Teraz jest 29 mar 2024, 00:49

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 gru 2015, 18:18 
Offline

Dołączył(a): 9 gru 2015, 18:02
Posty: 2
Witam :).

Jestem założycielem zespołu Dura Rex w Battlefield: Hardline (PS4) :).
Piszę ten temat ponieważ poszukujemy nowych graczy do drużyny :). Aktualnie w drużynie jest nas sześciu, z czego w meczach gramy 5vs5 :).
Gramy na PS4 w lidze ESL i zdarzy się również w turniejach ESL :).

Jeśli jest ktoś zainteresowany dołączeniem do nas można pisać tutaj albo na mój PSN ID: velans ;).
Z przyjemnością przyjmiemy osoby, które mają również chęci na rozgrywanie meczy ESL bądź w przyszłości PlayStation Plus League :).

Link do strony drużyny w ESL: http://www.esl.eu/pl/team/9559563/

Velans :].


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2016, 12:45 
Offline

Dołączył(a): 9 gru 2015, 18:02
Posty: 2
Drotus napisał(a):
Nie wiem czemu ale ten link przenosi mnie do głównej strony ESL. Team nie istnieje już, czy u mnie coś nie tak?


To z strony ESL :). Cała rubryka w ESL z Hardline na PlayStation została usuniętą, nie wiem czy coś się kroi innego czy na stałe została usunięta ;). Drużyna ma się dobrze - jednak zawsze otwarci jesteśmy na dojrzałych graczy ;). Aktualnie w drużynie jest nas ośmiu :).

Napisałem już tweeta do ESLPolska z pytaniem o to zniknięcie całej rubryki ale jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi :). Jeśli nie otrzymam, napiszę do polskiego supportu i jak otrzymam odpowiedź tutaj też napiszę co dokładnie ESL ma w planach ;]. Bo sądzę, że coś się kroi i sądzę, że to może być coś związane z "Polską Ligą PlayStation Plus" albo inną aktywnością, oby :).


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL