Teraz jest 29 wrz 2024, 00:52

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2004, 18:57 
Offline

Dołączył(a): 22 mar 2003, 00:36
Posty: 382
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
_XENA_ napisał(a):
Ja używam M60 głównie dlatego, że dodają do niej LAW-a (moja ulubiona broń).
IMHO broń ta (M60) powinna mieć nieco poprawioną celność gdy strzelec leży i ostro pogorszoną gdy stoi (o tym jak biegnie lub skacze jusz nie wspomnę). Celność z przykucnięcia mogłaby zostać - jest O.K.

Poprawiona celnosc m60 rozlozonego na ziemi ? Moze jeszcze lunete optyczna :lol: :lol:

_________________
Obrazek
Kalasznikow Kalasznikow ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2004, 19:00 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2003, 02:35
Posty: 386
Lokalizacja: Zielona Góra
to tak, oraz widzenie w podczerwieni i maskowanie predatora.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2004, 19:09 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Tak rozwiązano problem MG42 w Day of Defeat i IMHO to podnosło grywalność. Czemu nie wzorować się na sprawdzonych rozwiązaniach?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2004, 19:16 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
niech zrobia tak jak jest w EOD.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2004, 13:46 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2004, 13:22
Posty: 49
Lokalizacja: Opole Zity
Witam, jestem nowy w tej bajce, ale w BF:V gram od chwili premiery i mysle ze mam o tej grze jakies pojecie. Jak dla mnie M60 to da US jedyna linia obrony p.lot. , a i tak skutecznosc przeciw ruskim latajacym czolgom jest mizerna. Kitajce mają pociski naprowadzane plus dzialko p.lot. (no i wiatraki sa duzo wytrzymalsze). Pozatym tak jak juz kilka osob napisalo, rozwalic goscia z M60 to nie problem, kwestia taktyki, a na dalsza odleglosc przewaga jest wyraznie po stronie AK/m16. Wydaje mi sie ze ewentyalnie w patchu powinni spowolnic o jakies 20-30% marsz piechura z m60, ale nic pozatym.

Mam jeszcze do was pytanko, co sadzicie o mobilnych respach kitajcow? Dla mnie to jest wlasnie niezle przegiecie, zamontuja ci takie cudo w srodku respa US i po zabawie, zoltki wysypuja sie z tego jak lemingi. Mozna to ustrojstwo jakos zniszczyc?

I jeszcze jedno pytanko :) czesto uzywacie posredniego ostralu altyleryjskiego? gram na roznych servach i jeszcze ani razu nie widzalem zeby ktos ustawial cele dla altylerii. (wiem ze to kwestia team play, ale i tak wydaje mi sie ze ta bron jest wogule nei uzywana...)

GRITZ!

_________________
GOOOOOODDDMOOORNIIING VIEEEEEEEETNAAAAAAAM!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2004, 14:03 
Offline

Dołączył(a): 19 cze 2003, 16:35
Posty: 458
Lokalizacja: Polska bo tu się pije :)
Viollus napisał(a):
......Jak dla mnie M60 to da US jedyna linia obrony p.lot. , a i tak skutecznosc przeciw ruskim latajacym czolgom jest mizerna. ....GRITZ!


Hmm czyżbym ja coś przeoczył :?: , a już myślałem że t-55 nie umie latać ale jak widze kolega mnie wyprowadził z błedu. Lece polatać czołgiem :twisted: :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2004, 14:56 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2004, 18:12
Posty: 29
Moim zdaniem M60 powinno zniknąc z nadejsciem Patcha 1.1 a jak nie zniknąc to powinni poprawic aby troche trudniej sie nim strzelalo.Żolniez z nim to taki chodziący terminiator :D

_________________
Bimber squad forever...!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2004, 16:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:28
Posty: 2303
Lokalizacja: Kraków
Bimber Fighter napisał(a):
Moim zdaniem M60 powinno zniknąc z nadejsciem Patcha 1.1 a jak nie zniknąc to powinni poprawic aby troche trudniej sie nim strzelalo.Żolniez z nim to taki chodziący terminiator :D

ta, wszytsko niech zniknie i kochajmy sie. peace & love. za duzo tych hippisow chyba sie nasluchales ;)

_________________
The God of Emptiness...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2004, 16:29 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2004, 18:12
Posty: 29
Nie
KRIZ nie nasluchalem sie hipisow tylko chcialem powiedziec ze to jest troche bezsensowne sa wtedy nie rowne szanse

_________________
Bimber squad forever...!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2004, 16:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
Bimber Fighter napisał(a):
Nie
KRIZ nie nasluchalem sie hipisow tylko chcialem powiedziec ze to jest troche bezsensowne sa wtedy nie rowne szanse

hehehe, gosc z m60 to wyzwanie :lol:

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2004, 17:30 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
Gonzo jak sądze Viollus'owi w "latające czołgi" chodziło o to że ich heli i inne w powietrzu są tak wytrzymałe jak czołgi....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2004, 17:48 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2004, 15:32
Posty: 10
Lokalizacja: Lublin
[quote="Viollus"]Witam, jestem nowy w tej bajce, ale w BF:V gram od chwili premiery i mysle ze mam o tej grze jakies pojecie. Jak dla mnie M60 to da US jedyna linia obrony p.lot.

Życze Powodzenia !! Prawda jest taka że amerykanie nie mają zadnych srodków p.lot. A strzelanie z M60 we wszystko co lata tylko ładnie wygląda i jest mało skuteczne. Jak żółtki odetna amerykańców od śmigłowców i samolotów to już po grze. Mogliby zwiększyć siłe 50 i kąt ostrzału na APC i czołgach, żeby skutecznie zwalczać cele powietrzne (w końcu do tego to było)

Mój Postulat:
1)Zabrać LAVA od M60 i dodawać do M16 (tak jak było w rzeczywistości)
2)I jak ktoś wcześniej mądrze powiedział wzorować się na sprawdzonych rozwiązaniach (Mg42 w FH)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2004, 17:50 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
Gonzopl napisał(a):
Hmm czyżbym ja coś przeoczył :?: , a już myślałem że t-55 nie umie latać ale jak widze kolega mnie wyprowadził z błedu. Lece polatać czołgiem :twisted: :twisted:

niewiedza nie usprawiedliwia zlosliwosci :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2004, 18:23 
Offline

Dołączył(a): 22 mar 2003, 00:36
Posty: 382
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
_XENA_ napisał(a):
Tak rozwiązano problem MG42 w Day of Defeat i IMHO to podnosło grywalność. Czemu nie wzorować się na sprawdzonych rozwiązaniach?

Xena dlatego ze m60 jak lezysz i tak jest bardzo celne ;). No chyba ze strzelec cierpi na delirium albo cos ;). Wg mnie celnosc m60 lezacego powinna zostac jaka jest, natomiast dla kucajacego czy wyprostowanego zolnierza uniemozliwic strzelanie na dalekie i srednie odleglosci. Na bliskie odleglosci wystrzelenie komus kilkudziesieciu pociskow w twarz dalej powinno byc skuteczne ;)

_________________
Obrazek
Kalasznikow Kalasznikow ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2004, 18:43 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Popieram Miłosza. Poza tym nie powinno być przycelowania w kucki i na stojaka - z M60 trzeba by być niezłym byczkiem żeby tak strzelać. Strzał powinien być z poziomu pasa - a tym samym straszny rozrzut powinien być - ale z bliska mogło by to być dalej skuteczne.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL