Teraz jest 29 cze 2024, 07:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2004, 08:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 cze 2003, 08:57
Posty: 1009
Lokalizacja: Sosnowiec
Geeezas, no offence chlopaki.. Jak chcecie sobie offtopowac to sobie offtopujcie ile wlezie.. sory, ze sie w ogole odezwalem :?

_________________
- Eagle Thrust formation target 2800 yards -- begin psch-war operations.
- 700 -- 600 yards -- 500 -- Commence firing.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2004, 09:30 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2004, 16:43
Posty: 109
Lokalizacja: Pearl Harbor
Garet napisał(a):
Jesli chcecie takie forum (sztywne zasady, zero wychylania sie, ban za offtopic) to zapraszam...dajcie na ogolnym petycje...
Wymieni sie moderatorow wtedy i bedziecie sobie rzadzili bo mnie mierzi sama mysl o takim forum...


dobra, ale pamietaj ze jest tu tez wielu zwykłych wojaków ktorzy nie maja czasu a moze i ochoty czytać słownych przekomarzań paru osób z kompanii "ejw" i pokrewnych, bo temat dysputy znika w nawale nic nie dających wpisów.

nie mowie ze nie mozna schodzić z tematu, ale zeby jakis temat w ogole był a nie towarzyskie aluzje, niezrozumiałe dla 99% czytających forum.
od pogaduszek sa chyba fora klanowe albo hyde park chyba.

over.

_________________
[top dawgz] 4 life...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2004, 09:37 
Offline

Dołączył(a): 9 paź 2003, 22:03
Posty: 1112
Lokalizacja: KCN / Wwa
Walter Sobchak napisał(a):

niezrozumiałe dla 99% czytających forum.


over.


Wiesz...ktos kiedyś na tym forum napisał mądrą rzecz...
"niektóre fora wymagają wstrzelenia sie w klimat,ja najpierw przez jakis czas je sledze,potem zaczołem pisać..."
Chyba Cpt. Holus czy Tomy...którys z siekniętych pilotów tak czy siak :D
Do czego zmierzam...nie do tego ze nie masz racji,ale do tego ze...posiedz jeszcze na tym forum...
I zrozum że dla niektórych snobizm....to choroba...na którą jedynym lekarstwem jest *popierdolenie głupot :D




*Są wyjątki ,ludzie którzy ze względy na ich "life style" a'la Pre100 , Tomy ,Kriz,Cubitus są poważni....musza być,,takich ich swiat potrzebuje ;D
Pomimo tego...nie sa snobami :D .I zapewne rozumieją nasze klimaty.
Mam nadzieje ze wyjasniłem ;D
Pozdr.


Ostatnio edytowano 30 mar 2004, 10:26 przez qubix, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2004, 10:22 
Offline

Dołączył(a): 9 paź 2003, 22:03
Posty: 1112
Lokalizacja: KCN / Wwa
sorry :oops: :oops: (sie rozpisałem :/ )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2004, 10:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
qubix napisał(a):
sorry :oops: :oops: (sie rozpisałem :/ )


hehe
nic nie szkodzi :wink:

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2004, 11:40 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
bAd =-> Przestan...znamy sie chyba na tyle dlugo, ze nie potrzebuje tlumaczyc ci wolnosci slowa na tym forum. Piszesz co ci sie nie podoba i masz do tego prawo. Ja uwazam ze bez offtopicow nie byloby dobrej atmosfery na forum bo ludzie nie mogliby sie rozluznic...

Walter =-> Po wczorajszym twoim hasle na serverze z toba nie dyskutuje...Zreszta ten temat byl juz wielokrotnie poruszany...

Co do M60 to chyba wszystko zostalo powiedziane?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2004, 11:46 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2004, 16:43
Posty: 109
Lokalizacja: Pearl Harbor
qubix - skad ta pewnosc ze "twój" klimat to jest ten właściwy ? poza tym chyba jest cześć forum od takich gadek, czy sie myle?

chodzi o to ze coraz wiecej czasu znajduje mi znalezienie ciekawych informacji o grze, bardzo to pracochłonne kiedy pieć osob ciagle cos pisze do siebie nawzajem.

_________________
[top dawgz] 4 life...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2004, 11:48 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2004, 16:43
Posty: 109
Lokalizacja: Pearl Harbor
Garet napisał(a):

Walter =-> Po wczorajszym twoim hasle na serverze z toba nie dyskutuje...Zreszta ten temat byl juz wielokrotnie poruszany...


jakim haśle na serwerze, nie rozumiem o co chodzi?

_________________
[top dawgz] 4 life...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2004, 12:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 cze 2003, 08:57
Posty: 1009
Lokalizacja: Sosnowiec
Heh Garet, ok :)

Ponioslo mnie troche ale juz wrzucilem luz.. Mialem przez chwile wyobrazenie, ze w przeciwienstwie do 42 forum o BFV (na ktorego napalilem sie strasznie) bedzie esencja wiedzy i informacji ;)

No ale szansa zaprowadzenia tu porzadku jest taka sama jak podczas klanowek :lol:

Spoko, gimme high five i lecmy dalej z tym koksem.

_________________
- Eagle Thrust formation target 2800 yards -- begin psch-war operations.
- 700 -- 600 yards -- 500 -- Commence firing.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2004, 12:29 
Offline

Dołączył(a): 9 paź 2003, 22:03
Posty: 1112
Lokalizacja: KCN / Wwa
Walter Sobchak napisał(a):
qubix - skad ta pewnosc ze "twój" klimat to jest ten właściwy ?



Okay podejde do sprawy innaczej...
Są rózne fora..to akurat jest takim przedsionkiem....
Do rzeczy to my przechodzimy na serwerach panie kolego
:twisted:
Jak sie nadziejesz na M60 Miłosza ,albo gdy zaczniesz strzelać Szmacie w plecy i umrzesz od własnych pocisków... :twisted: ,or gdy kampując sobie na lighciku poczujesz kose Gora w ...ekhmmm dzieci spać ;) ,or ostatecznie spadnie Ci z nieba* czołg na baniak z satanicznym Zinczem inside,wtedy jest kurde poważnie....wtedy znaczy ze ejw nie pisze postów na forum tylko siedzi na TSie ,ku***wi i młuci all wokół siebie...


*by who........I can't hear Ya...by Who????...Yeeeeeeee :lol: ...enemy charli spotted k***a ,dupy w troki i do heli go! go! go!!

Jesli nadal twierdzisz ze nie czujemy"klimatu" to zapisuje Cie na liste ludzi którym mam współczuć...

Podałem Ci argumenty które sa do niezanegowania,praktyczne i oczywiste jak "......." ,tak wiec zapamietaj...forum to nie jest żaden wyznacznik "klimatu"...buhehehehehehehe :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2004, 12:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2002, 10:24
Posty: 723
Lokalizacja: Ruda Śląska
wszystko ma swoj wlasny klimat, gra, subkultura czy grupa ludzi spotykajacych sie przy piwku, wiec my tez mamy swoj klimat i jakos dotad nikomu to nie przeszkadzalo...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2004, 12:43 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2003, 07:58
Posty: 1901
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Oj, powoli klimat i subkultura w wykonaniu ejw zaczyna mnie meczyc... Nie miejcie mi tego za zle chlopaki, lubie was, ale zaczynacie na tym forum odgrywac taka lipe (szczegolnie w OFFtopach) ze az sie chce wyjsc z kina... Ciagle to gadanie o gejach, robieniu lasek czy czym innym zaczyna mi pachniec... gejami :twisted: "Glodnemu chleb na mysli" chcialoby sie powiedziec... Spuszczenie troche z tonu dobrze by zrobilo nam, pozostalym uzytkownikom tego forum :) Poza tym wiekszosc z was widzialem "live" na zywo, i naprawde nie sadzilem ze np. Kaczy, gadajacy stale o gejach i pchaniu w pupe :) bedzie tak mlodo wygladac :)

A teraz pewnie mnie pojedziecie, i wyzwiecie od gejow :twisted:

_________________
Nikogo nie ma w domu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2004, 12:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2002, 10:24
Posty: 723
Lokalizacja: Ruda Śląska
Mayek ja pisalem ogolnie, szczerze to tez juz mam tego dosc i powoli sie uspakaja cala sytuacja, a poza tym jesli lubia cisnac w dupala to juz ich sprawa, ja mam onne poglady 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2004, 13:05 
Offline

Dołączył(a): 9 paź 2003, 22:03
Posty: 1112
Lokalizacja: KCN / Wwa
Mayek napisał(a):
naprawde nie sadzilem ze np. Kaczy, gadajacy stale o gejach i pchaniu w pupe :) bedzie tak mlodo wygladac :)

:o

Mayek napisał(a):
"Glodnemu chleb na mysli" chcialoby sie powiedziec...

:shock: :shock:


Mayek...ekhmm...jak by Ci to powiedzieć...my...naprawde sobie żartujemy...naprawde...głupio wyszło.... :roll: :roll:
:lol: :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2004, 15:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
IMHO przesadzacie przez co wasze posty powoli z dowcipnych przeistaczają się w irytująco-męczące. Dajcie deko nam wytchnienia od gayjokes.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL