Teraz jest 28 mar 2024, 18:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 sty 2015, 18:58 
Offline

Dołączył(a): 14 wrz 2014, 14:03
Posty: 5
krolo76 napisał(a):
Brak słów, kultura taka sama jak na serwerze.Całe szczęście są inne,normalne serwery. Zachwujesz się-szkoda gadać.
Panowie olać ich serwer niech sobie tam robią co chcą.Serwerów nie brakuje.


Sprawa rozwiązana idźcie na inne serwery i tam płaczcie... takich jak wy jest pełno wszędzie i każdy pluton który posiada serwery musi się właśnie użerać z takimi zje**mi jak WY !
dziękuję DOBRANOC.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2015, 08:20 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2015, 10:24
Posty: 9
Właśnie zaprezentowałeś swój pluton. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2015, 11:15 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Sprawa rozwiązana idźcie na inne serwery i tam płaczcie... takich jak wy jest pełno wszędzie i każdy pluton który posiada serwery musi się właśnie użerać z takimi zje**mi jak WY !
dziękuję DOBRANOC.[/quote]

Właśnie załatwiłeś sobie kilka banów na inne polskie serwery,tak dla zasady-nie szanujesz innych graczy nie będą szanować ciebie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2015, 22:32 
Offline

Dołączył(a): 7 lut 2010, 16:27
Posty: 21
To może kolego Denon dowiemy się jaki masz nick w grze 8) . Wtedy sprawdzimy logi i bedzie wiadomo czy faktycznie jesteśmy takimi c*****i.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2015, 16:28 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2015, 10:24
Posty: 9
k/d powyżej 3 wystarczy ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2015, 01:53 
Offline

Dołączył(a): 7 lut 2010, 16:27
Posty: 21
Nie obchodzą mnie twoje staty, tylko name w grze albo guid to sobie sprawdzę logi na serwerach bo nie wiem o co tyle dymu robisz. I chcę obadać za co zostałeś skrzywdzony.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2015, 06:31 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2015, 10:24
Posty: 9
Teraz zmieniłeś nicka czy przedstawiciela waszego plutonu. Ja u was już nie gram więc zbedne ci moje staty. To co miałem napisać napisałem i ciesze się że to nie tylko ja zostałem pokrzywdzony, zresztą wszystko już co mieliście do napisania to się już wypaliliście w tym wątku. Po dwa naucz się pisać z zrozumieniem, najpierw chcesz poznać mojego nicka bo chcesz sprawdzić skilla bo niby was nazwałem ci...mi. a teraz chcesz nicka bo chcesz sobie logi sprawdzić. Panowie LECZCIE SIE !.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2015, 12:45 
Offline

Dołączył(a): 7 lut 2010, 16:27
Posty: 21
Typie 2 razy prosiłem ciebie o name aby sprawdzic logi na serwerach. Gówno mnie obchodzi twój skill. Za co dostałeś bana? Bo bez powodu go nie wyłapałeś.W tym linku też nas pojechano http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl ... 706034119/ lecz sprawa szybko się wyjaśniła. Ale skoro nie chcesz go podać to pewnie jesteś ci*ą. I nie pisze tego Fozt tylko ja Beny_Lbn. Ponadto co z tego, że ty do nas nie wejdziesz jak na twoje miejsce jest multum innych ludzi. Bo praktycznie cały czas są u nas kolejki na serwach i ludzie dołączają do plutonu bez spiny. Zacytuje teraz Szaty "Tak się tylko zastanawiam, czy ludziom nie wstyd zakładać takie tematy?" . NIEPozdro & Poćwicz czytanie ze zrozumieniem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2015, 18:40 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2015, 10:24
Posty: 9
Właśnie o takie wypowiedzi administracji mi chodzi. Gratulacje. A po dwa sprawdzić to se możesz siurka w spodniach a nie mnie .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2015, 19:18 
Offline

Dołączył(a): 7 lut 2010, 16:27
Posty: 21
TAkie wypowiedzi administracji są wtedy gdy tłumaczysz coś jakiemuś abderycie co nie czai bazy, a on wraz swoje. Więc widzisz nie podając swojego nicka robisz z siebie idiote :lol: . A w logach wszystko jest zapisane, chyba że czekasz tydzień aż się przedawnią 8) Czy może nazywasz się Denonik i masz wyzerowane konto z jakiegoś powodu hihi :mrgreen: Temat do zamknięcia. A jeśli ktoś ma do nas jakieś ale to zapraszam na TS h1.teamspeak.pl:8700 można śmiało śmigać po kanałach. Lepiej wyjaśnić to od razu a nie skakać po innych forach i wypisywać bzdury pod przykrywką.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sty 2015, 08:15 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2015, 10:24
Posty: 9
Ale napisz coś konkretnego.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL