Teraz jest 26 cze 2024, 13:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2004, 12:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Z tym strzelaniem z czolgu do piechoty. czy koles stoi obok wybuchu, czy pocisk wybucha przed nim?

Jesli stoi obok, to sprawdzcie co sie z nim dzieje gdy pocisk wybuchnie przed nim. Podobny efekt jest w AA, czyli jak walniesz z 203 przed gosciem to go zabija, a jesli obok to go nie zabija. Zreszta tak powinno byc.

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2004, 12:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2002, 05:20
Posty: 2918
Lokalizacja: Piaseczno
Co do głosowania - pamiętajcie że Vietnam był tworzony na platformie Road to Rome, afaik w wersji 1.25
Widziałem wczesną betę która wyświetlała V1.31
Nie oczekujcie więc (przynajmniej na razie) funkcjonalności które pojawiły się w BF po tej wersji.

_________________
Może usta że każ moż mie obrazk 1px/1px i wysy po jed poscie na mie?
Przecie tyle jest modem 14kbyt :) no i podp max 2 znaki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2004, 12:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2003, 15:39
Posty: 996
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
to jest Vietnam! tam szedl zolnierz na patrol i nie wiedzial czy podejdzie do niego dziewczynka z wybuchowa lalka czy strzeli ktos do niego zza krzaka z drzewa zza drzewa czy spod ziemi... a jeszcze jego wlasny kumpel mugl mu wladowac w plecy magazynek w ferworze walki!


E tam. Takie hasełka ("super realistyczna") są dobre na krótką metę. Później po prostu gra męczy. Właśnie bf1942 miał tą zaletę, że nie był super realistyczny. Dzięki czemu był dużo bardziej grywalny. Podobnie mam z Forgotten Hope, na któtką metę gra jest doskonała, ale na dłuższą bardzo męcząca i przestaje mnie bawić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2004, 13:03 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
przestaniesz narzekac? co ty stara baba jestes?
powiedz poprostu ze boisz sie ze vietnam przekabaci wielu dobrych polskich graczy i bf42 zacznie podupadac!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2004, 13:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2003, 15:39
Posty: 996
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
przestaniesz narzekac? co ty stara baba jestes?
powiedz poprostu ze boisz sie ze vietnam przekabaci wielu dobrych polskich graczy i bf42 zacznie podupadac!


Pffff. Dobre :) Kurna, co jak nie mogę złego powiedzieć, to jakaś świętość jest do licha? Dzielę się swoimi wrażeniami i tyle. Mnóstwo rzeczy mi się w grze podoba, ale kilka nie pasuje. I tyle. Już nie dobudowywujmy do tego jakię pokrętnej ideologii, bo tylko się ośmieszamy :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2004, 13:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Nie ma gry idealnej, nie ma gry ktora zadowoli kazdego i wszystko bedzie sie wszystkim podobac. Daltego nie ma co sie obruszac na slowa krytyki. Ja dopuki nie zagram online, to nie bede ani krytykowal, ani chwalil tej gry, bo nie ma sensu. To ze 5 botow na raz mozna skosic to nie znaczy, ze skill ma mniejsze znaczenie, a co za tym idzie lepsi gracze beda narzekac (to tylko przyklad nie brac sobie tego do serca).

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2004, 13:24 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
pomysl ile bedzie osob na klanowkach? 10/10?
ilu 1 seria skosisz? tu wlasnie przyda cio sie skill i glowkowanie jak zza zakretu wypadnie gwizdzacy sobie pod nosem "War" jakis GI :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2004, 13:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
pomysl ile bedzie osob na klanowkach? 10/10?

10 ludzi to według mnie za mało, przydał by się z 12, ale nie ukrywam że 16 była by idealna :lol:
Niepowiem w grze czasami jest masakra. Ale myśle że tak to wyglądało w vietnamie. Wczoraj wieczorem grałem na niemieckim serwerze po jakiś 13 w drużynach, w większości polacy (ci co byli wiedzą ;) napewno Kaczy, on zresztą pierwszy napomknął jaka jest rzeżnia, przeciwinicy mieli już tylko bazę z helikopterami i czołgami, u nas ktoś przyniusł przenośny spown (tunel podziemny) pod ich bazę i...... zaczeła się totalna jatka :twisted: Poprostu max! Zgineło tam tylu ludzi w ataku i obronie że się w głowie nie mieści :shock: Ale było naprawdę super :) Niesamowite akcje są tu możliwe, tempo gry może się niespodziewanie zmieniać, tak że się wymieką ;) Po jednym dniu tyle akcji..... idę grać.... ;)

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2004, 14:54 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
8)
masakra! poprostu gra masakruje :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2004, 15:41 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
Vietnam będzie dobrą grą ale napewno się znudzi. A wtedy przyjdą mody :). Już jeden jest zapowiedziany. Dodatkowo teraz o wiele łatwiej jest tworzyć mody bo jest pełne wsparcie. Już zacieram rączki na FH pod Vietnam gdzie będą mapy na wyspach pacyfiku. Ach "Cieńka czerwona linia" się uśmiecha :D.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2004, 16:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2003, 11:35
Posty: 1528
Lokalizacja: G.M.
dobra, nie bede marudził. zagram, zobacze i opier..le kogo trzeba. lubie gry w których trzeba myśleć i zakradać sie :) , moze vietnam jest taką grą. ale i tak nawet jak mi sie spodoba to zostaje przy bf42 tam mam jakieś osiagi :P

_________________
Michał A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2004, 16:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
W TWL sa dwa laddery 8vs8 i 12vs12.

A co z CB?

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2004, 17:37 
Offline

Dołączył(a): 9 paź 2003, 22:03
Posty: 1112
Lokalizacja: KCN / Wwa
Pancho napisał(a):
Dużo śmiertelnych strzałów znikąd (kamperzy mają duży komfort gry, w stosunku do graczy zdobywających flagi). Na większości mapek M-60 (i odpowiednik wietnamski) rządzą. I zaczynam grać tylko tą bronią.



Widac ze zes sobie w mody nie pograł...hehehe
M60 w EoD była niesamowicie rzeźnicka....rozrzut kontrolowany...siłą ognia wymitająca....mogłes bronic jednego punktu dopuki Ci ammo nie przybrakło....Poprostu skill byl nie potrzebny do obsługi tegio smiercionosnego urządzenia....wystarczyłą wyobraźnia i szybkosc reakcji(nie dokładnosc)
Widze ze w Viet jest jeszcze lepiej z smiertelnoscią....coż mi sie to podoba.Zawsze bazowałem na błędach wroga.Taka jest moja taktyka gry.W 1942 troszke przestłąem grać bo 75% ja pierwszy otwierałem ogien a te pociski jakos...nie wiem...leciały obok...ile razy przyszykowałem sobie zasadzke i hoot.
Tu ponoć tak nie ma...Zajebiscie:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2004, 18:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2002, 10:24
Posty: 723
Lokalizacja: Ruda Śląska
Dokladnie Qubix, w BF1942 jest najgorzej zrobiony tryb asfalta z gier jakie gralem a troche gralem, strzelasz w goscia i nie dostaje on sie obraza i Ci przypadkowa seria leb rozwala!
Jesli w BFV jest jeszcze lepiej niz w EoD to wole nie nie myslec ile nocy spedze w Vietnamskich lasach. Dzieki temu tez klanowki beda zroznicowane, gra bedzie dla cierpliwych a nie tych co wpadaja na huuraa w bande przeciwnika i wyrzyna ich w pien!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2004, 23:22 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2003, 14:27
Posty: 198
Lokalizacja: Szczecin
Co do muzyczki którą można puścić z pojazdów to moim zdaniem wyśmienity pomysł, że tak powiem stwarza nastrój i lepiej się gra. Przenoszenie sprzętu śmigłowcami bardzo może pomóc innym w teamie, przekonałem się o tym grając na sieci. Latanie śmigłowcami jest ciut za łatwe dla mnie (przyzwyczajony jestem do DC) i każdy może teraz latać praktycznie bez żadnych umiejętności co uważam za mały minus ale wiem że z tym się dużo osób nie zgodzi. Grafika fajna, dopracowane kabiny pilotów, wysoka trawa, dobre animacje przeładowywania broni ręcznej, słowem miodzio. Sposób przejmowania map i to że trzeba więcej uważać na siebie żeby nie dostać kulki na plus. Tylko obszar map mogli zrobić trochę większy, zresztą w starym BF też mi to przeszkadzało że nie mogłem się dobrze rozpędzić samolotem, a już trzeba było zawracać :D
Uważam że grywalność jest znakomita.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL