Teraz jest 28 mar 2024, 15:50

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 paź 2013, 15:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Mam nadzieję, że w po Świętach, będzie się dało grać w BF4.
Pamiętacie przecież co się działo z BF2, BC2, BF3. Wersja retail i tak nie będzie jeszcze skończona, a co tu dopiero mówić o becie.
Po wypuszczeniu takiego molocha jakim jest BF4 to przez miesiąc będą łaty, łaty, łaty a później drobne łatki.
Także spokojnie. Musimy uzbroić się w cierpliwość.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2013, 16:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 wrz 2007, 12:40
Posty: 12
Co do sterów pod AMD, zaryzykowałem i gra mi nie przycina już w wielu momentach, w których miała ochotę robić to wcześniej. Np. po zawaleniu budynku czułem się jak na pracowniczym laptopie, teraz czuć spadek FPS, ale nie ma znacznych przycinek.

To samo w momencie wielkiego chaosu, czołgi, helikoptery, bomby, łodzie w jednym miejscu już mi nie są aż tak straszne :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2013, 17:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Wierzbin napisał(a):
Po wypuszczeniu takiego molocha jakim jest BF4 to przez miesiąc będą łaty, łaty, łaty a później drobne łatki.
Także spokojnie. Musimy uzbroić się w cierpliwość.

HUEHUEHUE :D
BF3 skończył z ~7 patchami z czego 5 z nich to patch+DLC. Do tego ~30 patchy serwerowych które nie zmieniły prawie nic bo BF jest od dawna boleśnie kliencki.
Ostatni MoH dostał jednego patcha, razem z DLC.
Jeśli dalej tak pójdzie to BF4 na zawsze pozostanie betą.
No ale dobrze! Żeby nie było że jestem ślepy i gloryfikuje przeszłość.
BF2 i 2142 dostały <5 patchy jak dobrze pamiętam i nawet dzisiaj trzeba się nieźle nagimnastykować by wszystko działało jak trzeba, chyba że ktoś ma ogromne pokłady szczęścia.
Valve to tutaj way to go.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2013, 17:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Nie znam gry, produkowanej z takim rozmachem, która w dniu premiery była by "skończona".

Wspomniała mi się taka anegdotka:
"Dzwonią goście do Boga i go pytają:
- Panie Boże, czy wszechświat jest nieskończony?
Bóg odpowiada:
- Tak, wszechświat jest nieskończony.
- To ku*rwa do roboty! "
:lol:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2013, 17:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Wierzbin napisał(a):
Nie znam gry, produkowanej z takim rozmachem, która w dniu premiery była by "skończona".

GTAV, jeśli jakieś błędy już są to raczej powodują uśmiech na ustach a nie stan ogólnego wkurwu.
Oh przepraszam, piąteczka rozmachem bije to coś na łeb, ale czego się spodziewać po 5 latach produkcji względem 2 lat z czego pewnie 3/4 to wciąż szlifowanie silnika którego sami twórcy nie ogarniają.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2013, 20:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:22
Posty: 169
Lokalizacja: SZCZECIN
Mofixil napisał(a):
Wierzbin napisał(a):
Nie znam gry, produkowanej z takim rozmachem, która w dniu premiery była by "skończona".

GTAV, jeśli jakieś błędy już są to raczej powodują uśmiech na ustach a nie stan ogólnego wkurwu.
Oh przepraszam, piąteczka rozmachem bije to coś na łeb, ale czego się spodziewać po 5 latach produkcji względem 2 lat z czego pewnie 3/4 to wciąż szlifowanie silnika którego sami twórcy nie ogarniają.



Przynajmniej w battlefield 4 wszyscy pecetowcy oraz konsolowce od razu dostają grę. W GTA 5 trzeba czekać kilka miesięcy aby wypuścili wersję na PC. Wolę bardziej dziurawą grę ale aby wydali ją w jednym terminie niż czekać bóg wie ile. Potem pojawiają się głupie wojenki konsolowców oraz pecetowców. Niech panowie z R* popracują dwa-trzy miesiące więcej i wydadzą od razu na wszystkie platformy grę. Bugów w gta 5 też jest ogrom. Pełno rzeczy usunęli które były dostępne w gta 4 i SA. Na pewno nie kupię oryginała skoro mam czekać dłużej niż konsolowcy. Skoro sami chcą wojenek to niech piractwo się powiększy. Co innego w BF4 tutaj wymagana jest oryginalna płytka do trybu online :)

_________________
Czy kupić BF4 ??
Poczekaj z pół roku aż wyjdzie kilka dobrych patchy i przestanie wywalać, a grę kupisz za połowę ceny. Teraz gra to badziew.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2013, 21:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Pilot helikoptera napisał(a):
Przynajmniej w battlefield 4 wszyscy pecetowcy oraz konsolowce od razu dostają grę. W GTA 5 trzeba czekać kilka miesięcy aby wypuścili wersję na PC. Wolę bardziej dziurawą grę ale aby wydali ją w jednym terminie niż czekać bóg wie ile.

Hahaha.
Wydawana co dwa lata dziurawa kupa która od poprzedniczki różni się głównie kosmetycznie, wow.
Z innym devem może by przeszło wydawanie średnio oszlifowanego produktu dla czekających klientów i pełne wsparcie aż nie zbliży się do doskonałości tak bardzo jak to możliwe. Problem jest taki że DICE od wielu lat uświadamia nam że ma wyje*ane po całości na głos społeczności i zawsze robią po swojemu (czyli albo naprawiają byle pierdołę pół roku albo nie robią nic). No i dodatkowo zasrywają się ostatnio średnimi dodatkami, bo hajs trzeba doić.
A nextgeny wychodzą jakiś czas PO premierze na PC i currentgen.

Pilot helikoptera napisał(a):
Bugów w gta 5 też jest ogrom. Pełno rzeczy usunęli które były dostępne w gta 4 i SA. Na pewno nie kupię oryginała skoro mam czekać dłużej niż konsolowcy.

Wymień kilka, pomijając te spowodowane tym że gra działa na sprzęcie sprzed niemal dekady. Co możesz zarzucić, super op bramy garażowe posyłające samochód na orbitę?
Usunęli pełno rzeczy z GTA IV (przy którym też płakali że nie ma masy contentu z GTA SA) i właśnie GTA SA, problem jest taki że czego brakuje? Ubranka są, fryzjer jest, tatuaże zmienić sobie można, wszystko na miejscu, czego brakuje? Już pomijam masę dodatkowego stuffu jak nowy system posiadłości czy giełda w grze. Więcej pojazdów, ciekawszy świat, dostosowywanie pukawek nawet jest.
Przy GTAV nie ma się do czego przyczepić prócz tego że aktualnie wyszło tylko na te drewniane konsole.


btw. wszystkie poprzednie części też spiraciłeś? Jak dobrze pamiętam to GTA po wejściu w erę 3D (GTA III) wychodzi z wyprzedzeniem na konsole.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2013, 21:47 
Offline

Dołączył(a): 8 lip 2005, 08:36
Posty: 23
Lokalizacja: Sosnowiec
popieram przedmówce GTA V daje rade i faktycznie jeden z minusow to ze nie ma na PC no ale na konsoli sprzed 7 lat smiga a analogicznie odpal bf 4 na kompie sprzed 7 lat, powodzenia :D
nie wiem co im przeszkadzalo w strzelaniu z bf3, bieganiu i ogolnie gra wygladala lepiej, chodzila plynniej a teraz to masakra straszna, rwie, zacina i zarzyna procesor (przegrzal mi sie). zobaczymy co dadza za miesiac ale pewnie bedzie Betafield 4ever tzn az nie wyjdzie z nr 5 czyli dwa lata :D grac bede poniewaz alternatywa jest jeszcze gorsza (czyt. COD) ewentualnie wrocic do BF3 w ktorym feeling broni byl duzo lepszy, tu sie czuje jakbym strzelal z pistoletow na plastikowe kulki. no nic pozyjemy zobaczymy... miejmy nadzieje ze nie bede sobie plul w brode jak przy zakupie simcity :/

Btw. Trevor mistrz ! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2013, 22:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:22
Posty: 169
Lokalizacja: SZCZECIN
W BF3 nigdy nie grałem więc BF4 będzie dla mnie nowością, a nie odgrzewanym kotletem :lol:

_________________
Czy kupić BF4 ??
Poczekaj z pół roku aż wyjdzie kilka dobrych patchy i przestanie wywalać, a grę kupisz za połowę ceny. Teraz gra to badziew.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2013, 23:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Wierzbin napisał(a):
Mam nadzieję, że w po Świętach, będzie się dało grać w BF4.


Po świętach ogłoszą że pracują nad BF5 i nie będzie komu poprawiać.

Normalnie gram w BF3 na HD6850 x2 w CrossFire i jest nieźle.
Niestety BF4b musiałem wyłączyć crossfire bo nie da się grać. Nawet stojąc nieruchomo przed ścianą liczba klatek skacze samoistnie z 55 do 35 i znowu na 55.
Dopiero bez crossfire na jednej karcie dało się grać normalnie w średnich ustawieniach. Nowe stery beta V2 nic nie pomagają.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2013, 15:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2004, 15:16
Posty: 617
Nowa karta i to samo Gigabyte Radeon HD 7950, 3GB no kilkanaście fps więcej ale i ta się tnie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2013, 15:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Na warpy pomaga zmiana na win8. Sprawdzone, nie tylko u mnie - oczywiście nie zawsze działa ale jak komuś zależy na becie można spróbować - ściągnąć wersje 90 dniową za free i zainstalować na innej partycji. Zero problemów w moim przypadku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 paź 2013, 10:29 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Mi tez ona nie chodzi dobrze, jesli bedzie podobnie w pelnej wersji to wale to i nie kupuje gry. Bo tym sposobem wciskaja ludziom "kupcie nowa grafike bo nasza supergra korzysta z tylu fajnych rzeczy ktore obecne karty juz nie udzwigna", gowno prawda... Kupilem go 2 lata temu dokladnie, i nie bede znow wymienial polowy komputera bo ktos nie umie albo ktos dostal kase by gra chodzila u konkurencji gorzej. Pierd.... takie granie, bede gral w Indie, przynajmniej nie maja wymagan z kosmosu a w wielu przypadkach przedstawiaja wiele idei,pomyslow ktorych nie mamy w grach 3D o wielkosci map z BF


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 paź 2013, 10:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
BlackCockDown napisał(a):
Mi tez ona nie chodzi dobrze, jesli bedzie podobnie w pelnej wersji to wale to i nie kupuje gry. Bo tym sposobem wciskaja ludziom "kupcie nowa grafike bo nasza supergra korzysta z tylu fajnych rzeczy ktore obecne karty juz nie udzwigna", gowno prawda... Kupilem go 2 lata temu dokladnie, i nie bede znow wymienial polowy komputera bo ktos nie umie albo ktos dostal kase by gra chodzila u konkurencji gorzej. Pierd.... takie granie, bede gral w Indie, przynajmniej nie maja wymagan z kosmosu a w wielu przypadkach przedstawiaja wiele idei,pomyslow ktorych nie mamy w grach 3D o wielkosci map z BF

Programiści z DICE pewnie teraz załamują ręce, jak przeczytali twój post.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 paź 2013, 11:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2013, 12:34
Posty: 29
Mi pomogło wyłączenie Triple Buffering. Teraz przy rozdzielczości 1680x1050
Obrazek
działa w przedziale 30-50 fps.

W7/8 GB/Phenom II x4 3,2 GHz/graf AMD 6850


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL