Teraz jest 29 mar 2024, 02:46

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 cze 2014, 02:33 
Offline

Dołączył(a): 27 kwi 2006, 11:20
Posty: 163
Lokalizacja: koło Oświęcimia
Zapisałem się na Beta testy 20min po ogłoszeniu przez EA. Do dzisiaj nic nie otrzymałem :( zgłoszenie ponawiałem 10 razy i kupa.

_________________
Pipka :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 cze 2014, 12:15 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Nie tylko ty masz problem z tym,masa ludzi ma to samo.
A u mnie sie stało to o czym pisałem wyżej :lol: a mianowicie łapki wsadzili w postaci patch i już mam tylko czarny ekran i mogę godzinami podziwiać kręcącą się na ni w rogu ziemię heheh.No super i powiem,że spacjalnie nawet nie jestem zły,gdyż był czas by przywyknąć do bugów związanych z tym tytułem.I z tego miejsca ostatnie trzy słowa kierownika internetu jako komentarz do tej gry :lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=WIEqJksalpU


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 cze 2014, 22:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
lol fajna strzelanka to się gra, rzeczywiście niewiarygodne..........
Stać ich na o wiele więcej ale to też daje fun, w sumie grywam teraz w to a nie w bf4 tylko dla tego że nie chce mi się zwalniać 30gb z ssd

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2014, 02:36 
Offline

Dołączył(a): 27 kwi 2006, 11:20
Posty: 163
Lokalizacja: koło Oświęcimia
Już mam :) Widocznie jak sie pożaliłem to wskoczyło :D

_________________
Pipka :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2014, 20:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pomysł na grę całkiem niezły, fajnie wpisuje się w fabułę filmu "Heat" z De Niro. Jednak jeśli chodzi o silnik to klapa na całej linii. Powtórka z BF3 i BF4. Nic dobrego to nie wróży dla wersji "niby" kompletnej.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2014, 23:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Jak ktoś chce przeżycia z Heat i grę która "działa" to niech ogra Payday a nie Battlefielda.
Nawet Goldfarb z DICE rzucił wszystko w pizdu i przeszedł do Overkill, lol.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2014, 01:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 19:28
Posty: 57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
reKu napisał(a):
Zapraszam do oglądania Fragmovie/gameplay


lol, DAT NETCODE

http://youtu.be/nAeAuLfkLEE?t=1m58s

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2014, 20:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
O matko dział o hardline :D

I co, ludzie już zmieniają opinie na temat tej części?

Główny dev siedzi na forum i ciekawe rzeczy gada, sporo zmian w porównaniu do bety, dice na serio w tym palców nie moczy już, jak dla mnie wszystko co słysze to na plus. Najwięszą mam radochę z zamiany ról medyka i supporta, klasa z najłatwiejszymi broniami nie będzie się non stop leczyć w końcu.. :D

A gigantyczna ilość negatywnych komentarzy z tego co widzę się bierze z tego, że ludzie chcą traktować hardlajna jak kolejną rzecz z kanonu gier wojennych"battlefield", kiedy on tym nie jest... Tak samo jak bad company nie było (mimo że tak bardzo związane), tak samo jak medal of honor najnowszy nie jest.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2014, 20:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Trudno uwierzyć w to co piszesz po graniu w wersję beta.
BFH to kopiuj-wklej bf4 z nowymi skórkami, dźwiękami i mapkami, drobne duperele pomijam.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2014, 16:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Ktoś z IQ powyżej drewnianego stołka wciąż wierzy w cokolwiek te ciecie z EA i spółka powiedzą? Toż to PRowy shittalk.
BF4 też cudów naobiecywali, BF3 cudów naobiecywali, wszędzie cudów naobiecywali! A co wyszło?
BC2 jeszcze miał niezłe infantry ale z BF tego żaden (porządny spinoff i tyle), Hardline nie jest warty więcej co obecne DLC do BF4 (które i tak kosztują 300% tego co powinny).

Nowe podforum to lania hejtu <3

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2014, 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Nie ea ale główny dev z viscereal co mówi to brzmi przekonująco. A mówi sporo, między innymi to, że dice serio już nic nie robi w multi, tak więc ekipa jest w miarę nowa
Opinie sobie wyrabiam po becie (która jak juz pisałem imo była ogarnięta, problemów z wydajnością nie było, netcode mimo że nie był idealny to dalej był lepszy niż ten z bf4), oraz po streamach co widze że wszystkie rozwiązania prezentują się miodnie.

A gra wizualnie ma być inna tylko dlatego żeby była inna? Po co robić nowe modele/ wyszstko od nowa - pełno roboty na to marnować jak to co jest oferowane jest już wystarczająco ładne? A i tak aby nie mogli niczego ulepszyć skoro mają to wydać także na gówniane konsole...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2014, 22:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
szakal0x napisał(a):
Po co robić nowe modele/ wyszstko od nowa - pełno roboty na to marnować jak to co jest oferowane jest już wystarczająco ładne?

Po co, zatem, robić nową grę z nowym tytułem, skoro od poprzedniczki nie różni się praktycznie niczym - można to wydać przecież jako DLC (podobnie jak np BC2 Vietnam pod BC2).
Odpowiedź jest prosta. DLC zarobi max 50zł, a za pseudonową grę każą sobie płacić 2 stówki.
To nawet śmieszne nie jest.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2014, 23:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
>od poprzedniczki nie różni się praktycznie niczym
Jak bym tak myślał to też bym uważał że bez sensu wydawać na to kase i że ogólnie do dupy gra...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2014, 01:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
szakal0x napisał(a):
Nie ea ale główny dev z viscereal co mówi to brzmi przekonująco. A mówi sporo, między innymi to, że dice serio już nic nie robi w multi, tak więc ekipa jest w miarę nowa
Opinie sobie wyrabiam po becie (która jak juz pisałem imo była ogarnięta, problemów z wydajnością nie było, netcode mimo że nie był idealny to dalej był lepszy niż ten z bf4), oraz po streamach co widze że wszystkie rozwiązania prezentują się miodnie.

A gra wizualnie ma być inna tylko dlatego żeby była inna? Po co robić nowe modele/ wyszstko od nowa - pełno roboty na to marnować jak to co jest oferowane jest już wystarczająco ładne? A i tak aby nie mogli niczego ulepszyć skoro mają to wydać także na gówniane konsole...

Bo ten "dev z visceral" ma wszystko ładnie arialem na karteczce przez PR&Damage Reduction Department zapisane.
Dałeś się złapać, jak dzisiaj nie podejdziesz do wszystkiego sceptycznie to równie dobrze możesz hajs rozrzucać na ulicy, po pół dekady porażek serii BF nie można być optymistycznie nastawionym, niezależnie od deva czy spinoffu.
Nie wiem, stolarką się zajmij, a po roku zobacz jak sobie to dziwadło radzi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2014, 10:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Przesadzasz... Nie wszystko musi byc jakims arcyplanem majacym na celu zwiekszenie sobie przychodow...

Jak by mieli se ocieplac wizerunek to raczej promowali by sie w szerszym gronie, a nie w losowych tematach na battlelogowym forum hardlajna gdzie stosunkowo malo osob wchodzi...


Co do ekhm, dziwadla, to ja nie wiem czego ty po tej serii oczekujesz, drugiego bf2 nigdy nie dostaniemy(chyba ze jakims cudem.wyjda z podznaku ea), gadasz o jakichs obiecankach a jedyne klamstwo jakie pamietam od czasow bf3 to to ze pisali o broniach w kazdym dlc w bf3 a w polowie timeline wydawniczego usuneli to info i nie dali... Reszta problemow to ich zwykla nieudolnosc

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL