Teraz jest 27 wrz 2024, 20:14

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 19:25 
Offline

Dołączył(a): 14 sty 2004, 18:45
Posty: 250
Lokalizacja: Bielawa
Twinn, o tobie bede pamiętał. A co do wypowiedzi Gonza, to wydaje mi się, a nawet jestem pewny, że Phaeton czuje się z nami bardzo dobrze :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2004, 20:02 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Phaeton napisał(a):
Zastanowcie sie czy nie warto byloby troche sie przemieszac a nie kisic ciagle w tych samych grupach.

Widać od razu jaki klan, skoro się w nim "kisisz" 8)

:!: SPQR Forever And Ever :!:

I bez herezji mi tu :twisted: Or we will burn ya' alive! :twisted:

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 21:46 
Offline

Dołączył(a): 31 gru 2003, 19:06
Posty: 165
Lokalizacja: Londyn
Gonzopl napisał(a):
No to może ja coś powiem od siebie. Patrząc na phaetona widać komplex bolącej pupy. Patrząc phaeton na twoje zachowanie i to co pokazywales swoją osobą na TS jak byliśmy w IRS stwierdzam jedno "masz komplex edypa" nie wiem może zaczniej wychodzić na dwór poznaj jakiś ludzi, internet to nie jedyne miejse gdzie można poznać kogoś :roll: Pisząc takie posty robisz z siebie obiekt śmiechu wsród innych ludzi. Co ty chcialeś nam przekazać poprzez ten post?? Co sobie wyobrażałeś że wraz z nadejsciem BF : V nagle powstanie ileś nowych klanów składających się z nowych ludzi :?: Może od razu powinienieś napisać ze jesteś niezadowolony bo narazie IRS nie tworzy sekcji Vietnama i nie masz gdzie się nam pokazać :roll: Czekam na twoją odpowiedź byle by tylko miała sens :!: :!:


Hmmm.... Ile razy widze twoje odpowiedzi na moje posty to odnosze nieodparte wrazenie ze ty chcesz mi wyraznie dokopac. Liczylem po prostu ze po nadejsciu BF:V beda jakies przetasowania, a tu scena ta sama tyle ze gra inna. Mozna sie z tym nie zgodzic, ale czemu od razu wypisujesz aze mam jakies kompleksy. Wbrew twoim stwierdzeniom czuje sie naprawde fajnie a IMHO to chyba ty masz ze saoba cos nie w porzadku, bo ile razy rozmawiamy probujesz mi wmowic ze mam kompleksy i nie poznaje nikogo poza ludzmi z netu - a tu bym mogl cie zdziwic. Bo ty nic o mnie nie wiedzac mnie od razu osadzasz. To tak jakbym powiedzial ze jestes gejem bo nalezysz do ejw (joke) :D Zastanow sie troche i shaltuj - chcialem uslyszec wasze zdanie a nie twoje bluzgi - out.

PS. UJesli wygladasz jak muppet z twojego avatara to cala twoja wypowiedz jest juz dla mnie jasna (joke again) :)

_________________
Phaeton


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 22:29 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2004, 15:07
Posty: 215
Lokalizacja: Bydgoszcz
eee... moim zdaniem to ten pomysl z nowymi klanami nie jest zly.... ale co ja tam moge wiedziec wkoncu nie mam zadnego klanu :( ale jakbyscie zdecydowali sie jednak tworzyc nowy Vietnamowy klan to ja chetnie moge sie przylaczyc 8) (lama juz raczej nie jestem)...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 22:32 
Offline

Dołączył(a): 31 gru 2003, 19:06
Posty: 165
Lokalizacja: Londyn
No wlasnie chce cos zmontowac, tylko nie bedzie wielu dobrych graczy bo wszyscy zostaja u siebie :) No coz, jakby ktos byl zainteresowany stworzeniem klanu od podstaw to prosze o kontakt.

_________________
Phaeton


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 23:11 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2004, 18:00
Posty: 126
Lokalizacja: Warszawa
Ja mam tylko nadzieję, że po ETAPIE II (26-27 czerwiec) bedzie wiecej chetnych do pogrania w Battlefield Vietnam w sieci. Mam nadzieje, ze powstana nowe klany - fajnie jakbyscie w miare mozliwosci wciagali tych, ktory sie wahaja, a chcieliby sprobowac. Trzeba powiekszac nasza rodzine. Powiem Wam tylko, ze warto....(jezyk-ciach).
Zatem jezeli macie znajomych - niech przyjda na II ETAP, tym razem trzeba bedzie zabrac ze soba nie manual (zCD-KEYEM) a dowolna ale oryginalna gre z serii EA GAMES. Zakladamy ze bedzie nas teraz, znacznie, znacznie wiecej.

EA Polska juz powoli dopina szczegoly czerwcowego spotkania, juz niedlugo podamy szczegoly II ETAPU - bedzie ciekawie, a my postaramy sie zeby spotkaniew wypadlo jak najlepiej.

Pozdrawiam, ciesze sie ze jestescie!
Grzegorz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 23:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2003, 23:01
Posty: 424
Lokalizacja: Wawka- Imielin
Warto, bo będzię więcej kaski :wink: żartuje :) Ja się staram namówić kilka osób ze sceny mohaa aby przeszli na bf'a. Grali już w 1942 i byli zadowoleni. Mam nadzieję, że jak pokaże im Vietnam to zakochają się w tej grze, tak samo jak ja :)

Może EA zorganizuje konkurs: "Ile osób udało Ci się namówić na zakup oryginalnej ( :wink: ) gry BF:V" Do wygrania pomoc non-stop pięknych Pań, na II Etapie 8) :lol:

a tak p.s. to wydaje mi się, że demko Vietnamu ściągnęło by pewną ilość osób. Mało kto kupuje w ciemno grę za 130 zeta :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2004, 23:59 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2003, 14:31
Posty: 724
Lokalizacja: Dead Warschau
Cytuj:
Zatem jezeli macie znajomych - niech przyjda na II ETAP, tym razem trzeba bedzie zabrac ze soba nie manual (zCD-KEYEM) a dowolna ale oryginalna gre z serii EA GAMES. Zakladamy ze bedzie nas teraz, znacznie, znacznie wiecej.


pffff... idiotyzm... przyjdzie jakiś gościu z oryginalną, przykładowo, fifką 1999 za 20 zł i będzie grał... nikt goscia nie zna, nikt go nie widział... nie wiadomo jak się zachowuje, czy nie jest przypadkiem piratem ( :P )... eh.. czy nie lepiej po prostu wziąć oryginalnego BF:V? :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 00:09 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
my chcemy server ........BUM BUM .........my chcemy server ........BUM BUM .........my chcemy server ........BUM BUM .........my chcemy server ........BUM BUM .........my chcemy server ........BUM BUM .........my chcemy server ........BUM BUM .........my chcemy server ........BUM BUM .........my chcemy server ........BUM BUM .........my chcemy server ........BUM BUM .........my chcemy server ........BUM BUM .........my chcemy server ........BUM BUM .........

najlepiej zeby się nazywał


EAPL Vietnam

:D

PS tylko paanie Grzegorz :) żeby to był porządny server taki jak polecacie na server bo inaczej bedzie kiszka z graniem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 00:13 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
serwer......BUM BUM BUM.........serwer......BUM BUM BUM.........serwer......BUM BUM BUM.........serwer......BUM BUM BUM.........serwer......BUM BUM BUM.........serwer......BUM BUM BUM.........serwer......BUM BUM BUM.........serwer......BUM BUM BUM.........serwer......BUM BUM BUM.........serwer......BUM BUM BUM.........serwer......BUM BUM BUM.........serwer......BUM BUM BUM.........serwer......BUM BUM BUM.........serwer......BUM BUM BUM.........serwer......BUM BUM BUM.........

jak sie zabierze angolom jednego EAUKA to nawet nie zauwaza a my bysmy sie ucieszyli z serverka 64 sloty jak male dzieci :)

F2-F2: Requesting a server :!:

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 00:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Tzeentch -> Jesli sponsor inwestuje jakas kase w taka impreze, nie insteresuje go pare dziesiat osob (w koncu nie wszystkich stac na bfv, nie wszyscy ci co kupili przyjada), wiec takie posuniecie jest logiczne.

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 03:07 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
jak przeczytalem 1 post Phaetona to pomyslalem on chce zrobic cos ala enclave...
niewiem ale takie wrazenie odnioslem
co do IRS to napewno powstanie tam dywizja V tyle ze bedzie ona miala pewnie zupelnie inna nazwe i wlasnego sponsora ale to za jakies min. 2 tygodnie. wiec phaeton nie buntuj sie Zulus cos juz kombinuje :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 04:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2003, 16:08
Posty: 643
Lokalizacja: Wawa
SERWER! EA PL!
Liczba stosunkowo (jesli, a nie wydaje mi sie) malo graczy spowodowana jest:
I. Bfv mial premiere (zalozmy 8) ) w piatek, to jest 5 dni temu! Dajcie osoaba nie ziwiazanych z scena bfa troche czasu, malo kto kupuje gieki po 100 zl w ciemno. Beda recezje i naglosnienia w prasie, bede wiecej nowych graczy.
II. NIE MA POLSKIEGO SERWERA! Tz jest, chyba nawet dwa, ale: PRGKserwer byl tylko przez weekend, a na nim dalo sie jeszcze grac; autocom dno, jak byl na 40 pare graczy to sie grac nie dalo, teraz lepiej, ale widac ze cos niewyrabia albo zle skonfigurowany serwer.
A wiec:
SERWER! EA PL!
Chociazby na 32, ale zeby chodzil jak zlotko :D !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 07:02 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Dodałbym jeszcze wymagania gry. Dużo ludzi grywa w BF-a na czymś klasy pocesor 1.5 Ghz, 265 MB RAM i Geforce 2, a dla Vietnama to stanowczo za mało. Dlatego nie widzą oni sensu kupowania gry która będzie na ich kompie "umierała", zamiast działać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 08:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2003, 23:01
Posty: 424
Lokalizacja: Wawka- Imielin
Tzeentch napisał(a):
Cytuj:
Zatem jezeli macie znajomych - niech przyjda na II ETAP, tym razem trzeba bedzie zabrac ze soba nie manual (zCD-KEYEM) a dowolna ale oryginalna gre z serii EA GAMES. Zakladamy ze bedzie nas teraz, znacznie, znacznie wiecej.


pffff... idiotyzm... przyjdzie jakiś gościu z oryginalną, przykładowo, fifką 1999 za 20 zł i będzie grał... nikt goscia nie zna, nikt go nie widział... nie wiadomo jak się zachowuje, czy nie jest przypadkiem piratem ( :P )... eh.. czy nie lepiej po prostu wziąć oryginalnego BF:V? :roll:


Kurcze, chyba o to chodzi, żeby było nas dużo, nie??:) Osobiście mam nadzieję, że ten zabieg przyciągnie dużo nowym osób do naszej sceny BF'a :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL