)

Mój komp:

AMD Phenom II X4 965 - 3.4 ghz
Radeon HD 6950 2gb ramu
8 GB Ram DDR 2 667 mhz

P.S. Wiem że procek i pamięć ram ssie na dzisiejsze ULTRA standardy (typu ustawinia ultra w Crysis 3, Arma 3, BF4 itp) ale i tak powinny dawać w miarę stałą płynność. Pozdrawiam



Mój:
6GB Ram
Radek 7790
i5 3350p

W trójce na rozdziałce 720p lata na ultra z wyłączonym rozmyciem i aa + z 3 ustawieniami na wysokie przy 50-60 fpsach ( pozdrowienia dla mofixa, znaffco ;) ), a w becie czwórki na medium ustawieniach raz chodzi płynnie, aż oczy cieszy (P.S latanie helikopterem szturmowym bajka, bez porównania do tego co było w trójce :D), a za drugim razem haczy na najniższych... Nie ogarniam XD


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL