Teraz jest 26 cze 2024, 13:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 13:23 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2004, 16:43
Posty: 109
Lokalizacja: Pearl Harbor
Kaser napisał(a):
No i co z autobalancem teamów? Czasem mnie krew zalewa jak tylko ktos sie połączy z serwerem i od razu do US!


o ile mnie nie myli moja wiedza na temat wojskowych symulatorów pola walki, to jest kwestia ustawień serwera a nie pacza. nie można narzucić takiego rozwiązania na siłe - jak na przykład chciałbyś trenować ze swoim plutonem operacje takyczne na poligonie, kiedy jego połowa przechodziłaby automatycznie na strone komunistów ?

_________________
[top dawgz] 4 life...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 13:23 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2003, 11:57
Posty: 408
Lokalizacja: 127.0.0.1
Cytuj:
* Fixes to the ATI graphics cards that have suffered problems. Similar graphical fixes shall be given to users of MX/Ti range NVidia graphics cards. Hopefully this will remove the various problems users of these cards have had while playing the product.


brawo zaczynam kochac EA :D jak mi skoczy choc o 10fps w gore na moim mx'ie440 z tym patchem to chyba nigdy nie przestane grac w vietnam :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 13:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2003, 15:39
Posty: 996
Lokalizacja: Warszawa
A przy okazji. Jak jest z tym znaczkiem ostrzegającym o przejmowaniu flagi przez przeciwnika. On czasami występuję, a czasami nie. Z tego wnioskuję, że to jakieś ustawienie serwera, tak jak choćby pokazywanie po śmierci kto zabił. Może ktoś potwierdzić?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 13:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
nic nie piszą o splash damagu(poprawionym)artylerii/czołgów/granatów vs infantry

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 14:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2003, 16:08
Posty: 643
Lokalizacja: Wawa
Pancho dobre pytanie, chyba to zalezy od serwera.

Dobry pomysl z M60, zachowali moc, a jednak teraz sie nadaje tylko do kampy :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 14:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2002, 05:20
Posty: 2918
Lokalizacja: Piaseczno
Pancho napisał(a):
A przy okazji. Jak jest z tym znaczkiem ostrzegającym o przejmowaniu flagi przez przeciwnika. On czasami występuję, a czasami nie. Z tego wnioskuję, że to jakieś ustawienie serwera, tak jak choćby pokazywanie po śmierci kto zabił. Może ktoś potwierdzić?


Znaczek występuje zawsze w single player. W Multi go nie widziałem jeszcze. No chyba że w trybie evolution, niestety nie zwróciłem na to uwagi kiedy grałem na serwie w tym trybie.

_________________
Może usta że każ moż mie obrazk 1px/1px i wysy po jed poscie na mie?
Przecie tyle jest modem 14kbyt :) no i podp max 2 znaki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 14:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 cze 2003, 08:57
Posty: 1009
Lokalizacja: Sosnowiec
Potwierdzam, znaczek sie pojawia w multi.

_________________
- Eagle Thrust formation target 2800 yards -- begin psch-war operations.
- 700 -- 600 yards -- 500 -- Commence firing.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 14:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2002, 10:24
Posty: 723
Lokalizacja: Ruda Śląska
No to git, mam nadzieje ze poprawiajac nie zwala czegos po drodze, szkoda ze nie zwiekszyli sily granato tez bo to sa takie latajace kamienie, jak dostaniesz w glowe to nie zyjesz.

Ten znaczek jest w multi w conquest na 100%, od czego to zalezy to nie wiem a ciekawi mnie czy w CB bedzie to moglo byc wlaczone bo moga z tym byc problemy, jak dla mnie powinni to wylaczyc!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 15:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
SplinteR20 napisał(a):
Dobry pomysl z M60, zachowali moc, a jednak teraz sie nadaje tylko do kampy :D


Raczej średni, teraz nie wiem czy ktoś wogóle tego będzie używał, bo jaki to ma sens?
Poprostu wystarczył by zrobić większy rozrzut na stojąco, i odpowiednio mniejszy kucając i leżać.
A zajawka ze strzelania na stojąca z M60 jak całego cię trzesie była by niezła ;) Odrazu byś czuł co masz w rękach ;)

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 15:18 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
to info o patchu to zwykly netowy FAKE! nic niema na zadnej szanujacej sie stronie o bf ani na stronach bfv.
pancho znaczek czasami jest a czasami niema - czyli to ustawienie servera
ZATO nie mozna zmienic ustawienia showdeathcamtokiller ale to na 100% bedzie w najnowszym patchu.
Dalej... czytalem na necie wypowiedz developera bfv i sie okazalo ze bfv przygotowywal zupelnie inny team programerow niz ten co robil patcha 1.6 dlatego brak tam tak wielu potrzebnych funkcji. ech ten marketing... pozatym godsciu nazekl na nierealna date wydania bfv (bugi z grafikami - wywnioskowalem ze wlasciwie to bfv byl sprawdzony pod kontem najnowszych grafik ze stajni nV no ale... to sobie sam dopisalem do wypowiedzi...)
reasumujac ktos napisal tgo FAKEa zeby... no wlasnie poco? moze to jakas forma szantarzu? :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 16:55 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2003, 18:02
Posty: 71
Okota napisał(a):
reasumujac ktos napisal tgo FAKEa zeby... no wlasnie poco? moze to jakas forma szantarzu? :wink:


Zimny kubeł na głowę - trochę boli :cry: Ale mało realne żeby po 2 tygoniach od premiery pojawił się patch do gry. Myślę że najwcześniej będzie za miesiąc.
Po za tym ten pomysł z pojazdami jest co najmniej durny (IMHO).

Ja oddam wszystko za poprawe kodu sieciowego i tego rwania. Na palacach jednej ręki moge wyliczyć serwery na których jako tako da się grać.

Może dziś lub jutro postawie serwer na maszynie 2x Pentium 2.4 Xenon (pod windowsem sa widoczne 4 procesory) 2GB Ram na 3 mbitach od Crowley'a (Premium)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 17:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2002, 05:20
Posty: 2918
Lokalizacja: Piaseczno
e już wiem

_________________
Może usta że każ moż mie obrazk 1px/1px i wysy po jed poscie na mie?
Przecie tyle jest modem 14kbyt :) no i podp max 2 znaki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2004, 19:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Mol napisał(a):
Ale mało realne żeby po 2 tygoniach od premiery pojawił się patch do gry. Myślę że najwcześniej będzie za miesiąc.


Wcale nie, jak pracowalem przy fifie 2004, to patch byl juz prawie gotowy zanim gra sie pojawila na rynku, a to dlatego, ze zaimplementowanie zmian, ktore zawieral opozniloby premiere na co oczywiscie nie wolno sobie pozwolic, a chciano wykorzystac czas ktory uplynac mial do premiery soccer evolution (czy jak to sie zwie) od konami, na sprzedanie jak najwiecej egzemplarzy.

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2004, 02:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
z tym lataniem z M60 to niestety jest problem innego typu - jednostka z M60 ma też wyrzutnię a sorki skoro potrzebuję na heli broni to przecież nie będę po zużyciu rakiet łaził z pistoletem bo to noobowskie jak dzisiaj usłyszałem na jakimś zachodnim servie. Klient był prawie tak samo upierdliwy z tym M60 jak ten co dzisiaj wieczorkiem dowalał się do kogoś na PRGK że ma map hacka :) gościu chyba nie zauważył że w myśliwcach są radary :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2004, 03:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2002, 05:20
Posty: 2918
Lokalizacja: Piaseczno
Jemu chyba chodziło o mnie. Przejmował flagę na wyspie.
Podleciałem tam Mi8 i pierwsze co zrobiłem to walnąłem rakietą w okno w domku przy fladze.
Zabiło go więc myślał że mam maphacka ;)

_________________
Może usta że każ moż mie obrazk 1px/1px i wysy po jed poscie na mie?
Przecie tyle jest modem 14kbyt :) no i podp max 2 znaki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL