Teraz jest 28 mar 2024, 21:46

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 paź 2013, 02:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:22
Posty: 169
Lokalizacja: SZCZECIN
ForeverAlone napisał(a):
zrobiłem z ciekawości test na i5 3350p 8gb ram i 9800gt
Nie wiem czy to wina karty, czy może bety, ale średnio na 32 graczach było 10fpsów :|




No to masz zasyfiony dysk. Ja na takim samym kompie tylko trochę lepszym procku (i5-3570) przy ustawieniach wszystkiego na LOW (tylko tekstury na medium) mam 35-40 fps. Czasem spada do 25 ale tylko jak wali się ten budynek. PerfOverlay.DrawFps 1 ta komenda działa. Pokazuje bardzo wyraźnie w prawym górnym rogu. Aby grać faktycznie bez zacinki trzeba by mieć lepszą kartę graficzną. Może masz słabe chłodzenie i wszystko się grzeje ? Moja karta ma chłodzenie pasywne więc w grze się trochę grzeje. Ale mam natomiast obudowę Storm Stryker i jak ustawię 2/3 prędkości wiatraków to około 8-10 stopni temperatura spada :)

Obrazek

_________________
Czy kupić BF4 ??
Poczekaj z pół roku aż wyjdzie kilka dobrych patchy i przestanie wywalać, a grę kupisz za połowę ceny. Teraz gra to badziew.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2013, 14:56 
Offline

Dołączył(a): 30 cze 2011, 02:39
Posty: 54
Nie jest to zasyfiony dysk, temperatury nie miałem jak zmierzyć, ale na pewno od uruchomienia nie skoczyłaby do 100stopni. Beta jest słabo zoptymalizowana i niektórym działa dobrze, a niektórym ch*****. Nadal na gtx 660 (od gigusia), i5 4430 i 8gb ddr3 mam niestabilne 60 fpsów. Przy low. Raz przy zadymie potrafię mieć 100+, a raz bez zadymy 20. Gdzie 3 działa stabilnie na ultra przy 80+fpsach. No nic poczekamy na pełną wersję, zobaczymy.
Ps 30-40 fpsów to nie jest stabilna gra, nie wiem jak Ty możesz grać przy tylu, mnie by szlag trafił.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2013, 21:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:22
Posty: 169
Lokalizacja: SZCZECIN
ForeverAlone napisał(a):
Nie jest to zasyfiony dysk, temperatury nie miałem jak zmierzyć, ale na pewno od uruchomienia nie skoczyłaby do 100stopni. Beta jest słabo zoptymalizowana i niektórym działa dobrze, a niektórym ch*****. Nadal na gtx 660 (od gigusia), i5 4430 i 8gb ddr3 mam niestabilne 60 fpsów. Przy low. Raz przy zadymie potrafię mieć 100+, a raz bez zadymy 20. Gdzie 3 działa stabilnie na ultra przy 80+fpsach. No nic poczekamy na pełną wersję, zobaczymy.
Ps 30-40 fpsów to nie jest stabilna gra, nie wiem jak Ty możesz grać przy tylu, mnie by szlag trafił.


Najpierw piszesz że masz 10fps, a teraz już nagle 80. Po co testować na karcie 9800 która jest dużo słabsza od gtx 660 ?! :shock: Ja gram na czym mam. Całkiem dobrze mi nawet idzie mimo że czasem skacze gra. Nie grałem jednak na serwerach gdzie jest +50 osób. Za słaba grafika :) Nie ma co oceniać dema poczekajmy na wersję sklepową oraz z dwa patche (nie oceniaj książki po okładce).

_________________
Czy kupić BF4 ??
Poczekaj z pół roku aż wyjdzie kilka dobrych patchy i przestanie wywalać, a grę kupisz za połowę ceny. Teraz gra to badziew.


Ostatnio edytowano 12 paź 2013, 22:47 przez Pilot helikoptera, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2013, 22:00 
Offline

Dołączył(a): 30 cze 2011, 02:39
Posty: 54
Po tej aktualizacji się zmieniło. 10fps na 9800
To jest wersja beta.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL