Teraz jest 28 mar 2024, 19:01

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 paź 2013, 11:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, 14:11
Posty: 141
Lokalizacja: Newmarket
Czy fakt ze Bf4 beta chodzi niemal identycznie na kartach ze średniej jak i wysokiej polki nie nasuwa wam pewnych wniosków? Ocenianie finalnej produkcji na podstawie kawałka kodu jakim jest beta nie jest raczej miarodajne.

Gram na identycznych ustawieniach graficznych jak w Bf3. Gra chodzi płynnie, oczywiście nie osiągam stałych 80fps jak w trójce ale jest ok.

i5 2500k
Gtx560ti top
8gb 1600mhz
Win8 pro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 paź 2013, 13:39 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
GTX 760,i5 3470 a granie normalnie to loteria :lol:U kolesia na "tytanie-potworze" to samo. Lagi i zacięcia takie jak bym odpalał to na jakimś starym komputerze.Jednym idzie dobrze innym beznadziejnie.Tak jak kolega wcześniej napisał-"pier...takie granie".Wywalać kasę co dwa lata na bebechy bo panom z dice ciągle mało kasy.Na szczęście nie tylko do bf4 komputer służy.Jest 3 z własnym serwerem,masa znajomych i trzeba mieć nadzieję że wersja właściwa będzie działać normalnie po wypuszczenie 14 patchy i 37 łatek do patchy :lol: :lol: :lol:
Niestety panowie kasa musi się zgadzać a gracz to dojna krowa.Już zarabiają na co po nie których.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2013, 12:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2004, 15:16
Posty: 617
no w końcu naprawili :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2013, 13:17 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Wierzbin napisał(a):
BlackCockDown napisał(a):
Mi tez ona nie chodzi dobrze, jesli bedzie podobnie w pelnej wersji to wale to i nie kupuje gry. Bo tym sposobem wciskaja ludziom "kupcie nowa grafike bo nasza supergra korzysta z tylu fajnych rzeczy ktore obecne karty juz nie udzwigna", gowno prawda... Kupilem go 2 lata temu dokladnie, i nie bede znow wymienial polowy komputera bo ktos nie umie albo ktos dostal kase by gra chodzila u konkurencji gorzej. Pierd.... takie granie, bede gral w Indie, przynajmniej nie maja wymagan z kosmosu a w wielu przypadkach przedstawiaja wiele idei,pomyslow ktorych nie mamy w grach 3D o wielkosci map z BF

Programiści z DICE pewnie teraz załamują ręce, jak przeczytali twój post.


Nowa wersja dala cien szansy ze full bedzie chodzil lepiej, w sumie to tylko BF4 mnie interesuje bo to rozgrywka sieciowa wiec fajnie grac w pare osob z mikrofonem, bo reszta gier juz mnie srednio intersuje, nawet GTAV lezy w konsoli bo jakos ochoty nie mam na gre.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2013, 13:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2011, 11:56
Posty: 22
Wreszcie coś zrobili z betą czy mi się wydaje?
Na i5 3350P i Sapphire HD7870, Hight chodzi ~70FPS.

Edit: Ustawiłem na auto:
Obrazek

I chodzi jeszcze lepiej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2013, 21:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Potwierdzam! Poprawki pomogły, nareszcie mogę uruchomić z włączonym crossfire. Działa płynniej bez większych przycięć.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2013, 01:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2013, 23:18
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
Witam ludziki.
Mianowicie posiadam problem w podobie odnoszący się do wątku- choć nie dokładnie. ( zakładanie nowego wątku uważam za zbędne)

Po najnowszym update, BF4 działa bardzo dobrze. Mieszczę się w granicach 50-45-70 FPSów na HIGH co mnie zupełnie zadowala. Problem niestety dotyczy freezów, które łapie bez możliwości zareagowania inaczej, niż ctrl+alt+del.
Czasami mam okazję po 20min, czasami po 2 meczach. Jeżeli chodzi o temperaturę to GPU mieści się w jakiś 50stopniach, a CPU mniej więcej w podobnych i oscyluje w 70% swojej zużywalności. (jeśli dobrze to odczytuję...)
Moja konfiguracja to po krótce:
intel i5-2400 3.10 (czterojajowy)
geforce GTX 650-ti boost (2giga)
8giga ramu.
Czy ktoś będzie na tyle wdzięczny i odpowie mi , czy to się zdarza też u innych osób, lub mają jakiekolwiek informację jak temu zaradzić?
Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc poza "to jest beta, może to wina bety".
Taka argumentacja mnie nie przekonuje i proszę o konstruktywne odpowiedzi.

z góry pozdrawiam
Peronymous.

_________________
bellum omnia contra omnes.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2013, 05:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Też ostatnio, miewam coraz częściej.
Tak jak zauważyłeś to jest wina bety. Frezy zalicza każdy z kim grałem, czy rozmawiałem.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2013, 22:01 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2012, 11:04
Posty: 99
Od dzisiaj moja gra trwa 20 sekund.
Wywala nie z serwera z komunikatem ,że utracono połączenie z orygin.
Ma ktoś taki sam problem ?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL