Teraz jest 28 mar 2024, 21:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 paź 2013, 14:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
BF-FAN napisał(a):
Dlaczego mnie obrażasz ?
Mam syna zapewne starszego od Ciebie.
Po stylu Twojej wypowiedzi domniemam ,że masz 12 lat i pryszcze na nosie.
Więcej kultury proszę.


Wybacz, że to co napisałem nie przypadło ci do gustu. Do prawdy ubolewam teraz pójdę zastanowić się nad swoim zachowaniem. LOL

Wierzbin napisał(a):
Też nie przeginajmy w drugą stronę.
BF jest zręcznym zlepkiem arcadowego COD i realnego symulatora. Weźmy pod uwagę kalibry broni, ich szybkostrzelność czy zasięg.
Sprawa jest skomplikowana w balansie tych broni. By nie robić karabinu, który strzela jednocześnie szybko, celnie i mocno (patrz M16 BF3).

Zawsze niestety będzie ta jedna broń która sumarycznie będzie najlepsza i w efekcie po paru miesiącach co 2 osoba będzie jej używać :P Szczególnie jak ich jest tak wiele.

Wierzbin napisał(a):
Swego czasu w BF3 przed którąś tam łatką strzał z działa czołgu 120mm w śmigłowiec zaledwie go wyłączał z rozgrywki, ale nie niszczył. Na szczęście jest to teraz naprawione i 1 celny strzał wystarcza by śmigłowiec zupełnie się popsuł.
Niby arcade, ale zdrowy rozsądek mówi co innego.


No to teraz jest jak w trójce przed patchem :> No, ale tu była mowa o zwykłych rakietach. Z tymi też w trójce były niezłe kombinacje z dmg jak i z momentem disable pojazdu. Jak dla mnie w bf4 jest o tyle dobrze, że nawet jedna rakieta przy odpowiednich umiejętnościach pilota/gunnera potrafi wyłączyć wrogi śmigłowiec z walki.
Z czołgami niszczącymi na strzał, to kara za latanie za nisko musi być ^^ Jedynie guided rpgi bym zmniejszył dmg bo destroy i to jeszcze nawet transportowej to jest po prostu bzdura.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2013, 14:29 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2012, 11:04
Posty: 99
Wierzbin napisał(a):
Nie piszę o rozsądku DICE, tylko o tym, że wygląda to głupio, jak czołg strzela do śmigła, trafia, a ten dalej sobie leci.

Właśnie o to mi chodzi.
Strzelam do śmigłowca transportowego z czołgu, a ten sobie startuje i leci dalej.
Arcade ,arcade .ale zdrowy rozsądek i logika mówi ,że pocisk czołgowy
trafiając w poszycie śmigłowca zrobi w nim dziurę wielkości połowy tegoż.
Tak jak 4 pociski ziemia powietrze ... wiadomo,
bez przesady jednym nie niszczmy zabawy ,ale 4 to może zrobić 40 ?

Pozdrawiam.

Ps
Szakal wątpię abyś ubolewał.
Dzieciaki jak Ty myślą ,że są pępkiem świata.
Kiedyś jak dorośniesz zrozumiesz gdzie robisz błąd.
Porozmawiaj o tym z mamą.
Dobre Ci radzę.
Przepraszam za OT.


Ostatnio edytowano 8 paź 2013, 14:33 przez BF-FAN, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2013, 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
BF-FAN napisał(a):
Strzelam do śmigłowca transportowego z czołgu, a ten sobie startuje i leci dalej.
Arcade ,arcade .ale zdrowy rozsądek i logika mówi ,że pocisk czołgowy
trafiając w poszycie śmigłowca zrobi w nim dziurę wielkości połowy tegoż.
Tak jak 4 pociski ziemia powietrze ... wiadomo,
bez przesady jednym nie niszczmy zabawy ,ale 4 to może zrobić 40 ?

Pozdrawiam.

Niekierowany 120mm HEAP z tankiety vs. Stingerowe 85mm (nigdzie nie mogę znaleźć dokładnych danych) kierowane na ciepło. Doskonale widać że trafienie helki z tankiety to większe osiągnięcie niż ze Stingera.
Tudzież, obrażenia powinny być odwrotnie proporcjonalne do łatwości obsługi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2013, 23:02 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2012, 15:41
Posty: 24
BF-FAN napisał(a):
...
Tak jak 4 pociski ziemia powietrze ... wiadomo,
bez przesady jednym nie niszczmy zabawy ,ale 4 to może zrobić 40 ?


Ja co prawda nie grałem w BF3, jakoś tak wyszło, ale pamiętam czasy dobrego BF2, w który grałem ponad 3 lata... Tam, żeby zestrzelić śmigłowiec z rakiet ziemia-powietrze (Stinger/igła/jaktamzwał), trzeba było wpakować 3 rakiety. Albo przynajmniej 2 rakiety i poprawić samolotem :mrgreen:
Podejrzewam, że tutaj wrócili do tego schematu, ale dołożyli perk z BFBC2? Chociaż nie wiem, czy w BF3 istniały perki dla pojazdów...? Może dlatego trzeba użyć tych 4 rakiet?

A tak w ogóle z tego co pamiętam, to w BF2 strzelanie 3 rakietami do śmigłowca nikomu nie ujmowało radości z rozgrywki, wręcz przeciwnie - trzeba się było postarać!!! Po pierwsze dlatego, żeby trafić tymi rakitami śmigłowiec, który już uciekał albo do nas strzelał... Po drugie jeśli się było pilotem śmigłowca, to trzeba było umieć albo spierniczać, albo wiedzieć, którą wyrzutnię rozwalić... Dlatego nie latał byle kto, bo takiego od razu ściągali na ziemię. Jak dla mnie może mało realistyczne, ale dawało dużo FUN'u z gry, bo strzelałeś do heli, potem spierniczałeś przed TV-rakietą z tegoż heli, a potem znowu biegłeś do wyrzutni tylko po to, żeby zobaczyć, że ją rozpierniczyli :lol: :mrgreen:

A w ogóle ludzie - LUUUUZ!!! Gry są po to, żeby się zrelaksować, a nie kłócić o nie... :stupid:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 paź 2013, 08:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Różnica jest taka, ze w BF2 helikiem trzeba było nauczyć się latać i nie było to proste, naprawianie trwało dłużej, a start to w ogóle trwał wieki.
W BF4 heli startuje w momencie jak się do niego wsiądzie, naprawa to chwila, a latać można się nauczyć w 3 minuty - manewrowanie między wieżowcami to jak spacer po parku.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 paź 2013, 10:31 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Latanie moze i jest latwe, nie mam porowania z poprzednimi czesciami niz BF3 ale przynajmniej tutaj helikopter nie bedzie kosil polowy druzyny przeciwniej jak to jest w mapach Conquest - ktos wsiadze, pare pociskow z gunnera i zdobywa kille, nawrot i znow - tutaj juz trzeba celowac a nie spamowac


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2013, 09:50 
Offline

Dołączył(a): 2 kwi 2010, 07:00
Posty: 14
BF-FAN napisał(a):
Też tak mam.
Irytuje mnie jeszcze zadawanie obrażeń i zniszczeń.
Trzeba 4 rakiety wystrzelić i trafić aby zniszczyć śmigłowiec.
W realnym świecie wystarczy jedna i po sprawie.

Troszkę przedobrzyli....

No to wsadźmy jeszcze mechanika do śmigłowca i potrzebny będzie cały pluton inżynierów do jego zniszczenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2013, 12:31 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Czy pelna wersja gry bedzie posiadala quady na tej mapce z bety? Na bootcampie pokazuja urywek "only in bf" gdzie ktos wjezdza quadem do windy i kosi gosci, a potem wyskakuje z budynku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2013, 15:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Zaglądają tutaj jacyś weterani BF2 ? Jeśli tak to prosiłbym o info czy jest sens w ogóle tym głowę zawracać. Nie mam możliwości przetestowania bety.
BF3 i BC2 mieliśmy za darmo, teraz wolałbym kasy nie wtopić. Gdybym kupił w/w gnioty dobrze bym sobie w brodę pluł :?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2013, 15:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2011, 11:56
Posty: 22
@Up

Beta BF4 jest za darmo do przetestowania, nie musisz mieć nic :)

Co do pytania, w BF2 grałem (z BF3 nie miałem do czynienia) i uważam że mimo wszystko 2 była lepsza, chociaż wiadomo że na razie mamy dostęp tylko do bety.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2013, 15:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
ergon napisał(a):
@Up

Beta BF4 jest za darmo do przetestowania, nie musisz mieć nic :)


Bez karty graficznej to ja za dużo nie pogram :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2013, 16:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Skoro uważasz, że BF3 to gniot, to nie zawracaj sobie głowy BF4.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2013, 20:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2005, 22:48
Posty: 203
Adasi napisał(a):
Zaglądają tutaj jacyś weterani BF2 ? Jeśli tak to prosiłbym o info czy jest sens w ogóle tym głowę zawracać. Nie mam możliwości przetestowania bety.
BF3 i BC2 mieliśmy za darmo, teraz wolałbym kasy nie wtopić. Gdybym kupił w/w gnioty dobrze bym sobie w brodę pluł :?


Samo wprowadzenie dowódcy mam nadzieje że spowoduje pojawienie się serwerów only teamplay, gdzie za nierealizowanie rozkazów kick. Gra wg. mnie jest bardziej żywsza od bf3. Ja biorę w ciemno.

Bf3, bc2 w porówaniu do bf2 jest gniotem. Wg mnie BF4 na szczęście na gniota się nie zanosi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2013, 20:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
JarasS napisał(a):
Bf3, bc2 w porówaniu do bf2 jest gniotem. Wg mnie BF4 na szczęście na gniota się nie zanosi.


I właśnie dlatego proszę o opinię weteranów. Oby było jak mówisz.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2013, 20:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Adasi napisał(a):
JarasS napisał(a):
Bf3, bc2 w porówaniu do bf2 jest gniotem. Wg mnie BF4 na szczęście na gniota się nie zanosi.


I właśnie dlatego proszę o opinię weteranów. Oby było jak mówisz.

No tak, bo przecież lepiej się słuchać tych co przytakują, a ci to mają coś więcej do powiedzenia olać.
Otóż dla twojej wiadomości spędziłem nad BF2 sporo czasu i BF4 ma z 2 wiele wspólnego ale też bardzo wiele je dzieli. Znacznie bliżej jest jej do BF3 jak do BF2.
Commander to jeszcze nie koniec świata.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL