Teraz jest 20 kwi 2024, 00:59

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2005, 14:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2004, 21:17
Posty: 312
Lokalizacja: Kraków
_XENA_ napisał(a):
xD napisał(a):
no wlasnie gryniuuu... chcesz znowu negocjowac z workiem :lol: :lol: :lol: i jescze raz lol :lol: =P


Pisz lepiej z work-iem. To co napisałeś nie wiem czemu kojarzy mi się z onanizmem :twisted: . Negocjować z workiem. buhahaha


a jednak baby to o jednym mysla ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2005, 15:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
_XENA_ napisał(a):
xD napisał(a):
no wlasnie gryniuuu... chcesz znowu negocjowac z workiem :lol: :lol: :lol: i jescze raz lol :lol: =P


Pisz lepiej z work-iem. To co napisałeś nie wiem czemu kojarzy mi się z onanizmem :twisted: . Negocjować z workiem. buhahaha


Spara z 12 to wy odwołaliście nie my... :roll:
i nie nasyłajcie na mnie tego człowieka irytacja z jaką mi się on kojaży przypomina nieco drapanie się cyrklem po siatkówce 8)
@Gecko - chętnie z wami zagramy spara ale jak ma być to dzień i godzina pasująca tylko PRGK-V to troche dziwne..... :roll:

:arrow: :wink: :arrow:

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2005, 16:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2004, 21:17
Posty: 312
Lokalizacja: Kraków
gryniu co masz do worka :D... worek dostal wytyczne zeby byc twardym :wink: i taki byl ... :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2005, 19:04 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wyjasnij my sobie coś. Na 12 grudnia wyzwałem was via CB na mecz friendly (taki mecz, ale bez punktów). 3C nie przyjęło (zignorowaliście challenge) wyzwania więc trudno mówić by PRGK-V cokolwiek odwołało. Chyba, że się nie znam. Nawet nie poodaliście via GG jaką mapę byście chcieli grać, i gdzie. Dla mnie oczywistym jest - challenge zignorowany + zero kontaktu = nie ma spara. Wcześniej 2x umawialismy się na piątek i w obu przypadkach 3C nieco wczesniej odwoływało spara (ku naszej "radości" - team zamiast imprezować się zbierał, a tu qpa). Terminy są po to by je uzgadniać - te piątkowe były waszym pomysłem (specjalnie się dostosowywalismy - my zwykle w piatki zasadniczo nie gramy wcale). Anyway - więcej z wami umawiać się nie mam zamiaru - IMHO szkoda czasu - 3 nieudane podejścia wystaczą. Także odradzam komukolwiek umawaiania się z 3C - z taką solidnością jaka oni prezentują byłby to stracony wieczór (spar i tak nie doszedłby do skutku).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2005, 19:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
_XENA_ napisał(a):
Wyjasnij my sobie coś. Na 12 grudnia wyzwałem was via CB na mecz friendly (taki mecz, ale bez punktów). 3C nie przyjęło (zignorowaliście challenge) wyzwania więc trudno mówić by PRGK-V cokolwiek odwołało. Chyba, że się nie znam. Nawet nie poodaliście via GG jaką mapę byście chcieli grać, i gdzie. Dla mnie oczywistym jest - challenge zignorowany + zero kontaktu = nie ma spara. Wcześniej 2x umawialismy się na piątek i w obu przypadkach 3C nieco wczesniej odwoływało spara (ku naszej "radości" - team zamiast imprezować się zbierał, a tu qpa). Terminy są po to by je uzgadniać - te piątkowe były waszym pomysłem (specjalnie się dostosowywalismy - my zwykle w piatki zasadniczo nie gramy wcale). Anyway - więcej z wami umawiać się nie mam zamiaru - IMHO szkoda czasu - 3 nieudane podejścia wystaczą. Także odradzam komukolwiek umawaiania się z 3C - z taką solidnością jaka oni prezentują byłby to stracony wieczór (spar i tak nie doszedłby do skutku).


A co do tego ostatniego spara to nie ja ustalilem date tylko ten Twój Work... jak tlumacze mu ze mamy mecz i robie Tren z takty na mapie na ktorej nigdy nie gralismy i chce sie dobrze przygotowac a on mi mowi ze my musimy grac spara to rownie dobrze ja za Tydzien na forum moge napisac ze PRGK-V odmowilo sparingu z powodu meczu w CB to kolejny raz jak to robia itp..... Troche Powagi z Twojej strony....



XENA o czym ty mówisz 2 krotnie potwierdzałem to SPOTKANIE :!: Raz w CB i raz w prywatnej rozmowie na TS z Tobą gdy omawialiśmy Takte na Saigon68 i nie powiesz mi że nie podałem mapki ani że odwołałem tego spara :evil: Niezłą szopke odstawiłeś.... Poprzednie dwa spary odwołałem z powodu BRAKU LUDZI :!: Skoro zostawiam topa na forum, o sparingu i 2 dni przed owym sparem czytam, że nikt nie może to co mam grać sam albo wystawić 3 ludzi :?: :?: Troche wyobraźni Xena i nie wiem jak u Ciebie z pamięcią ale ten spar w CB był potwierdzony i to jeszcze w rozmowie Ucho w Ucho na TS więc ja nie rozumiem tego przedstawienia na forum i obrzucanie nas brakiem solidarności.... :shock: :shock: :arrow: :? :arrow:

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2005, 01:04 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
To może wróćmy do temaciku ... zdechł ten Vietnam czy nie :?: :D

.... bo własnie zakupiłem :?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2005, 01:27 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
BFV zrobił się bardziej kameralny. Dalej jest gdzie grać FFA, jest w CB kilka klanów grających CW na całkiem solidnym poziomie. Jednak niestety to jusz nie to co kiedyś...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2005, 12:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
A na podwórku ile mamy Klanów ... :?:

Only PRGK i 3C :?: :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2005, 12:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2004, 21:17
Posty: 312
Lokalizacja: Kraków
artih napisał(a):
A na podwórku ile mamy Klanów ... :?:

Only PRGK i 3C :?: :roll:


no niestety tylko te 2 klany :? ale brat turka jakis tam jescze probuje zalozyc :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2005, 13:19 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
xD napisał(a):
artih napisał(a):
A na podwórku ile mamy Klanów ... :?:

Only PRGK i 3C :?: :roll:


no niestety tylko te 2 klany :? ale brat turka jakis tam jescze probuje zalozyc :wink:


Qrcze - z CB zrobi się wewnetrzna polska liga z dodatkiem kilku klanów spoza kraju. :twisted: :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2005, 22:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 10:13
Posty: 755
Lokalizacja: Sopot
_XENA_ napisał(a):
xD napisał(a):
artih napisał(a):
A na podwórku ile mamy Klanów ... :?:

Only PRGK i 3C :?: :roll:


no niestety tylko te 2 klany :? ale brat turka jakis tam jescze probuje zalozyc :wink:


Qrcze - z CB zrobi się wewnetrzna polska liga z dodatkiem kilku klanów spoza kraju. :twisted: :twisted:


nom bedzie walka :)

_________________
http://www.nuclear-outside.pl
#nuclear-outside @ quakenet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 gru 2005, 19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2004, 17:18
Posty: 1913
Lokalizacja: Przasnysz-ewo
xD napisał(a):
artih napisał(a):
A na podwórku ile mamy Klanów ... :?:

Only PRGK i 3C :?: :roll:


no niestety tylko te 2 klany :? ale brat turka jakis tam jescze probuje zalozyc :wink:


ta są w dywizji klanu bf2 nie pamiętam nazwy chyba SLW :) coś kołują może zamieszają troche na scenie :D :twisted:

_________________
zło i Ch*j!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 13:03 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
No nie da się ukryć ... :wink:

Przy dwóch Klanach na scenie każdy następny "namiesza" :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2005, 16:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2005, 11:21
Posty: 37
Lokalizacja: Lublin
zebys sie nie przstraszyl jak ci ktos w tylku namiesza :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2005, 03:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
winiar napisał(a):
zebys sie nie przstraszyl jak ci ktos w tylku namiesza :twisted:


lol

btw Vietnam jest jednynym z najspokojniejszych for :) na BF.PL... i niema tutaj Grigoryja :lol: więc Artih zapraszamy do Dżungli namu :wink:

:arrow: :wink: :arrow:

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL