Teraz jest 28 mar 2024, 17:01

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 maja 2014, 00:35 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2014, 18:47
Posty: 26
a raczej pana: fOztt
http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/user/fOztt/
za co? banowanie lepszych graczy od siebie, na serverze jest tzw ranking graczy. Granie na ich serverze i podnoszeniu swoich umiejetnosci w rankingu i zdobywaniu rangi w pierwszej 10 wiąże się ze zbanowaniem. Po co ? może chłopczyk zły że w rankingu spadl 4 oczka nizej. Serwer był fajny dopóki ta lama która nie zna ani nie ma pojęcia na temat tej gry zaczeła płakac jak dostawala w dupsko.
Uwaga potem wyzywanie od aimbothacków!!! UWaga potem wyzywanie od zabijania plecami tzw obrót o 180 stopni do tylu.!!!!!
Po jakims czasie trolowanie na twich Live, gostek wlazil na twich live ogladal gre i trolowal.
Na sam koniec po probie polaczenia sie z ich serverem komunikat:
,,Masz zakaz wstepu na ten server.Powod: nie ta liga,,
reklama klanu: http://www.youtube.com/channel/UCULJhG_xCUGNrLQadfSKysA
widać że dno bo nawet oceny są 1:2.
Dla kogo serwer? dla lamek i dla ludzi ktorzy nie beda zabijac adminow.
dowód:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 8bd24.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2014, 10:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Wow, jaki dowód ;d No to żeś wygrał sprawę ;d

Jak grałem w bf3 i f0ztt był w innym klanie to mieli serwer tdm i to był najlepszy serwer polski imo ;d Było im wejść na tsa, da się z nim dogadać, jedyne co ma to bardzo mocne poczucie "płace to robię co chce".
No chyba że coś się zmieniło od czasów bf3 :>

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2014, 13:40 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2014, 18:47
Posty: 26
ooo przepraszam! Jeśli gosc fotzzz czy jakos tam się zwie wchodzi na twich live i troluje przez 30 min to bardzo przepraszam ale jest to osoba nie adekwatna zeby byc adminem co gorsza byc jakims ,,smarkiem,, w klanie. Zdania na ten temat nie zmienie i nei ukrywam ze ze 2 osoby znajda sie ktore są normalne. Goscio albo ma problemy ze soba albo nie potrafi sie pogodzic z tym ze ktos jest lepszy od niego. Kolejna rzecz ocenianie kogos o aimbothacka mając w bf4com 12,04% headshotow. Choćby ten cytat jego kolegi z klanu: ,,m4rvell0us c#: Jeżeli wykryjesz przeciwnika --> wyceluj w głowę, jeżeli przeciwnik jest za tobą --> odwróć się o 180 stopni + wyceluj w głowę ;) Efekt? Celność 12,4% :D hue hue hue
1 tydzień temu,, bzdura krótko ujmując.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2014, 13:21 
Offline

Dołączył(a): 10 lis 2013, 02:43
Posty: 27
Patrząc po statach tego Pana na Battlelogu, śmiem przyznać Ci rację, że jest botem... Aż sam z ciekawości wejdę i go zgnoję :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2014, 14:07 
Offline

Dołączył(a): 14 wrz 2014, 14:03
Posty: 5
Te byczek pokaz swoje konto to sie wszyscy posmiejemy :)
a ty kubus niezly placzek jestes skoro placzesz po forach bo cie zbanowali, z tego co widze do tych serwerow sa caly czas kolejki i ogolnie sa zapelnione, wiec jesli jedna pale boli bo nie moze wejsc to nie boj sie serwy dalej beda pelne ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2015, 10:46 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2015, 10:24
Posty: 9
Witam , zarejestrowałem się specjalnie " nie ukrywam " aby dopisać coś do tego wątku. Zgadzam się z Panem pierwszego postu, ta sama sytuacja mnie spotkała. Co do serwerów to tylko zrobili sobię reklamę , serwery UNSQ BF4 do niedawna przez długi okres pracowały bez ANTICHEATS, z tego co się orientuje i mam informacje z plutonu bf4mrs.pl admin tych serwerów pod koniec 2014 roku konfigurował osobiście im punkbuster aby wdrożyć im zabezpieczenia AC. Po rozmowie z ZbieraczTP adminem serwerów Podkarpacki dowiedziałem się również ciekawych rzeczy na temat plutonu UNSQ. Co do VIP slotów na serwerach UNSQ to jest totalna ściema , mam potwierdzenia płatności na rzecz UNSQ na VIP slota za cały rok a osoba która wpłaciła już po miesiącu stała w kolejce. Czyli ludzie płacą a UNSQ okrada ludzi. ROK TO JEST 12 mieś jeśli administracja nie umie liczyć to pomogę. Więc jeśli chcecie kupować VIP slot nie polecam płacić z góry lepiej systematycznie miesięcznie jeśli chcemy grać na ich serwerach.

Serwery podkarpacki też nie należą do super serwrów ze względu na restrykcję wprowadzoną przez adminów nawet za słowo k--a można wylecieć z serwera lecz napewno nie ma miejsca wywalania lepszych graczy od adminów, często gram na ich serewach ponieważ jest też spora grupa " dobrych graczy " można dobrze wyrobić skilla. Do tego jako jedyni chyba na tą chwilę mają pełną obsługę systemu adkats, więc samo mówi za siebię kto ma pojęcie o administracji serwerów bf4. Nie traktujcie mnie zbyt srogo ja wyrażam jedynie swoją opinię na temat serwerów oraz administracji UNSQ.

Pozdrawiam wszystkich.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2015, 12:34 
Offline

Dołączył(a): 14 wrz 2014, 14:03
Posty: 5
Do Pana Denona: Słuchaj gościu jeżeli Cie spotkało coś podobnego to widocznie był jakiś powód. Co do zabezpieczeń to były cały czas uruchomione a podpinany został nowy serwer więc skończ płakać i nie wiem skąd bierzesz takie informacje. Co do vipów wszystko działa w porządku popytaj ludzi a nie pi*****sz jak mały dzieciak, łazisz po forach i płaczesz typowe bo zostałeś skrzywdzony. Kup sobie swój serwer ustaw po swojemu siedź na nim nawet sam przez rok ... a najlepiej to wyrzuć komputer albo usuń BF`a i Ci przejdzie
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2015, 14:00 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2015, 10:24
Posty: 9
Tak tylko dlaczego nie tylko ja z wami miałem problem mamy już 3 osoby z samego wątka ja kolega z 1 posta oraz Zbieracz to cos w tym musi być. I nie ucz mnie gdzie mam sprawdzać czy sa zabezpieczenia ponieważ na ACI ani jednego waszego serwera nie było więc własnie widać jaki z ciebie PSEUDO administrator.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2015, 14:05 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2015, 10:24
Posty: 9
A po 3 Panie PSEUDO administratorze widać jak ci zależy na jakości serwera. 10 zł aby być w plutonie super ekstra ceny za vip slota a napisz co takiego włożyłeś w serwer żeby być wyjątkowy. ADKATS nie ma , statsów nie ma gówno nie serwer a najlepsi sa ci kamperzy u was zero admina kase bierzecie i ****... robicie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2015, 14:09 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2015, 14:07
Posty: 1
A ja dodam tylko tyle że nie mam 15 lat żeby czytać kur.... co 5 min po dwa mam dziecko które już umie czytać i często siedzi mi na kolanach więc jeśli płace za serwer nie życzę sobie przekleństw. Pozdrawiam. Co do UNSQ zostawie to bez komentarza.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2015, 14:30 
Offline

Dołączył(a): 14 wrz 2014, 14:03
Posty: 5
Denon napisał(a):
A po 3 Panie PSEUDO administratorze widać jak ci zależy na jakości serwera. 10 zł aby być w plutonie super ekstra ceny za vip slota a napisz co takiego włożyłeś w serwer żeby być wyjątkowy. ADKATS nie ma , statsów nie ma gówno nie serwer a najlepsi sa ci kamperzy u was zero admina kase bierzecie i ****... robicie.


Nie będziesz mi życia układał pacanie, idź się wypłacz jeszcze gdzie indziej bo tu już się wypaliłeś. Co do ustawień serwera i zabezpieczeń:
po pierwsze idioto wszystkie zabezpieczenia działają więc to chyba Ty jesteś pseudo administrator ;)
po drugie idioto to jest nasza sprawa jak ustawiamy serwery (jakich używamy pluginów itd..) i jak działa nasz pluton, a tobie i c**j wie komu jeszcze g****o do tego, więc skończ się ośmieszać, bo jesteś zwykłym zerem i kolejnym płaczkiem co dostał banika. Tak naprawdę nic tym nie wnosisz a my Cię mamy w głebokim poważaniu.
Proponuję kup serwer ustaw go tak za**biście i podaj linka to wejdę zobaczyć twoje dzieło Panie EKSTRA ADMINIE INTERNETU ŚWIATA.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2015, 15:59 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Na razie to ty się ośmieszasz wyzywając ludzi z wytkniecie ci prawdy.Masz śmietnik na serwerze u siebie-twoja sprawa ale nie wyzywaj ludzi bo to bardzo nie ładnie.Co do kickowania ludzi z tego serwera-oczywiście że prawda,czasem nawet łady dopisek można dostać.Ogarnij tych swoich pomocników.

http://scr.hu/3ho7/tgmf0 Żeby Polak do Polaka tak pisał-ręce opadają.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2015, 16:21 
Offline

Dołączył(a): 14 wrz 2014, 14:03
Posty: 5
krolo76 napisał(a):
Na razie to ty się ośmieszasz wyzywając ludzi z wytkniecie ci prawdy.Masz śmietnik na serwerze u siebie-twoja sprawa ale nie wyzywaj ludzi bo to bardzo nie ładnie.Co do kickowania ludzi z tego serwera-oczywiście że prawda,czasem nawet łady dopisek można dostać.Ogarnij tych swoich pomocników.

http://scr.hu/3ho7/tgmf0 Żeby Polak do Polaka tak pisał-ręce opadają.


Tego screena wiesz gdzie możesz sobie umieścić? Chyba dobrze wiesz gdzie, nie widzę tu żadnego dowodu aby screen pochodził z servera unsq więc?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2015, 17:14 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2015, 10:24
Posty: 9
Wszyscy się ośmieszają którzy maja pare słów do powiedzenia. Może napisz Panie Foozt coś konkretnego bo za dużo uzywasz słów idiota. Bo idiotą musisz być ty skoro idziesz i prosisz innych o pomoc w konfiguracji serwerów. " PALANCIE "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2015, 17:38 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Brak słów, kultura taka sama jak na serwerze.Całe szczęście są inne,normalne serwery. Zachwujesz się-szkoda gadać.
Panowie olać ich serwer niech sobie tam robią co chcą.Serwerów nie brakuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL