Teraz jest 28 mar 2024, 17:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lis 2015, 18:30 
Offline

Dołączył(a): 8 lis 2015, 18:10
Posty: 1
Ok słuchajcie, byłem graczem ich serwera 1600CQL
Świetny serwer długo na nim grałem, ale po pewnym czasie zacząłem przeszkadzać im.
Topowy gracz bardzo denerwujący; plot, czołg, lav - głównie.
Dostałem bana rzekomo niesłusznego, sam szef szefów mi to powiedział. Zrobiłem góvvno burzę na ich forum, odbanowali mnie.
No ale cóż jak wszedłem zaś na ich serwer, znów zamiatałem bardzo ładnie.

No i historia się zaczyna:
Respawnując się w bazie czekał na mnie gość o nicku pacus31
nie wiadomo dlaczego zaczął we mnie strzelać z mbt lav (chyba) - teamkill zabił mnie
Wołam admina mówię mu że gość mnie zabija. nic
kolo latał za mną próbując mnie teamkillować znowu
Ja wołam admina nic. W końcu odzywa się admin grethic, ale zero reakcji
piszę wściekły że koleś biega za mną że ma 0/4 bo tylko próbuje mi uprzykrzać grę
w końcu dopisałem ped*ł je*any

I co od razu ban z pozdrowieniami od Foztt'a
Na forum napisali żeby mnie nie odbanowywać za nic w świecie!

Wchodzę na teamspeak'a a tam widzę CO?
pacus31 z całą adminką serwera w pokoju! :)

Tak bardzo chcieli się pozbyć topowego gracza ( Z CZEGO SŁYNĄ!) że zorganizowali ten zajebisty teatrzyk i czekali aż popełnię ten błąd i kogoś obrażę.

Udało im się ale ja już tam i tam nie wrócę.
Z listy banów widać, że nie od dzisiaj banują za byle co graczy ze swojej listy najlepszych.
Dzisiaj vOR dostał tam bana, a grałem z nim i wiem, że był dobry!

nick: v0R_
czas: PERM / RBAN / TBAN
serwer: all / 1 / 2 / 3
EA GUID: EA_3CCD8EF2EA34BD11DBEF4A58C8174FED
data: 07.11.2015 11:50
powód: dostal bana za wyzywanie nie ZDEJMOWAĆ BANA!!!
dowód: 2015-11-07 11:37:31 - Chat v0R_ to all: Finally im back, noob admin ban me yesterday xD

Za takie coś ban od razu no bo pojechał admina ostro, a pierwszy ban i tak był za bzdety.
<12:31:56> "v0R_": If you see Robinson, please tell him not to ban me anymore for crazy noob reasons

W moim przypadku;

D3nis89:
Cześć, nie wiem gdzie to napisać, nie wiem czemu nie odpisujecie na priv, więc napiszę tu.
Na serwerze 1600cql w jakimś tam momencie, zapewne z poirytowania wypakowałem komuś dwa strzały w pojazd.
Nie pamiętam kto to był, pamiętam tyle, że nawet go nie team kill'owałem. Okazało się, że admin i chyba też miał zły dzień.
Dostałem od razu z buta bez niczego permbana. Ja wiem, że źle zrobiłem, ja wiem, że nie należy. Ale czy poważnie od razu perm???
Wejść do Was miałem ponad 500, nie wyzywałem, nie miałem nigdy tempbana czy kicka. Jedna pomyłka i perm? Czy to dlatego, że byłem topowym graczem?
Czy też, bo ktoś z adminów miał zły dzień? Chętnie pogram jeszcze na tym serwerze, ale musicie mi odpowiedzieć.
Pozdrawiam

_Polski_Martin napisał(a):
C PLAYERNAME EA GUID PB GUID LAST ACTIVE VISITS
PL D3nis89 EA_B880CB0040F7EFC15D4091F5E32839E8 FD80A915E129145C1A4F92FE330D7198 2015-11-03 18:44:42 1

nic w logach nie widziałem żeby ktoś cie wyrzucił czy byś bana dostał poza tym chyba serwery pomyliłeś bo na naszym tylko raz byleś Smile a nie 500 Tongue
kłamstwo zawsze na jaw wyjdzie

Martin nie rób se jaj, na UNSQ grałem non stop Smile Byłem zdaje się 49 na liście. Na bank co niektórzy mnie czają. I proszę Cię nie nazywaj mnie kłamcą.




Wtem dodałem kilka battlereport'ów i nagle wszystko się wyjaśniło, że jednak były resetowane staty serwera itd.
Odbanowali mnie po to żeby reszta adminów nastawiła pułapkę na mnie i znów mnie zbanować od czego zacząłem w poście.

Kończąc, nie polecam grać tam jako na ulubionym serwerze i być dobrym! Ja miałem tam k/d 9.xx po ponowny odbanowaniu. Wcześniej ponad 5 ale ubite przez ponad rok.
Prędzej czy później znajdą byle co byle lekko się zdenerwujecie i coś napiszecie co podepną pod obrazę innego gracza i już usuną was żebyście nie dominowali.
Chyba że jesteście z klanu unsq albo evn.

Świetny serwer!!! Beznadziejnie zarządzany.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL