Battlefield.pl
http://forum.battlefield.pl/

Wspólna gra (PS4)
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=164&t=50348
Strona 1 z 1

Autor:  MrCzarny [ 29 gru 2013, 13:49 ]
Tytuł:  Wspólna gra (PS4)

Witam.

Z racji tego, że wraz z premierą najnowszej części zrobiłem "przesiadkę" z PC na konsolę, poszukuję osób do wspólnej gry. Niestety, większość e-kolegów pozostała przy blaszakach, więc na chwilę obecną brakuje mi kompanów do wspólnej zabawy. Oczywiście mam tutaj na myśli grę opartą na komunikacji głosowej. Chętnych proszę o odpowiedź w tym temacie bądź bezpośrednio na PW. :)

Pozdrawiam.

Autor:  Dusty [PL] [ 29 gru 2013, 14:36 ]
Tytuł:  Re: Wspólna gra (PS4)

MrCzarny napisał(a):
Oczywiście mam tutaj na myśli grę opartą na komunikacji głosowej.

Z ciekawości zapytam o komunikację głosową.

W PS3 było tak, że by używać mikrofonu trzeba było mieć "komórkowego" blutootha włożonego w ucho, co oznacza, że miało się upośledzone słyszenie na jedno ucho (jak ktoś grał na głośnikach surround). Jak rozwiązano w PS4?

Autor:  Mofixil [ 29 gru 2013, 14:48 ]
Tytuł:  Re: Wspólna gra (PS4)

Dorzucają w standardzie kabel ze słuchawką i mikrofonem więc prawdopodobnie znowu będzie jednouszne upośledzenie.

Autor:  MrCzarny [ 29 gru 2013, 16:36 ]
Tytuł:  Re: Wspólna gra (PS4)

Niestety, ponownie mamy do czynienia z tym "jednousznym upośledzeniem". xD Osobiście nie narzekam, da się to przeboleć. Ogólną głośność gry ustawiłem na około 30%, więc nawet czat w grze działa poprawnie (tj. w miarę wyraźnie słychać innych użytkowników xD). Nie ma więc tragedii. Headset jednak wygląda bardzo biednie, typowo "biedronkowa" prezencja, choć jakość samego mikrofonu jest zadowalająca. Cóż, z zakupem lepszego headsetu trzeba będzie poczekać - po pierwsze fundusze, po drugie oczekiwanie na oficjalną aktualizację systemu, która dostarczy w końcu oficjalne wsparcie dla zestawów słuchawkowych. :)

Autor:  yacub [ 11 sty 2014, 00:41 ]
Tytuł:  Re: Wspólna gra (PS4)

Jak będziesz przymierzał się do solidnego headsetu, to polecam Sony Pulse Elite - jak tylko Sony wypuści na dniach patch do modułu BT, bo obecnie wszyscy korzystają z niego przez jack'a 3.5mm, czyli bez 7.1 (symulowanego) i Appa. Mega solidny headset.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/