Teraz jest 29 mar 2024, 01:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 cze 2014, 11:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 19:45
Posty: 58
Tak więc pewnie większość już miała okazję oglądać trailer, który wyciekł. Ostatnio widziałem nieco więcej i... Nie byłem pod wrażeniem. Tak jak według mnie BF4 róźni się od BF3, a według innych BF4 to copy paste BF3, tak według mnie BFH to copy paste paste BF4.
Jak ktoś grał w BFBC2 i miał okazję pograć w BFBC2 Vietnam DLC to tak właśnie widzę BF4 i BFH.
Ot inne skórki. Tak jakby BF4 był betą dla BFH.
Battlefield Hardline BETA Multiplayer NEWS | Battlefield 4 Air Superiority

Dodaje filmik z moim komentarzem dla tych, którzy chcieli by wiedzieć nieco więcej. Sam gameplay to takie moje typowe latanie JET'em na AS

_________________
Obrazek
YouTube | Twitter | facebook


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2014, 03:11 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Pograłem trochę w bete i cóż można powiedzieć.BF4 to shit przy tym.Działa bardzo dobrze i jak nie spierdo...dodając jakiegoś patcha,będzie dobrze.Zamiana ruskich na złodziei i tych "dobrych" na SWAT to coś nowego i wcale nie głupiego.Tryb takiej jak by gorączki i przenoszenie kasiorki wygląda tak samo jak w 4 te z bombą,tyle że tu nosi się forsę w torbie :lol: Gra się na prawdę miło jak w trójeczkę.Dla mnie się podoba i mam nadzieję że po tym niewypale 4-ce,w końcu będzie można dobrze się zabawić.
Nareszcie jakiś krok do przodu a nie co patch to wstecz.Oby tylko nic nie spartolili.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2014, 06:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Może oni w bf4 netcode naprawiają na serio dopiero od nie dawna bo ci oh bf:h im go naprawili? ;d

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2014, 09:44 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Netcode dział jak powinien.W 4 zwalony od samego początku a wszelkie rozpaczliwe próby naprawienie tylko psuły bardziej grę i w tej chwili nie mam złudzeń że go naprawią.Teraz wszystkie działania będą kręcić się w okół nowej gry,wydadzą do 4 tylko dodatki i na tym skończy się wsparcie dla BF4 co z reszta było do przewidzenia.
Szkoda bo 4 ma na prawdę potencjał ale cóż zrobisz-nic.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2014, 10:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Tyle że naprawili przecież ostatnio - zwiększyli tick rate, osobiście nie testowałem ale podobno dużo lepiej. dla mnie właśnie to niskie tickrate było głównym problemem, masa pomniejszych bugów mnie nie irytowała.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2014, 13:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Krolo, obyś miał rację z BFH.
Już sobie obiecałem, że nie kupię w przed premierze żadnej gry BF, a w szczególności od DICE.
Tu tak czy inaczej poczekam do premiery.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2014, 14:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Battlefield Hardline to jest gra "Hardline" studia Visceral Games (Ludzie od Dead Space IIRC) i jest sprzedawana pod szyldem Battlefield tylko dlatego, że coraz trudniej wypromować nową markę ^^

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2014, 18:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Wierzbin napisał(a):
Krolo, obyś miał rację z BFH.

Nie przyszło Ci do głowy, że Krolo może być gościem dla którego wszystko co nowe jest lepsze od starego bo... jest nowe?

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2014, 09:08 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Masz betę jeden z drugim?Może i marne studio robiło może i marna nakładka ta cała beta ale ja wolę zdecydowanie HR niż tą nie działającą 4.BF4 fakt wypicowana graficznie na maxa i co z tego jak nadaj nie działa jak powinna.Jakie naprawili,jakie zrobili?Tu już nic nie pomoże i przyjmijcie do wiadomości że ta cała 4 to eksperyment i to nie udany.

Gościem heheh dobre.Kto wie kolego czy nie siedzę w tych gierkach dłużej niż ty.Kto nie ma bety niech nie gada bzdur i nie odnosi się po obejrzeniu kilku filmików z YT.To jest tylko beta i ostateczne wersja może jeszcze sporo się zmienić.Ja mam tylko nadzieję że nie zepsują tego,bo BF4 beta tez bardzo dobrze działała i finalna gra również do czasu pojawienia się pierwszego patcha.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2014, 10:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Bf4 beta dobrze działała? LOL to była beznadzieja w porównaniu z tym co jest teraz, tam crashe co chwila, warpy masakryczne na początku potem i tak liczba fps pozostawiała sporo do życzenia.
A tu? Nic, zero warpów, zero lagów, strzelam to na ogół trafiam, netcode nieporównywalnie lepszy.
A i warto przypomnieć że tam beta była zaraz przed wyjściem gry więc nie mieli kiedy nawet naprawić tego wszystkiego co im powychodziło, a tutaj 4 miesiące na to mają...

A i co niby eksperymentowali w czwórce? Takie same gadanie było o trójce swojego czasu ;s

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2014, 10:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Krolo, żeby nie okazało się że beta była lepsza niż release bo oni tak lubią :)

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2014, 11:38 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Tego właśnie się obawiam że zechcą coś "poprawić" i przedobrzą :lol:
Szakal nie wiem jak ci beta chodziła bo u mnie od samego początku,zarówno beta jak i "ostateczne wersja" chodzi jak marzenie.Ja nie miałem i nie mam lagów,zwisów czy innego dziadostwa.Mam klatek jak Chuck Norris :lol: i fizycznie to gra śmiga mi cudownie-czasem mam spadki do 100 klatek :lol: Ale co z tego jak netcode leży po całości.

Wiele osób mówiło że im beta lepiej działała i do któregoś patcha(wszystko jest na forum) i z ręką na sercu się pod tym podpisze.W becie miałem K/D ok.2,5,na,tuż po wydaniu gry też było dosyć wysokie ale sukcesywnie od jakiegoś patcha spada,więc o co biega,sklli się zepsuł?Nie,gra jest do bani i padasz jak szalony od kuli wystrzelonej wczoraj,że już nie wspomnę o setkach "pechów" :lol: W trójce poniżej 3 nie schodzi a w HL jest prawie 3 i jak nie spieprzą tak zostanie.Jak gościa wezmę na tapetę i pierwszy zacznę walić,padnie bez gadania w 4 tego nie ma.
Gadajcie co chcecie ale 4 to shit popsuty,tylko do picowany wizualnie jak samochód na wystawę którym jeździć nie można.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2014, 20:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Hardline jest jeszcze bardziej spieprzony niż BF3 i BF4 razem wzięte ;D
Klik!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2014, 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Mofixil napisał(a):
Hardline jest jeszcze bardziej spieprzony niż BF3 i BF4 razem wzięte ;D
Klik!

Co Ty możesz wiedzieć jak nie masz jeden z drugim bety. ;)

BTW. Po wydaniu BF4 też były chóry zachwytów nad gierką by potem te same głosy podobnym chórem grę opluwały. Ja tam sobie tym razem jednak poczekam. Tym bardziej, że to nie moje klimaty.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2014, 23:13 
Offline

Dołączył(a): 12 sie 2009, 19:48
Posty: 3
Zapraszam do oglądania Fragmovie/gameplay

https://www.youtube.com/watch?v=btpP__CxHIQ

https://www.youtube.com/watch?v=nAeAuLfkLEE

https://www.youtube.com/watch?v=B6SafBvRQ6k


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL