Teraz jest 25 kwi 2024, 15:05

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 paź 2013, 14:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Piotr19953 napisał(a):
pozdrowienia dla mofixa, znaffco ;)

Podawanie wyników z bety jest co najmniej niemiarodajne, bo to coś chodzi jak chce.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2013, 14:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
Frostbite 3? Jedyna różnica to woda, ta jest zrobiona fajnie. Ale do bety nie wnosi wiele.

Chociaż bitwy morskie na tym silniku byłyby fajne :)
Jakby ktoś pamiętał pierwszego battlefielda. Okrety różnego rodzaju, lodzie podwodne, nawet lotniskowiec. I można było nimi sterować, pływać i ostrzeliwać pozycje wroga na lądzie i na wodzie ;)

Zresztą z całej serii najbardziej mile wspominam 'Desert Combat' - moda do Battlefield 1942, którego twórcy zostali zresztą poźniej zatrudnieni przez DICE do zrobienia BF2 :)
Desert Combat ma swoj wpis w wikipedi, ClanBase i rozgrywki klanowe na poziomie europejskim.

Żeby mieć AC 130 w powietrzy, trzeba było najpierw nim wystartować z lotniska. Samoloty miały tylko rakiety niekierowane :D Latanie helikopterem było sztuką, ale dzięki temu byle kto się nie pchał. Za to jak ktoś już umiał latać, to model kierowanie umożliwiał dużo lepszą kontrolę.
Zatęskniłem za tym modem :(

No ale z ostateczną oceną poiwstrzymam się aż zobaczę resztę map BF4.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2013, 14:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
No bez przesady z tą "sztuką" latania śmigłem w bf2 :wink:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2013, 14:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
aNDY^aND napisał(a):

Zresztą z całej serii najbardziej mile wspominam 'Desert Combat' - moda do Battlefield 1942, którego twórcy zostali zresztą poźniej zatrudnieni przez DICE do zrobienia BF2 :)
Desert Combat ma swoj wpis w wikipedi, ClanBase i rozgrywki klanowe na poziomie europejskim.

Żeby mieć AC 130 w powietrzy, trzeba było najpierw nim wystartować z lotniska. Samoloty miały tylko rakiety niekierowane :D Latanie helikopterem było sztuką, ale dzięki temu byle kto się nie pchał. Za to jak ktoś już umiał latać, to model kierowanie umożliwiał dużo lepszą kontrolę.
Zatęskniłem za tym modem :(



A nie przypadkiem desert conflict jako mod z bf2? ;o
Bo ten to i ja bardzo miło wspominam, grał bym w niego o wiele dłużej kiedyś gdyby było więcej niż ~20 osób na serwerach sumarycznie :P I ac130 mogli by nawet wyciąć z tego moda i wkleić do czwórki :>

edit: okej ogarnąłem, że jest taki w bf1942 mod, strasznie podobny do desert confilct nawet ^^

####

Orientuje się ktoś co w końcu będzie z tym ttk na infantry? Miało być więcej a jest mniej, i już tym pierwszym kałachem strzela się tak jak m16 na lowdpi z bf3... Jak zamierzają takie samo dać w pełnej to chyba sobie odpuszcze infantry w tej grze... :P

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 paź 2013, 14:49 przez szakal0x, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2013, 14:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Wierzbin napisał(a):
No bez przesady z tą "sztuką" latania śmigłem w bf2 :wink:

Wydawało mi się, że On ciągle pisał o Desert Combat do BF1942

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2013, 15:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2009, 10:59
Posty: 139
Mofixil napisał(a):
Piotr19953 napisał(a):
pozdrowienia dla mofixa, znaffco ;)

Podawanie wyników z bety jest co najmniej niemiarodajne, bo to coś chodzi jak chce.

Mi bardziej chodzi o twoją opinię " low/może med " w dziale czy pójdzie mi bf3 daleko po becie :D

Też dobrze wspominam tamten mod, chociaż latanie śmigłem aż tak trudne nie było, żeby to nazwać sztuką.

P.S Pytanie do wszystkich, czy jak ładuje się wam mapa, to przy końcu ładowania pokazują się wam takie dwa paski u góry i na dole, gdzie widać mapę od dołu? Tak samo jak w becie bf'a 3.


Ostatnio edytowano 5 paź 2013, 15:54 przez Piotr19953, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2013, 15:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Piotr19953 napisał(a):
Mi bardziej chodzi o twoją opinię " low/może med " w dziale czy pójdzie mi bf3 daleko po becie :D

Jak się szpila w 720p to nie mam wątpliwości że chodzi znośnie na wyższych detalach, nie wspominałem wtedy o 1080p?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2013, 20:07 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2010, 13:26
Posty: 70
Ja i tak wam zazdroszczę, że zagraliście w betę.
Po tym jak w końcu udało mi się ją ściągnąć i już mi ślinka ciekła z ust muszę się obejść smakiem...

Posiadacze procesorów c2d przez bug w loading screen nic nie pograją mimo, że spełniają minimalne wymagania.
Ot tak DICE / EA postanowiło wychu..ć ludzi.

Jeszcze raz dziękuję DICE / EA za wspaniałe wrażenia i problemy na każdym możliwym kroku...
Miałem pograć w betę i zobaczyć czy mi będzie chodzić na moim wysłużonym sprzęcie i podjąć decyzję czy kupować BF4; a tak to już wiem, że nie warto w to inwestować :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2013, 21:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2011, 11:56
Posty: 22
@Up Z takim prockiem i tak byś sobie za bardzo nie pograł.

Co do bety.. 10h gry za mną i nie widze sensu dalszej gry. Chodzi w miare przyzwoicie.
Gra się całkiem przyjemnie, preorder chyba jednak zostanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 paź 2013, 22:02 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
michal7187 napisał(a):
Posiadacze procesorów c2d przez bug w loading screen nic nie pograją mimo, że spełniają minimalne wymagania.
Ot tak DICE / EA postanowiło wychu..ć ludzi.


Na C2D to możesz pograć w BF4 w trybie Single i tu DICE nie kłamie ale w Multi od trzech lat każda gra z serii Battlefield preferuje procesory czterordzeniowe.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2013, 10:02 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Mapka slaba, dali poprostu taka w klimatach "usa" by czuc wielkosc miasta i budynkow bo w BF3 miejskie byly strasznie niskie nie liczac bardzo Aftermath. Kiedys byla plota ze do 3 bedzie DLC - Patriots, mialy byc w miastach USA - tak wlasnie kojarzy mi sie ta mapa gdy lece pomiedzy budynkami ;).

Reklamuja walki na wodze a mamy 1 statek, skuter i moze pontony, lodzie - 1 wiekszy pojazd? No bez jaj...

Sama beta na plus, nowe elementy gry mi sie podobaja, slaba jest optynalizacja, jesli BF4 nie pojdzie na low w podobnych ustawieniach co 3 to nie kupuje. Nie bede ulepszal pc pod 1 gre a PC dosc swiezy, 2 lata


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2013, 10:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Wszyscy narzekają na tą biedną mapę a mi się podoba :> Wielka nie jest, ale nie czuć tego natłoku przy 64 graczach jak przy niektórych z bf3. Niezłe połączenie infantry i pojazdów już na tej jednej można robić co się chce czym się chce, coś jak sharqui z bf2/3. Jak dla mnie idealna mapa do bety, a nie jakieś gówniane metro co tylko infantry się nadawało by albo jakieś wielkie co tylko na pojazdy by czekali grupami po 10 :P
No ale wersja na domination przegięta - koszmarnie mała, na 32 graczach kompletnie się nie nadaje, to jest na 16 osób MAX imo mapa. Ale plus za te wszystkie duperele dodatkowo rozstawione, mimo że czuć codem to fajnie się na niej gra.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2013, 11:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Zgadzam się, mapka bardzo fajna. Nie jest to może gigant, ale dzięki temu piechota też ma co robić. W trójce na Bandar Desert bez pojazdu nie warto było się ruszać z bazy. Destrukcja mogłaby wprawdzie być troszkę większa, tak żeby na reszcie budynków też było widać uszkodzenia. Nareszcie też mogę polatać sobie helikopterem między budynkami i nie wymaga to latania 10 metrów nad ziemią (mimo, że lubię nisko latać :P). Minusem jest łódź, czemu nie respi się od razu tylko dopiero po zawaleniu budynku? :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2013, 12:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
BlackCockDown napisał(a):
nowe elementy gry mi sie podobaja,

Ekm, ekm... Czy mógłbyś wymienić nowe (jak się domyślam w stosunku do BF3) elementy gry?

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2013, 12:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Dusty [PL] napisał(a):
Ekm, ekm... Czy mógłbyś wymienić nowe (jak się domyślam w stosunku do BF3) elementy gry?

Wychylanie się zza osłon które jest bezużyteczne :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL