Teraz jest 16 kwi 2024, 09:44

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 paź 2013, 13:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Rozpędzanie się przed sprintem?
Nurkowanie. Nowe style pływackie, żabka / kraul

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2013, 16:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:22
Posty: 169
Lokalizacja: SZCZECIN
Najlepsze są te ściany betonowe. Jedziemy czołgiem i bum ściany nie ma :) Znalazłem dobre miejsce do ostrzału przy fladze jadę ponownie bo flagę przechwycili cholera nie ma już żadnej ściany wszystko rozdupczyli. Na dachach tez już nie jest bezpiecznie trzeba mieć oczy dookoła, a nawet obserwować dachy aby jakiś snajper nas nie ustrzelił. Trzeba posiadać dobry zespół i dobre rodzaje broni aby komfortowo grać. Dwóch obserwuje dachy reszta zajmuje się osłona na poziomie. Dobra jest tez opcja dołączania do zespołów aby odrodzić się na najlepszej pozycji. Jest kilka bugów. Np. na dachach są przeszkody których nie można przeskoczyć i trzeba iść wokół nich. Defibrylator rzadko się przydaje gdyż ciało po kilku sekundach jest nie do odratowania. Trzeba by być metr non stop od żołnierza aby zdążyć go uratować. Czy jest jakaś strona za co się dostaje punkty ? Z tego co widzę można zabić tylko 5 osób ale mieć punktów najwięcej gdyż liczy się tylko praca zespołowa.

_________________
Czy kupić BF4 ??
Poczekaj z pół roku aż wyjdzie kilka dobrych patchy i przestanie wywalać, a grę kupisz za połowę ceny. Teraz gra to badziew.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2013, 17:31 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 17:25
Posty: 61
To fakt, że za pracę zespołową dostaje się najwięcej punktów. Graliśmy we dwóch w oddziale z kolegą i na koniec meczu byliśmy na 2 i 3 miejscu, mimo iż kolega dopiero zaznajamiał się z grą. Przydatne jest wydawanie rozkazów przejęcia flagi - wtedy dowódca dostaje punkty za to, że jego kompani wykonali rozkaz i odwrotnie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2013, 20:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Krecik napisał(a):
To fakt, że za pracę zespołową dostaje się najwięcej punktów. Graliśmy we dwóch w oddziale z kolegą i na koniec meczu byliśmy na 2 i 3 miejscu, mimo iż kolega dopiero zaznajamiał się z grą. Przydatne jest wydawanie rozkazów przejęcia flagi - wtedy dowódca dostaje punkty za to, że jego kompani wykonali rozkaz i odwrotnie.



A tyle osób tego nie ogarnia, że masakra. Zawsze muszę zmienić squad raz czy dwa aby znaleźć kogoś kto zna ten feature

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2013, 22:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wystarczy założyć nowy i sam możesz wydawać "rozkazy".

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2013, 23:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Nie chce mi się czekać aż łaskawie ktoś przyjdzie mi do squadu :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2013, 23:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:22
Posty: 169
Lokalizacja: SZCZECIN
Ja tam ciągle zmieniam squad aby stawiać jak najbliżej map lub w jakiś dobrych miejscach. Nie wyobrażam sobie ciągłej gry w jednym squadzie. Obecna mapa jest strasznie nudna już ;/

_________________
Czy kupić BF4 ??
Poczekaj z pół roku aż wyjdzie kilka dobrych patchy i przestanie wywalać, a grę kupisz za połowę ceny. Teraz gra to badziew.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2013, 23:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pilot helikoptera napisał(a):
Ja tam ciągle zmieniam squad aby stawiać jak najbliżej map lub w jakiś dobrych miejscach. Nie wyobrażam sobie ciągłej gry w jednym squadzie.

To z ciebie taki teamplayer jak z koziej dpy trąba.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2013, 01:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:22
Posty: 169
Lokalizacja: SZCZECIN
Bo aby był dobry squad trzeba mieć najlepiej kilku kumpli i połączenie z nimi przez mikrofon. Teraz co z tego że jestem w squadzie z kimś innym jak poza możliwością zespawnowania się na nim nie ma żadnej pracy zespołowej. Kilka razy zdarzyło mi się że skończyło mi się ammo, a żołnierz wsparcia z mojego squadu leży obok mnie i ma to dupie mimo że wydaję komendy że potrzeba ammo. Bardzo mało osób wyrzuca apteczki, a zasobniki ammo to już trzeba mieć prawdziwie szczęście. W BF2 jak poległem to zaraz jakiś przyleciał z defibrylatorem. Tutaj zero reakcji. Nikomu się nie chce tego używać. Dlatego jeżeli nie gramy w prawdziwym teamie przyjaciół to nie ma co siedzieć w jednym squadzie.
Może w pełnej wersji się to poprawi jak trochę ludzi odblokuje trochę gadżetów :)

_________________
Czy kupić BF4 ??
Poczekaj z pół roku aż wyjdzie kilka dobrych patchy i przestanie wywalać, a grę kupisz za połowę ceny. Teraz gra to badziew.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2013, 03:22 
Offline

Dołączył(a): 3 sie 2009, 11:07
Posty: 416
To, że nikt nie reanimuje to się nie dziw, bo mało kto ma defibrylator. Kiedyś była mowa o stacjach dla pojazdów które mogły się w niej naprawiać i ładować ammo, to będzie w pełnej wersji czy to była tylko kolejna ściema? Ten system z "limitem" amunicji jest prawdę mówiąc beznadziejny...

_________________
RIP: Battlefield Play4Free † 20. Dec. 2011


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2013, 06:34 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2011, 00:49
Posty: 150
raczej twój post jest beznadziejny, jedno z lepszych rozwiązań. ale jak ktoś strzelał byle strzelić bez celowania bo unlimited to teraz będzie narzekał...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2013, 07:56 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2012, 15:41
Posty: 24
***ALIEN*** napisał(a):
FPS mam średnio 50/60 gram na laptopie MSI GT70 ustawienia HIGHT 1920-1080 (i7-3630QM, GTX675MX 2GB, 8GB RAMU)


No i właśnie takiego posta szukałem! Mam zamiar kupić dokładnie ten sam sprzęt, ale się wahałem... Teraz już go biorę w ciemno 8)

A tak w ogóle to czy ktoś może powiedzieć, jakie mapy będą w ostatecznej wersji BF4? Czy będzie Wake Island/Karkand/Gulf of Oman albo inne podobne z BF2???


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2013, 09:07 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Akurat limitowana amunicja to plus, ostatnio gralem w BF3 po prawie polrocznej przerwie, ile spamu w CONQ jest poprzez helikoptery ktore lataja i nonstop strzelaja z gunnera, albo czolg ktory strzela wszedzie gdzie popadnie (rozwalajac mape juz na samym poczatku)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2013, 10:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Na to, że ktoś was revivnie, to ja w tym momencie przestał bym liczyć, przy takim czasie jaki jest na dobiegnięcie i użycie defibrylatora... Sam próbowałem tym się bawić i nie latając pod ogień wroga to już ta baretka za bodajże 4 revivy jest niezłym osiągnięciem. Wystarczy spojrzeć w staty po grze, liczba wskrzeszeń na ogół oscyluje między 0-15 :P A w bf3 ile tego było na rundę? Setki?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2013, 12:05 
Offline

Dołączył(a): 3 sie 2009, 11:07
Posty: 416
czopor napisał(a):
raczej twój post jest beznadziejny, jedno z lepszych rozwiązań. ale jak ktoś strzelał byle strzelić bez celowania bo unlimited to teraz będzie narzekał...

Twoje czytanie ze zrozumieniem jest beznadziejne, mnie też wkvrwia to, że amunicja sie nie kończy. Napisałem jasno, że kiedyś był news w którym było napisane, że będzie można ładować pojazdy w specjalnych stacjach, a puki co w becie tego nie widzę, szkoda.

_________________
RIP: Battlefield Play4Free † 20. Dec. 2011


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL