Teraz jest 28 mar 2024, 19:13

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 paź 2014, 11:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
szakal0x napisał(a):
Przesadzasz... Nie wszystko musi byc jakims arcyplanem majacym na celu zwiekszenie sobie przychodow...

EA, Ubi, Acti, R*, wymieniać można długo, wszystko jest arcyplanem żeby wyssać jak najwięcej hajsu z konsumenta.

szakal0x napisał(a):
Jak by mieli se ocieplac wizerunek to raczej promowali by sie w szerszym gronie, a nie w losowych tematach na battlelogowym forum hardlajna gdzie stosunkowo malo osob wchodzi...

Nauczyli się że ich stare PRowe sztuczki "BADYLPAKI ZA DARMO!" gówno dawały.

szakal0x napisał(a):
Co do ekhm, dziwadla, to ja nie wiem czego ty po tej serii oczekujesz, drugiego bf2 nigdy nie dostaniemy(chyba ze jakims cudem.wyjda z podznaku ea), gadasz o jakichs obiecankach a jedyne klamstwo jakie pamietam od czasow bf3 to to ze pisali o broniach w kazdym dlc w bf3 a w polowie timeline wydawniczego usuneli to info i nie dali... Reszta problemow to ich zwykla nieudolnosc



Słabo uważałeś.
Powtórz sobie wszystkie trailery i wywiady od zapowiedzi BF3.
A, i nie zapominaj o pobocznych obietnicach cieci z DICE SE o usunięciu tintu (ArtDirection™) itp.

O ile chłopaki z DICE LA odwaliły kawał dobrej roboty w naprawianiu tego co zostało z tej serii (I szczerze życzę im powodzenia, ale te szwedzkie ścierwa powinny wylecieć na bruk), tak nie wróżę sukcesu gościom z Visceral. Jeszcze żeby EA chciało przeforsować osobną serię Hardline ale się boją i wolą pasożytować na fanach Battlefield.

Ah właśnie, Squad od ludzi stojących za Project Reality do BF2.

Teraz trzeba się przerzucić na "hipsteriadę" właśnie pokroju Squad czy ArmA2/3 i rzucić wielkie spółki w cholerę, niechże to wszystko zdechnie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2014, 13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Arma xdd
Coś od ludzi co zrobili hiperrealistyczny mod xdd
Nie no, niezły target obrany
Arma nie jest mało popularna bo jest hipsterska czy nie ma szyldu jakiegoś super koncernu, po prostu mało komu zależy na takim realizmie w grze...

A z hardlajnem imo nie że obrali sobie nowy marketing, bo typowy marketing nadal mają, jak obejrzałem wywiad z kimś to mi się płakać chciało, wychwalali się jak to robili dlc do bf3 z naciskiem na fakt że sami MOTOCYKL dodali do gry jak by to kogokolwiek obchodziło + te ich typowe omijanie niewygodnych pytań...
No ale jak ty widzisz we wszystkim jakieś ukryte cele to żaden argument cie nie przekona, że jest inaczej więc można równie dobrze zakończyć temat :D

Co do trailerów to co, wypasione były, pokazywały momenty największego rozpierdolu które w normalnej grze zdarzają się może raz na pare rund, jak ktoś myślał że tak każda jego gra będzie wyglądać to przykro mi, ale kłamstw w tym raczej nie było ;d
A o obietnicy kogośtam że wywalą niewiadomo co to niestety nie czytałem nic o tym nic ;/
A nawet jak by kłamali i cuda gadali to who cares jak i tak nie robią hardlajna ani nawet bf4 jak sam napisałeś

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL