Teraz jest 23 kwi 2024, 08:40

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2007, 18:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 16:53
Posty: 76
Lokalizacja: 127.0.0.1
Dziś grałem (pierwszy raz) na TKO ping w miare ~120 no i moja ulubiona mapa "Cambodian Incursion" :mrgreen: dobry serwer muszę przyznać , że od tej pory (dla mnie) najlepszy.
P.S widziałem tam M113 z miotaczem ognia a na innych mapach latały Helixy hmm... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2007, 12:35 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
Fakt, miło jest powrócić do starych klimatów.

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2007, 14:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2006, 16:22
Posty: 91
Lokalizacja: M-O-S-I-N-A
BF-V żyje i żyć będzie :D On ma to coś - grałem w BF-2 nie spodobał mi sie :!: Grałem w demo BF-2142 równie dobrze moge pograć w UT-2004 za mniejszą kase :!: BF-V ma w sobie klimat i to COŚ co sprawia że na tą gre można sie obrazić tylko na krótką chwile - max tydzień wytrzymałem(po wyczynach debil... TK) :!: Uważam że jeśli nawet jak wyjdzie BF-V2 to jedynka i tak zostanie wierna, bo w BF-V2 będzie za dużo patchy i ograniczeń(tak jak jest teraz w BF-2, z tego co słysze jak znajomi mówią, tego nie można już zrobić, tak nie można strzelic itd.). BF-Vietnam BYŁ - JEST - BĘDZIE :!: Jak dla mnie najlepszą grą sieciową :!: :D :D :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2007, 17:37 
Offline

Dołączył(a): 4 lip 2005, 11:34
Posty: 743
Lokalizacja: mińsk maz
ale ostatnio zauwazylem niepokojaco duza ilosc trolli ktorych zzera zazdrosc jezeli po (uczciwej) walce (w naciskanie E) zdobede F4 (irving)/inne cenne latadło, i owe trolle napierdzielaja ile moga w zdobyty sprzet i zostaje mi zazwyczaj 1/2hp :? jak zaczynalem przygode z vietnamem czegos takiego nie bylo. ba, teraz w 42 tego nie doswiadcze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2007, 18:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2006, 16:22
Posty: 91
Lokalizacja: M-O-S-I-N-A
Blachor masz racje :!: Prawda, prawda jak ja też zaczynałem grać w V to naprawde tego nie było i zawsze był jakiś admin na servie który pilnował porządku :!: Wczoraj grałem na Game Comunitive 2 , grał tam "O.T.G" i ciągle same TK nie tylko na mnie - ani wystartować , ani postrzelać itd. jak mu napisałem że jest Noobem itd. To mi odpisał (ocenzuruje to ) F... Y... i takie tam :!: Wtedy mnie to denerwuje, bo gdzie są admini servera :?: :!: Co z tego że za -6 dostał kicka, skoro za chwile znowu wszedł na server i na nowo zaczynał TK :!: U nas to by od razu zarobił BANA bez możliwości odwołania :!:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2007, 21:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2006, 01:17
Posty: 102
Niewiem na jakim serwerze grales (podejrzewam ze Jolt) ale najwiekszy bajzel panuje na Jolcie 04 Flaming Dart. Tam to nie mozna wystartowac Phantomem w kawalku. :shock:
Niewiem jak to kieeeeedys bylo ale teraz na Joltach TK wszedl tak w obyczaj ze nikt nawet nie powie "sorry" :!: Nie mowie juz o takich zachowaniach jak napisanie "thank you" za uratowanie tylka bo tym to sie juz ludzie brzydza... Jedynie na cos takiego zdobywaja sie starzy wyjadacze z dobrych klanow... :?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2007, 20:23 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2007, 21:06
Posty: 31
Lokalizacja: Świętokrzyskie
To znów ja mam pytanko... Na kilku serwerach miałem niewielki ping (w granicach normy), a teraz mam na nich ping około 500 lub wyżej. Takimi serwerami są na przykład Jolt:Hasting i TKO. Czym może to być spowodowane :?: Mój internet to neostrada 1 MB.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 kwi 2007, 23:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2004, 18:43
Posty: 593
Lokalizacja: WARSZAWA TWOJĄ STO(L)ICĄ Łazienkowska 3
Z tego co wiem TKO stoi w Stanach,wiec ping 500 to norma...u mnie jest 300.Co do Jolt faktycznie...masz lipę,moze masz wirusa i dlatego masz taki ping,przeskanuj kompa.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL